Moyra

Ár:   490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, az összetevőket feltöltötte: Shiori, Módosítva: 2020. május 20.

Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A gyorsszárító fedőlakk átlátszó védőréteget biztosít a körmöknek, fixálja a színezőlakkot és megőrzi a csillogást.

belaura

2017. augusztus 1.

Azt nem merem állítani, hogy sokkal tartósabb lesz tőle a körömlakk, de én viszonylag elégedett vagyok vele. Van olyan körömlakkom, ami lepattogzott, megrepedt tőle, de nem mindegyikre jellemző. Nem gyorsan, de azért reális időn belül megszárad jó koppanósra, és a soha meg nem száradó körömlakkomat valóban hamarabb megszárította. Az állaga jó, egyelőre nem sűrűsödik, illetve nekem nem bubisodik, és nem keni el a lakkot. Szép fénye van, de van hogy újrakenem.
Kíváncsi lennék a rózsaszín változatra, hogy tényleg sokkal jobb-e..
UPDATE:
Most már régóta csak ezt használom, mivel olcsó, a tartóssága is rendben van, és nagyon szép, tartós a fénye. Meg szokták jegyezni, hogy olyan mintha gél lakk lenne rajtam. Az alatta lévő lakkot nem szedi fel, még ha vastagon kenem, akkor sem. A hátránya csak annyi, hogy kb. az üveg negyedénél besűrüsödik, és sokkal lasabban szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Kíváncsi lennék a rózsaszín változatra, hogy tényleg sokkal jobb-e..
UPDATE:

Magnolieae

2017. július 9.

A Moyra körömlakkokat azért szeretem, mert ár-érték arányban tökéletesek. A gyorsszárító fedőlakk kiválóan teszi a dolgát: gyorsan szárad (kb. 20 perc után használhatom a kezeimet), szép fényt ad és tartósabbá teszi a körömlakkot. A negatívum, hogy az üveg még majdnem a feléig van lakkal, de már felkenéskor apró, ragasztószerű csomócskák jelennek meg benne, sűrűsödik, így sokkal nehezebb szépen egyenletesen felkenni. Ez elég bosszantó tud lenni, a lakkozás utolsó fázisában. Mindezt annak ellenére, hogy körömfestés után mindig letörlöm az üveg száját és alaposan visszazárom, valamint folyamatosan használom. Ez elég nagy csalódás, emiatt 3-as és 4-es között értékelném, ha lehetne. Nálam még mindig az "újra vevős" kategóriában van, a kedvező ára miatt, és mert a lakk első felével kiválóan lehetett dolgozni, emiatt kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 9.

saretta

2017. február 20.

szép fényt ad a körmöknek, de lassan szárad és hamar beleszárad az üvegbe. nem is beleszárad, inkább nem is tudom... ragasztó állagú és szagú lesz, ettől pedig még lassabban szárad meg a körmökön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Macska27

2017. február 7.

Többször újra vettem már, de sajnos most sehol nem találom, remélem csak átmeneti a hiánya. Teszi, amit ígér. Három réteg lakkot hihetetlen gyorsan megszárít. Moyra lakkokkal együtt használom. Nem spórolok vele a felvitelkor, így szépen fed. Három-négy napig bírja vele a lakkozás lepattogás nélkül, pici kopással a végeknél. És ráadásul olcsó. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Shama

2017. február 7.

A rózsaszín társához képest semmit sem ér. Nemhogy gyorsabban, de inkább lassabban száradnak vele a lakkok. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 7.

orsolyanovak

2017. január 3.

Nem gondoltam volna, hogy egyáltalán létezhet olyan, hogy egy lakk gyorsan szárad. Mert ugye mindig ráírják kb., és az esetek 90%-ában örülhetsz ha max nyertél 1 percet. Szóval ez bámulatos! Nagyon félve nyúltam hozzá, de mondom annyian dicsértetek egye fene! Sztem kb. 20-30 mp alatt tökéletesen megszáradt, nem lett ujjlenyomatos, nem mattult ha hozzáértem. Számomra ez egy csoda. Pedig a lakk sem volt teljesen száraz, amire felvittem éppen csak annyira, hogy már ne maszatolja össze az ecset.
Kicsit büdösebb, mint az átlag, valószínűleg az etil-acetát érződik rendesen. Valamint a fénye sem tökéletes számomra, mert ez kicsit krémes, tipikusan lakkos hatású és ha nagyon közelről, nagyon erősen vizslatod látni lehet az ecset húzásának mikronyomait, nem az a "durván csillogó , tökéletesen egységes felületű" hatás. De egyszerűen annyira gyorsan számít, és határozottan jó is a végeredmény, hogy 5 csillag!

Gondoltam azért adok neki 1 esélyt 2 rétegben... Tökéletes fény, gyönyörű összefüggő felület! Jó vastagon kell kenni, nem kell sajnálni az anyagot; és nem nagyon szabad pepecselni, 3 húzás, aztán kész! A legmegdöbbentőbb, hogy így is ugyanolyan gyorsan szárad, mint amikor vékonyabban kentem. Így lehet, hogy elég is lesz 1 réteg.
Komolyan kozmetikum rég tett ennyire boldoggá.. 5x ennyit is boldogan kifizetnék érte (de így is pont jó lesz :D)

Update: Hát a kezdeti lelkesedésnek annyi sajnos. Világos lakkokon okés, de sötéteken sajnos borzasztóan csíkos lesz száradás után, attól függetlenül, hogy vékonyan vagy vastagan keni az ember. A Rimmel lakkokon egyáltalán nem működik, az Astoron még csak-csak... Sajnos így túl rizikós a használata, ami már kevésbé tetszetős nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

zentaidora

2016. december 30.

A rózsaszín változatát szerettem volna, de csak ezt kaptam. Egyelőre elégedett vagyok, nagyon szép lett az eredmény. Olyan szép fényt ad a körömnek, mintha géllak lenne. Remélem megfelelően tartós lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 30.

Underbelly

2016. december 8.

Sokadik üvegcsével használom el. Tökéletesen teszi a dolgát, bármilyen lakk fölé kenhetem, hipergyorsan megszárítja. Ezzel jelentősen csökkenti a körömlakkozás idejét, nem kell órákig várni, mire megszáradnak a körmeim.
Egyetlen baj van vele, hogy kb. a 2/3 lakk elhasználása után elkezd besűrűsödni, és nagyon hamar kocsonyás állagra vált. Igyekszem mindig a legtöbb lakkot kinyerni belőle. De ezért nem vonok le csillagot, mert egyébként tényleg szuper lakk, le nem cserélném a világért se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

Vicus

2016. október 28.

A rózsaszín változata a kedvencem, de mostanában sehol sem tudom megvenni, pedig eddig már legalább 3 üvegcsével elhasználtam. Igaz, hogy hamar besűrűsödött, de olyan szép fényes szárad rövid idő alatt, hogy el voltam ájulva. Azért ez is megteszi, de csak 4 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 28.

vattacukorrr

2016. október 15.

Számomra ez a tökéletes gyorsszárító fedőlakk! Az alatta lévő 3-4 réteg lakkot is seperc alatt megszárítja, nincs több párnanyomat esténként. Én személy szerint soha nem tapasztaltam, hogy buborékosodna, vagy lepattogna. Nem csak Moyra lakkokkal használom, de azokkal a legtartósabb. Bármelyik másik márkájú körömlakkal is működött nálam.
Az egyik (picit) negatív dolog, hogy a mintákat nem tűri, így hiába várok akármennyit, maszatol. A másik, hogy mikor a kb. 2/3-át elhasználom, akkor besűrűsödik és használhatatlanná válik, ami ilyen olcsó ár mellett azonban megbocsátható szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Hidratálók: Ethylene Glycol