Moyra

Ár:   490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, az összetevőket feltöltötte: Shiori, Módosítva: 2020. május 20.

Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A gyorsszárító fedőlakk átlátszó védőréteget biztosít a körmöknek, fixálja a színezőlakkot és megőrzi a csillogást.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Blr

2019. július 10.

Sajnos nekem nem vált be. Valóban gyorsan szárít és szép a fénye, ezért kap két csillagot, viszont nekem néhány órán belül fellevegősödik és fóliaként válik le a körmömről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Anyics

2019. június 16.

Hosszú keresgélés és sok fedőlakk kidobása után végre megtaláltam ezt a lakkot. A fő szempontom,hogy kiegyenlíti a hibákat, a színes lakkom egy gagyi,de szép színű lakk, nem a legszebben sikerül felkenni, de a hibákat kiegyenlítette,sőt még a kezdődő buborékokat is eltüntette. Emellett szép fényt ad és gyorsabban is szárad. Ennél maradok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 16.

random

2019. február 26.

nekem nincs ugyan gyakorlatom a gyorsszárító fedőlakkokkal (ez a második, az első meg már rég beszáradt a készletemben), de ez egész jól működik. tényleg gyorsan megszárad, és az alatta lévő rétegeket is "megkeményíti", plusz valamivel tartósabb is így a körömlakkom, mint enélkül, vagy a másik fedőlakkommal, ami nem gyorsszárítós. sajnos viszont ha lehúzható alaplakkot használok ez meg a színes lakkok alá, akkor egy-másfél nap alatt ledobja a lakkot, pedig zsírtalanítottam is előtte a körmeimet... szóval nem úgy tűnik, mintha barátok lennének. nomindegy, valahol sejtettem hogy ez lesz... tényleg ki kéne már próbálnom a géllakkot valamikor...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

sztich

2018. december 13.

Nekem nem vált be. :( Feloldja az alatta lévő lakkot, pedig nem kevés időt várok a kettő feltevése között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 13.

Csajszibarack87

2018. november 25.

Először tök szuper volt. Tényleg pillanatok alatt megszárad,nincs többé párnalenyomat. A felénél besűrűsödött. Ezért másikat próbálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 25.

pilleriin

2018. november 6.

Nem vagyok a márka híve, de gyöngyfűzéshez vettem ezt a lakkot és kipróbáltam fedőlakként körömre, és tök jó. Fura, tömzsi ecsete van de tényleg gyorsan szárad, extra fényt nem ad, de annyi baj legyen...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

szigabika

2018. június 3.

Gyorsan szárította a körömlakkot, viszonylag hamar repedések keletkeztek a felületén, ami eleggé megcsúnyította a manikűrt. Elég olcsó, de nekem a beszerzése nem egyszerű, uh valószinűleg nem fogom újra vásárolni, sajnos nem is tudtam elhasználni teljesen, mert nagyon besűrösödött a végére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Franciacsaj

2018. április 19.

Gyorsan szárad, tartós, viszont néha buborékossá válik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Gyorsan szárad, tartós, viszont néha buborékossá válik.

mar

2018. április 5.

Eddig ez a legjobb fedőlakkom, amit használtam. Valóban nagyon gyorsan szárad. Mire végig kenem az összes körmöm, megszilárdul annyira, hogy nem kell nagyon óvatoskodnom vele, nem marad benne az ujjlenyomatom. (Hozzá kell tennem, hogy én tavaly valamikor rendeltem a shopból, és eléggé eltér az INCI a fentitől.)
Nagyon szépen terül a körmökön. Ha valamelyik színes lakkot egyenetlenül sikerül felkennem vagy barázdák látszanak, azt is kiegyenlíti valamennyire.
Annak is nagyon örültem, hogy végre egy lakk, aminek az ecsete leér az üveg aljáig. Azt hittem, így fel tudom használni kb. a teljes mennyiséget, de sajnos nem. Besűrűsödött az utolsó 2-3 ml, így nem igazán használható. Gondolkodtam rajta, hogy érdemes-e lakkhígítóval szórakozni, de igazából annyira jó árban van, hogy talán érdemesebb újat venni. Főleg mert mások véleménye alapján a lakkhígító amúgy is sokat ront a lakk tulajdonságain, tartósságán.
Mindenesetre ez az első lakkom, aminek nagyon fogom sajnálni kidobni a maradékát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Timi01

2017. szeptember 1.

Ahogy olvastam a hozzászólásokat feltűnt, hogy nem egységes a minősége. (Ezt más márkánál is észrevettem, nem tudom, hogy miért nem lehet normálisan megoldani). Az enyém a kezdetek óta sűrű, nem lehet vékonyan felvinni de ahogy megszárad mégsem tűnik vastagnak a lakkozás. Nem szárít valami gyorsan viszont nagyon tartóssá teszi a manikűrt és nagyon szép fényt ad, tényleg géllakk-szerű lesz a végeredmény.

Ezen a nyáron sokat használtam a CG Flip Flop Fantasy-t ami egy rémsééég (igen, mazochista vagyok) mert egy napot sem bír ki pattogás nélkül a körmömön, viszont oda meg vissza vagyok a színéért és kb. negatív idő alatt szárad, úgyhogy elhasználtam a fél üveggel már. Most kínomban ezt a fedőlakkot kentem rá és már 2. napja van úgy a körmeimen a FFF, hogy mostanra lett rajta egy minimális lepattanás. (Bocs a költői szófordulatokért, korán van.) Ha van reménytelen lakkotok, ahol nem számít az, hogy gyorsszárító legyen rajta, próbáljátok ki ezt a lakkot. Többen írtátok, hogy bubisodik, akkor higítsátok egy kicsit, ez minden lakknál előfordul, ha túl sűrű az állaga.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Hidratálók: Ethylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.