Moyra

Ár:   490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, az összetevőket feltöltötte: Shiori, Módosítva: 2020. május 20.

Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A gyorsszárító fedőlakk átlátszó védőréteget biztosít a körmöknek, fixálja a színezőlakkot és megőrzi a csillogást.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Tufuka

2015. november 17.

Nem mondanám, hogy borzasztó ez a fedőlakk (ezt másra tartogatom), de nem is jó. Egyáltalán nem szárad hamar, még 40 perccel a felkenés után is nyomatos lesz, emellett oldja az alatta található színes lakkokat. Már régóta keresek egy jó fedőlakkot, ami a drágább és az olcsóbb színes lakkjaimmal is működik, hát sajnos nem ez lesz az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

Viki995

2015. október 26.

Én évek óta ezt a fedőlakkot használom. Napokkal meghosszabbítja az alatta lévő lakkok élettartamát. Nekem bevált. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

Lisana

2015. július 2.

Nekem valamiért megrepeszti az alatta lévő lakkréteget :o Oldja kicsit a mintát, szóval csak nagyon gyors húzásokkal lehet használni. Ez a repesztés meg.... Fennmarad a körmömön a lakk, de teli repedésekkel, pici törésekkel. A fénye szép, de így kb. használhatatlan (több lakkon is próbáltam).

Update: tényleg minden lakkot repeszt, még a gél hatásúakat is. Pénzkidobás, többet ront, mint használ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

gendur.berni

2015. április 29.

Szerintem nagyon jó, az én elvárásaimnak megfelelt. Általában arra használom, hogy a körmeimre rakott díszeket fixáljam, főleg a szalagok jönnek le könnyen, fedőlakk nélkül. Elég vastagon kell kennem, hogy teljesen elfedje a szalagokat, de így is gyorsan szárad más lakkokhoz képest. Az is tetszik még, hogy nem túl folyós, általában csak a pár éves, besűrűsödött lakkok szoktak megfelelni nekem erre a célra, a fedőlakkok többsége olyan, mintha vizet kennék a körmeimre, azzal meg nem megyek messzire. Viszont elég sok kell belőle, így gyorsan fogy. És mire a végére érek az üvegnek nagyon besűrűsödik, alig lehet használni, és szép kis pókhálókat húz mindenfelé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

naturgirl

2015. április 23.

A száradási idő gyorsabb, viszont ez csak akkor igaz, ha 1 réteg lakk van alatta. Ha alapozólakkot is használok a szín alá, vagy kétszer kenem át a körmömet színnel, akkor sajnos nem sokkal gyorsítja meg a száradást. Gyors reggeli natúr lakkra tökéletes, és azt tényleg pillanatok alatt szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

anikaa96

2015. április 13.

Nem szárad gyorsan ahogy ígéri. Nem tartós és a fénye sem a legjobb. Ha ezt használom biztos hogy nem lesz szép a végeredmény mert mindig belenyúlok véletlenül pedig sokáig hagyom száradni. Nem ez a legjobb moyra fedőlakk..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

Shiori

2015. április 3.

Használhatatlan.Nem tudom hogy csináltam, de valahogy nekem különvált a kupak és az ecset (kupak lejön,ecset bennmarad).Miután kivettem az ecsetet is és felkentem elképesztően buborékos lett és olyan furcsa fóliaszrű bevonatot képezett nekem.Amúgy a fénye szép, de így sokat nem ér.Bár legalább olcsó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 3.

MayaBaba

2015. január 24.

Nekem nagyon tartóssá tett olyan körömlakkot is, ami enélkül semeddig sem tartana. Kicsit észrevettem én is, hogy bubisodik. A száradási időt nekem sem gyorsítja fel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 24.

PAncsi79

2014. szeptember 22.

Időnként kipróbálok egy-egy fedőlakkot attól félve, hogy egyszer kivonják a forgalomból a kedvencem.
Sajnos ezúttal is bebizonyosodott, hogy mielőtt eszetlen vásárlásba fogok, olvassak utána az adott terméknek...
Viszonylag híg körömlakk, az áttetsző változat szerencsére nem változtatja meg a manikűr színét. A körömnyomdát hajlamos elkenni: ha nagyon-nagyon óvatosan, finoman terítve viszem fel a lakkot, akkor megkíméli, de a második ecsetvonás a minta fölött már maszatol.
Ráadásul ahogy lent is írták, hiába viszem fel óvatosan, buborékosodik, így rontva az összképet a manikűrömön.
A lényeg, hiába próbálkozom, nekem a BTGN az igazi ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

A lényeg, hiába próbálkozom, nekem a BTGN az igazi ...

sarzita

2014. szeptember 20.

Nekem nem ér semmit. Még órák után is (!) sikerült nyomatot készítenem a körmeimbe. A francia manikűr szetthez adták, de én nem fogom elhasználni. Brrr!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

Hidratálók: Ethylene Glycol