Best of Beauty 2019

Ár:   1100   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adruskaa, Módosítva: 2016. október 25.

Ár:   1100
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Okokucko.hu, 990 Ft

Bőrregeneráló sheavajjal és antioxidáns összetevőivel hatékonyan ápolja az igénybevett kezeket. 100% növényi, gyorsan beszívódó formulája selymessé teszi a bőrt, a Q10 koenzim pedig feszesíti azt. Rendszeres használatával a bőr mindig hidratált és kellemes tapintású lesz.

Ár: 990 Ft , Eladó: Okokucko.hu
clairenoctuelle

2019. április 26.

Termékminta alapján esett rá a választásom, nekem is tubusban van meg. Nem azt mondom, hogy nem volt még kellemesebb illatú kézkrémem, viszont a szép összetevevői és a hatékonysága miatt elnézem neki a kissé mű mangóillatot (egyébként szerintem nem olyan vészes). Nagyon jól ápol: olyan, mintha egy szilikonréteget hagyha a bőrön - ezért főképp éjszakára szeretem használni, így reggelre nagyon puha, selymes lesz tőle a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

Monkamonkey

2018. október 17.

Megváltoztatták az illatát, és már nem ebben a tégelyben, hanem tubusban lehet kapni.
A képet ki kellene cserélni!?
A hatása változatlanul kiváló, száraz kezeimre haszálom. Kifejezetten jól hidratál, és puhítja a bőrömet! Az illata ilyen mangós beütésű. Szerintem kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 17.

A képet ki kellene cserélni!?

alexandra326

2018. január 27.

Az illata natúr, ami kicsit furcsa lehet elsőre, de egyáltalán nem mondanám büdösnek (ez persze ízlés kérdése). A hidratáló hatása szuper, sokat volt tesztelve a téli mínuszokban. Én csak este használom, mert elég testes krém, lassan szívódik be. Vastagon bekenem és teszek rá kézápoló kesztyűt is, reggelre tökéletesen beszívódik. Csodaszépek az összetevői és az ára sem vészes.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

blackcat00616

2017. május 11.

Pont lerendeltem, mikor olvastam a véleményeket, hogy büdi, meg is ijedtem. Most próbáltam ki, a hatása egyszerűen szuper, nyugtat, selymes érzés, az illata... nos... idős hölgyek használnak ilyen parfümöket. Nem kellemes, de nem büdös, egyszerűen nem az a fiatalos illat. Erre megoldás, ha kedvenc 100%-os illóolajotokból egy picit hozzá tesztek ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

szzh01

2017. május 3.

Hú, ez életem legborzalmasabb szagú kézkréme! Webshopban vettem, így nem teszteltem előtte, de ezt a szagot nem vártam tőle. Tetszettek az összetevők, de a szagot nem tudom mire vélni - hihetetlenül irritáló, kellemetlen, szúrós szagú! Ha csak rágondolok, elborzadok. Mondanom sem kell, hogy nekirugaszkodtam párszor, de nem tudtam használni, továbbadtam valakinek akinek nem fordult fel a gyomra tőle. Hatása egyébként szerintem átlagos, semmi extra. Ahhoz képest az árát sokallom. A tégely, a szag és az egész fíling nekem nagyon szocreál. 2 csillaggal az INCI miatt értékelem, egyébként 1-est kapna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 3.

micirpicir

2017. május 1.

Hát igen, engem is zavar az illata... kommersz öblítőre emlékeztet. Zöldboltos körút alkalmából ugrott a kosaramba, szeretek kézkrémmel kísérletezni. A hatása tetszik, nálam hamar beszívódik, jól táplál. De azt hiszem ha elfogy,tovább kísérletezek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

Elkofen

2016. december 14.

Az illatát én sem szeretem. Amúgy szerintem viszonylag hatásos kézkrém, ha sokat kenünk belőle.. Érdemes este vastagon bekenni vele a kezeimet, mert szépen hidratálgatja. Sok drogériás kézkrém gyengébb hatásfokú ettől. Én bioboltban vettem 1000 Ft-ért. Megérte, bár az illatát nehezen viselem, szóval valószínűleg nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 14.

adruskaa

2016. november 6.

Gazdaságos, mert csak nagyon kevés kell belőle :) Az illatát nem szeretem, és nem mondanám, hogy csodát tesz a kezemmel, de sokszor jól jön, hogy ott van az asztalon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Squalane eo 1 0