The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mogyi.niki, az összetevőket feltöltötte: PiciBia, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Intenzív krémes testvaj finom moringavirág-illattal. Erősíti a bőr természetes védelmét a kiszáradás ellen.

• Könnyen beszívódik
  • Puhává, rugalmassá teszi a bőrt
  • 24 órán át hidratál

EvaCs

2015. május 26.

A kedvencem illatom... Mint minden testvaj a body shoptol ez is nehezen szivodik de nagyon jo illata van. En a nyakamra szoktam hasznalni, ott jol jon az extra apolas de telen minden testreszre jo. Szeretem a body shop termekeket, -kiveve a mandarinos testvajat- ugyhogy fogok meg toluk venni. Igaz nem olcsok de itt legalabb sok termekbol van kis kiszereles hogy kiprobald Neked hogy tetszik a termek. Ezt mindenkinek ajanlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 26.

bal26

2015. május 23.

bár úgy gondolom, hogy a többi Body Shop termékhez hasonlóan ez is jelentősen túlárazott, el kell ismernem: tökéletes testvaj. Illatát, tartósságát, állagát tekintve is elsőosztályú. Luxusminőség. Elsőre kicsit talán töménynek tűnik, de isteni, különleges mézvirág illata hosszan érezhető, remekül hidratál, hamar felszívódik. Használatát csak ősszel és télen tudom elképzelni, tavaszra és nyárra a Moringa Testápoló komfortosabb. Érdemes figyelni az akciókat, ilyen alkalmakkor megéri beszerezni belőle egy nagyobb tégelyt is! A Body Shop Testvajak közül szerintem a legjobb!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 23.

szilvia.bano

2015. április 22.

Finom illata van, bár én a gyümölcsöseket jobban szeretem. Ennek hársfa illata van, a Szelidi tó melletti hársfákra emlékeztet, mikor ott nyaraltunk gyerekkoromban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

sara89

2015. április 5.

Az illata tényleg nagyon jó és erőteljes, én főleg kézkrémnek használom és még pár kézmosás után is érezni lehetett az illatát. Az állaga is jó, viszont az én extra száraz bőrömet csak mérsékelten hidratálja, ráadásul nehezen is szívódik be. Lehet más bőrtípusokon jobban teljesít, viszont nekem így ár-érték arányban nem igazán érte meg és nem is valószínű hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 5.

Reniii

2015. március 26.

Ha a többihez képest nézem, ennek aránylag jó illata van. Édeskés, picit szerintem tömény.
Állaga rendben van, de ár-érték arányban én többet vártam sajnos. Hidratál, de nem eléggé. :/
Igazából többet nem nagyon tudok hozzáfűzni, egy tégely elhasználható, de nem fogom újból venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

Katie

2015. március 23.

Termékmintát kaptam belőle, ezt az illatot nagyon szeretem, van is ugyanilyen testpermetem. Testvajként viszont én kicsit töménynek érzem, bár legalább nem kell mellé parfüm. Nagyon sokáig megmarad az illata. Kézkrémnek használtam belőle eddig, jól hidratál, és 2-3 kézmosás után is olyan szaga volt a kezemnek, mintha most kentem volna be vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 23.

kesha420

2015. február 10.

Az illatát imádom, könnyen kenhető, a bőröm egész gyorsan beszívja és jól hidratál. Túlárazottnak túlárazott, de valószínűleg újra fogom venni tavasszal, mert tényleg jó. Mint minden TBS termék ez is rendelkezhetne ennyi pénzért szebb összetevőkkel, ezért vonok le egy csillagot, de akit ez nem zavar, annak bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

Judit1219

2015. január 14.

nagyon szeretem, kellmesen ápol, gyorsan beszívódik! body shop minőség ;) <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 14.

nagyon szeretem, kellmesen ápol, gyorsan beszívódik! body shop minőség ;) <3

pampuska

2015. január 2.

Imádom. Elsőre azt hittem nem fogom szeretni az erős illat miatt, de pont ez lett a kedvencem benne. Tavasszal használtam, nagyon jó volt a bőrömre. Kellően hidratált és ilyen illatosan sem irritálta, csípte az érzékeny, száraz bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 2.

Kuttus

2014. december 17.

Tavasszal használtam. Nagyon jó az illata, viszont túl erős és másnap reggel is érzem a pizsamámon és egy idő után megfájdul tőle a fejem. Kár érte mert jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol

A Moringa növény (kis vagy közepes méretű fa, melynek fehér virága van) magjából készült olaj. A Himalaya Herbals honlapja szerint a moringa növény magjának gyulladás csökkentő, vizelethajtó és görcsoldó hatása van. A CosIng az összetevőt egyszerűen bőrjavító (skin condtioning) összetevőnek kategorizálja.