Moyra

Ár:   490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, az összetevőket feltöltötte: Shiori, Módosítva: 2020. május 20.

Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A gyorsszárító fedőlakk átlátszó védőréteget biztosít a körmöknek, fixálja a színezőlakkot és megőrzi a csillogást.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

dizabella01

2016. október 4.

TÖKÉLETES! Kedvenc fedőlakkom! Sok félét próbáltam már, de ez közülük kitűnik, hiszen minden szempontból maximumon teljesített:
-tartossá teszi a lakkot (átlagban 5 napot simán kibírja a lakkom, minimális kopással)
-nagyon fényesek lesznek a körmeim, emiatt sokan megkérdezték hogy saját körmeim-e vagy csináltatva vannak
-folyékony az állaga, nem sűrűsödött be egyáltalán, nem kell eldobni miután a felét elhasználtam
-könnyen elosztható a körmön, ecsetének mérete nagy
-és a legeslegfontosabb...IRTÓ GYORSAN SZÁRÍTJA AZ ALATTA LEVŐ LAKKOT! (általában 3 réteg lakk van alatta, 1 alap és 2 szín)
Újraveszem! Legeslegjobb! Mindenkinek ajanlom. Segítségével a lakkozás fél óra alatt megvan, nem kell várni órákig míg megszárad a lakk, és ha este lakkozok, nem kell aggódnom amiatt, hogy párnanyomatos lesz a manikűr!

Hozzá kell tegyem azt, hogy kizárólag Moyra Gel Look körömlakkokkal használom, lehet amiatt vált be nekem ennyire, és másoknak nem...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

-könnyen elosztható a körmön, ecsetének mérete nagy

pjnk

2016. szeptember 17.

sajnos elhittem a rózsaszín fedőlakk egyik véleményezőjének, hogy ez ugyanaz, csak áttetszőként forgalmazzák már, hát nem. egyáltalán nem szárad gyorsan, teljesen átlagos, de legalább nagyon csúnyán buborékos is lesz. inkább vadászom tovább a rózsaszín verziót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

kittya0413

2016. augusztus 15.

Nekem sajnos nagyon nem vált be. Feloldja az alatta lévő lakkot, az egész repedezett és buborékos lesz és pár óra múlva el is kezd lepattogni. Viszont tényleg gyorsan szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

DaisyAv

2016. július 29.

Nem vagyok elájulva tőle, a jolly france szárító sokkal inkább. Iszonyat lassan szárad és egy-két körmöm buborékos is lett. Csak akkor használom, ha nincs más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

lavande

2016. április 22.

Nyomda felé szerettem volna ezt a fedőlakkot, de teljesen elmaszatolja a mintát. Maradok az essence-es fedőlakkoknál, abban még nem csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 22.

snowyfairy

2016. április 14.

Update: Beszereztem egy újabb üvegcsével, mivel a szokásos Perfect Nails-es fedőfényem nem volt kapható a kellékesben. Nem tudom, hogy 2 év alatt mi változott, de iszonyat lassan szárad. De nail stamping decal-höz jó választás.

Nagyon jó termék. A körömlakkom simán kibír 4-5 napot, munka mellett is. És természetesen olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

RyahOneY

2016. január 22.

Sima "Mega Gloss fedőlakk"-ot nem találtam itt az oldalon (nem az Excellence-es az, amire én gondolok), így inkább írok ide. :) Úgy egy éve fedőlakkot kerestem, mert mindenhol azt hallottam, hogy az milyen jó, tovább bírja vele a lakk, stb. Aztán rátaláltam erre, és szerelem volt első használatra. :)) Egy sima átlagos lakkot is gyönyörűvé tesz, mintha műköröm lenne, szépen fénylik. :) Mondjuk pár nap után veszít ebből a vizes, fényes hatásból, de nem vészes. Viszont óvatosan kell kenni, mert kicsit "összehúzódik" a felkenés után (ha nem vigyázok rá, hogy egészen a körmöm széléig legyen, akkor be is ráncosodik... plusz nem szabad némi várakozás után még egy réteggel rámenni, vagy javítgatni, mert akkor összegányoljuk az egészet, felhólyagosodik, meg minden baja lesz, úgyhogy inkább ne...). Próbáljuk inkább első nekifutásra felkenni úgy, hogy mindenhol egyenletesen legyen és a szép eredmény érdekében nem szabad vele fukarkodni, emiatt elég gyorsan fogy is... :/ Tartósságra nem egy nagy szám, legalábbis nálam durván 3 napig bírja vészesebb lepattogzás nélkül (mosogatás, átlag házimunka mellett). Tökéletesen fed, pl. körömmatricák esetén véletlenül sem lehet érezni, hogy kidomborodna, szépen a helyén is marad egészen a körömlakk lemosásáig. :) Még azoknál a lakkoknál is egyenletes hatást érhetünk el vele, amiket kicsit csíkosan sikerül felvinni, szuperül fixálja a körmöt, és ami nagy-nagy pluszpont, hogy pár perc alatt tökéletesen megszárad, még akkor is, ha három réteg amúgy nehezen száradó alaplakkot kentünk fel alá.
Igaz, nincs viszonyítási alapom, de számomra ez tényleg csodaszer, nem is keresgélek tovább. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

lolli83

2016. január 22.

Nekem jól működik ez a lakk. Gyorsan szárad, könnyű kenni. Korábban az Anny quickdry lakkját használtam amit kb 4000 forintért vettem a douglasban. Hát azt kell mondjam, hogy ez a 400 forintos jobb mint az volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

hhelena

csak annyit, h nekem sajnos egyáltalán nem jött be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

csak annyit, h nekem sajnos egyáltalán nem jött be

hime0033

2015. december 28.

Szép fényt ad a lakkozásnak, az oldásra viszont tényleg oda kell figyelni..ha nem elég gyorsan keni az ember vagy többször húzza át ugyanazt a részt, akkor tényleg kicsit felszedi, de abszolút kiküszöbölhető a dolog. Irtó gyorsan megszáradt nekem, egyáltalán nem keletkezett benne semmilyen lenyomat, úgyhogy végülis teljesen korrekt kis fedőlakk, bár nyilván van ami sokkal jobb, mint ez, de az ár/érték szerintem megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

Hidratálók: Ethylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.