Moyra

Ár:   490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: t.eszter004, az összetevőket feltöltötte: Sig, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Tartós körömlakk, finom, világos pasztell árnyalatokban. Selymesen csillogó felülettel, finom szemcséjű csillámmal.

6 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Erika80

2017. április 9.

Én is beszereztem az Angel kollekcióból kettő darabot, amit már egy jó ideje használok és nagyon meg vagyok velük elégedve. A Moyra lakkokat nagyon szeretem, rendkívül tartósak ha megfelelőképpen "aládolgozik" az ember. Pedig én sokat vizezek (mosogatok stb.) és így is nagyon jól teljesítenek.
Gyönyörű fényűek, az aprócska csillámoktól olyan, mintha tényleg "angyalporos" lenne a köröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

petrezselyem

2017. január 5.

Ez a körömlakk irtó cuki! Apró csillámokat és pelyheket tartalmaz, szatén-matt finishű, igazi menyasszonyos kollekció. Nem is tudom, hogy fedőlakkal vagy anélkül tetszik-e jobban, mert mindkét változatban gyönyörű. Én a Dinielt választottam, üvegben mesés halványlila színe van, felkenve meg inkább rózsaszín, ezért egy kicsit csalódott vagyok. Két-három réteg szükséges a teljes fedéshez, az állaga folyós, a száradása kicsit lassú a többi körömlakkhoz képest. A tartóssága teljesen rendben van, mivel elég halvány színről beszélünk, kevésbé feltűnő a körömvégeken való kopás. Nyomdaalapnak is kitűnő. Én 5 napig viseltem a körmeimen, de fedőlakkal tovább is bírta volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Audrey80

2016. július 29.

Féltem, hogy nyanyás lesz, de nem, annyira kifinomultan selymes színe van és alig látszanak, inkább csak sejteni lehet a csillámokat. Kicsit madártej színe van a Mihr-nek, de nagyon szép sárga. Kellemesen csalódtam benne. A minőség, ecset a szokásos, könnyű teríteni, nem csíkoz, imádom a Moyra lakkokat!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

Sig

2016. május 6.

Egy abszolút jól sikerült tavaszváró impulzus-vásárlás eredményeképp kötött ki nálam egy éppenhogy halványrózsaszín árnyalat a Sizouze. :-)
Gyönyörű halvány púder-rózsaszín az üvegben, felkenve nem is tűnik rózsaszínesnek, egy rétegben nem fed teljesen - viszont nagyon szép opálos fedéssel ápolt körmöket varázsol. Hosszú körmökön kifejezetten szép, légies, apró shimmer csillámokkal maga a megtestesült álom. *.*
Gyönyörűen terül, szépen lehet vele az ívet kialakítani, nem csíkoz, egy rétegben is egyenletes. Gyorsan szárad, de nem fényesre, talán a Silk Nude kollekcióhoz hasonlít a finish pici shimmerrel gazdagítva.
Két rétegben már tökéletesen fed - nekem személy szerint úgy talán kevésbé különleges. Nem volt szívem fedőlakkot tenni rá, pedig még a fényesre száradókra is rakok.
Úgy szép ahogy van. Tündéres. Angyalos. Nagyon tiszta. :-)
Promóképek alapján egyáltalán nem fogott meg, az állvány előtt viszont már annál inkább! Nem pártolom a nude, meg a hasonló számomra semmitmondó színeket, de... valamit megint nagyon jól eltalált a Moyra. :-)
A kollekcióban ő a második legvilágosabb, rajta kívül van fehér, pasztelles lilás, rózsaszínes, sárgás-aranyfényű és barackos árnyalat is.
Tartóssága: fedőlakk nélkül is szépen tartotta magát 3 napig, aztán megkívántam egy télvégi depi elleni határozottan vidám színt és lemostam :-D
UPDATE: Kipróbáltam az Orly Prisma Gloss Silver fedőlakkal együtt és valami fantasztikus...! A shimmer csillámos alapra még szebb ez a fedőlakk, mint a sima krém lakkokra. Szerintem a China Glaze Fairy Dust és az Essence shake me-féle fedőjével is ugyanezt a csodát tudja, próbáljátok ki! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.

Úgy szép ahogy van. Tündéres. Angyalos. Nagyon tiszta. :-)

Glara

2016. március 21.

Szintén Sizouze és egy Zarall birtokos lettem. Mostanában nagyon kívánom ezeket a szolidan különleges lakkokat, amik nem hivalkodóak de mégis tudnak valami extrát. Nos, ez a kollekció promóképeken semmit nem mutat, engem sem nyűgözött le. Élőben viszont elképesztő, körmökön meg egyenesen zseniális. A szaténosan matt finish, a benne megbúvócsillámok... nyomdaalapnak nem is lehetne ennél különlegesebb vagy jobb választás. Önmagában is szép, elegáns. Teljesen lenyűgöz, csak bámulom a körmeimet. Biztosan beszerzek még néhány árnyalatot. Nagy puszi a Moyrának, lassan az összes lakkom tőlük lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 21.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Styrene, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színezék. Piros.