Moyra

Ár:   490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, az összetevőket feltöltötte: Shiori, Módosítva: 2020. május 20.

Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A gyorsszárító fedőlakk átlátszó védőréteget biztosít a körmöknek, fixálja a színezőlakkot és megőrzi a csillogást.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

ingrid0411

2014. augusztus 25.

Nem lenne rossz ha nem buborékosodna. Már próbáltam, hogy nem rázom fel előtte vagy csak a kezem között forgatom. Sajnos mind1 mit csinálok vagy mennyire kenem óvatosan, utána mindig megjelennek a buborékok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Rela6

2014. augusztus 25.

Állagra nagyon jó, könnyen felvihető. A száradása nekem átlagos, nem vettem észre, hogy gyorsabb lenne. Viszont ami nagyon bosszantó, hogy buborékosodik. Hiába figyelek oda, óvatos vagyok, de akkor is megjelennek a kis bubik, ami engem megőrjít. Nem azért szenvedek a lakkozással, hogy a legvégén rontsam el! A kettest csak a könnyű felvitele miatt kapja meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

OrosziEszti

2014. augusztus 11.

Gyorsan szárad, tartós is, de egy bizonyos idő után besűrűsödik az állaga és nehezen kenhetővé válik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Nita26

2014. július 10.

Nekem nagyon bevállt, ha egy kevésbé tartós körömlakkra kenem, simán bírja egy hétig. Csak ajánlani tudom. A száradáson is gyorsít egy kicsit, de főleg azért szeretem mert tartóssá teszi a lakkozást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

Beu

2014. július 7.

Nekem sem vállt be igazán, tartóssá teszi a manikűrt és szép fényes is lesz, de ha egy napig hagynám száradni, akkor is lenyomatos lenne, vagy sérülés lenne a körmömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

Bolvarin

2014. április 30.

Szerintem beváltja az ígéretét, gyorsan szárad. Én is díszítés után használom. Általában csak a gyűrűs ujjamat díszítem, így szembetűnő, hogy a többi körmömön a lakk sokkal előbb lekopik, mint a gyűrűsön, amelyre ezt is felkentem. Egy baja van, kicsit buborékosodik, ha nem vigyázunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 30.

Nyuszika_91

2014. február 21.

Nekem sem vált be. Egyáltalán nem szárad gyorsan úgy vettem észre, hogy lassan és amikor úgy látom, hogy megszáradt akkor sem teljesen jó. Ezt főleg lefekvés előtti felkenésnél tapasztalom, mikor reggel párna lenyomatos körmökkel kelek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

Akane

2014. február 2.

Alapnak és fedőnek is használom, nagyon szeretem, jól szárad szép fényű. Nálam még nem csinált semmi rosszat és tényleg gyorsan szárad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 2.

u.nonó

2013. december 31.

Megvettem, és csak utána olvastam el a véleményeket. Egy picit megijedtem... Aztán kellemesen csalódtam. Felkenéskor is minden rendben volt, az állaga tökéletes. Aztán vártam, hogy mi lesz a száradással... kb fél óra múlva mertem megtapogatni és tökéletesen megszáradt. Én a Moyra Gel Look 907-es (vörös) árnyalatára kentem fel, igaz, egy nappal a vörös felkenése után. Én tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Tartósabbá teszi a lakkozást. Nálam befutó (az ára is nagyszerű)!

Kiegészítés: a fentebb említett vörös lakkal 9 napig tartott. Csak a fényéből veszített és lenőtt a körmömmel együtt (csak emiatt mostam le), de egy picike lepattogás se volt. Jó páros! Nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 31.

dia_p

2013. november 7.

Összefoglalva: rettenetes.
Lassan szárad felkenés után még akkor is ha előző nap festettem a színeset és csak másnap ezt a fedőt.
Ellenben felkenés közben már ragacsos szálat húz úgymond, mint egy ragasztó ami hipergyorsan szárad, képtelenség vékony rétegben kenni. Érdekes hogy lakkal érintkezve mégis lassan köt meg.
Nem szép a fénye, mondhatni olyan mintha fel sem kentem volna.
Semmivel sem tart tovább tőle a lakk, ugyanúgy kopik.
Órákkal a felkenés után is párnanyomatos lesz.
Oldja az alatta levő lakkot, még akkor is ha másnap kenem fel.
Kukába vele!
Régebbi szögletes üvegű excellence társát imádtam, de alig van már az alján, ezért vettem most ezt. Hát jó nagy hiba volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

Összefoglalva: rettenetes.
Nem szép a fénye, mondhatni olyan mintha fel sem kentem volna.
Semmivel sem tart tovább tőle a lakk, ugyanúgy kopik.
Órákkal a felkenés után is párnanyomatos lesz.
Oldja az alatta levő lakkot, még akkor is ha másnap kenem fel.
Kukába vele!

Hidratálók: Ethylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.