Morphe Brushes

Ár:   $38   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   56,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. november 16.

Ár:   $38
Kiszerelés:   56,2 g

35 matt, csillogó, szatén, fólia hatású és glitteres árnyalatot tartalmazó szemhéjfesték paletta, Jaclyn Hill amerikai YouTuber közreműködésével.

Ár: 7900 Ft+posta , Eladó: Anheszenamon
Állapot: Használt, képen látható, Helyszín: --, fizetés: Utalás, postán maradó

Kmanci

2018. április 3.

Sminkmániásoknak kötelező darab. A színek elképesztően pigmentáltak, nagyon sok szuper matt árnyékoló szín van benne, tökéletes natúr sminkekhez is, de az erősebb színeknek köszönhetően extrém sminkekhez is ideális. Tartós is, pedig nem használok alá bázist. Úgy gondolom, hogy ennyi pénzért nagyon megéri ez a paletta, hisz egy élet is kevés lenne rá, hogy elhasználjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

nikkike

2018. február 16.

Az egyik legjobb palettám, szépen pigmentált, jól építhető, a porzása tűrhető. Eddig a kedvencem volt, most megjött a Dare to Create paletta. :D Kíváncsi vagyok, háttérbe szorul-e.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Kimi

2018. február 1.

Eleinte nagyon lelkesedtem érte, de a palettával együtt rendeltem egy Morphe ecsetet ami nagyon elvette a kedvem a márkától így nem fűztem hozzá túl nagy reményeket. Szerencsére kellemesen kellett csalódnom, mert tökéletesen pigmentált színek vannak benne amik kiválóan kombinálhatók különféle sminkekhez. Ár érték arányban tökéletes, ismertebb márkák kevesebb színnel rendelkező, ugyanakkor árban egyenlő palettái se tudnak sokkal többet.
Szemhéjalappal használom, így egész nap a helyén marad.
Aki hezitál ne tegye, rendelje meg mindenképp, mert nagyon jó vásárt csinál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Szemhéjalappal használom, így egész nap a helyén marad.
Aki hezitál ne tegye, rendelje meg mindenképp, mert nagyon jó vásárt csinál!

niki123

2018. január 9.

Nem kell soha többé más paletta... Ez meg az ABH MR nekem szerintem elég lesz hátralévő életemben :)

Na de, hogy valami értelmeset is írjak. Zseniális paletta. Szuper pigmentált és tartós. 12 óra után is csak annyit vettem észre, hogy kicsit elhalványult, nem mászott, nem pergett le (+Artdeco szemhéjalap). Bármilyen sminket el lehet vele készíteni, nappali, buli sminket egyaránt. Jól eldoglozható, szépen építhető, lehet, hogy nem bírok majd magammal és rendelek még Morphe palettát, mivel ez hihetetlen. :) Nincs hozzá tükör meg ecset, de az pont nem is kell (legalábbis nekem). Imádom *.*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

kjtimi

2017. december 23.

Nagy álmomvált valóra amikor megkaptam magamtól :D gyönyörű szinek, pigmentáltak, nem kenődik, nem potyog, gőzben is kobírja a 12órát. Régóta kerestem egy olyan palettát, amiben megtalálhatóak ezek a burgundis szinek, aztán megláttam egy videóban. Sajnos,amikor rendeltem nem volt beautybayen, ezért magán személytől kellett rendelnem, 3hetet vártam rá,de megérte. Imádom, csak ezt használom. Ár érték arányban is teljesen korrekt. Ennyi szín ennyiért szerintem megéri,ha azt nézzük,hogy a maybelline 8színű palettái is 4-5e körül mozognak és a minősége meg sem közelíti a morphe palettát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

Jezy

2017. december 16.

Körülbelül másfél hónapja használom és egyszerűen imádom! Amióta megvettem, más palettát nem is használok. Gyönyörű színek vannak benne, pigmentáltak és szépen eldolgozhatóak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Orsolya13

2017. november 4.

Nagyon nagyon jó, a legjobb paletta amivel eddig találkoztam. Nagyon szép, élénk színek, amik pigmentáltak és eldolgozhatók. Egész nap fent marad (primerrel használtam), nem kopik, nem ül be a szemhéj ráncokba. Picit potyog amikor felviszem, de ez más szemhéjfestéknél is előfordul, szóval egyáltalán nem gond. Kombinálható és építhető színekkel van tele és szerintem ár-érték arányában is teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

kdorci

2017. október 11.

Véégre véégre elérhető Beauty Bay-en. A legjobb választásom volt paletták terén!! Tökéletesen lehet vele sminkelni egy kezdőnek is szerintem. Gyönyörű krémes textúrájú színek vannak benne, iszonyat pigmentáltak. Felkenve az összes szín más és különleges. 1000nyi kombináció van már most a fejemben. Aki szereti az ilyen melegebb, föld színeket és nem is használná azokat az extrém színeket, akkor is rettentően megéri. Én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0