Moyra

Ár:   490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, az összetevőket feltöltötte: Shiori, Módosítva: 2020. május 20.

Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A gyorsszárító fedőlakk átlátszó védőréteget biztosít a körmöknek, fixálja a színezőlakkot és megőrzi a csillogást.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

nikkaa200

2013. november 6.

Nekem egyáltalán nem vált be, besűrűsödött és amikor rákentem a lakkra akkor megszáradt, de utána felpúposodott és lepattogott a körmömről, de ugyan ezt csinálták a neonok is, használhatatlanok számomra a moyra lakkok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 6.

Ametiszt

2013. november 4.

A rozsaszin verzioja bevalt, de az nem volt a boltban, amikor ujra akartam venni, igy erre esett a valasztasom, gondoltam, biztos csak a szin kulonbozik... Hat nagyon nem! Csunyan felbuborekosodik, pedig uj, nincs beszaradva, sot, nagyon is folyekony. Penzkidobas!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 4.

cslb

2013. október 25.

semmit nem ér.. tényleg oldja az alatta lévő lakkot, nem is szárad igazán gyorsan és nincs szép fénye, mint egy fedőlakknak..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

Nci

2013. október 14.

Borzalmas, az alatta lévő lakkot feloldja, ha minta van rajta, akkor teljesen elkeni! Nagyon vizes állagú...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

skorpió

2013. október 6.

Valóban segít a száradást gyorsítani, de nagyon oldja a lakkot. Ennek köszönhetően amikor véletlenül megsérül egy lakkozásom, ezzel átkenve nagyon szépen ki lehet javítani az apró hibákat, de kizárólag egyszínű körmön!
A lakk oldásáért sajnos le kell pontoznom, mert mintás körömre tenni katasztrófa!
Update: Kap még egy pontot, mert a minap (kivételesen piszkosul ráértem) kihasználva a gyors száradási időt 3 réteget tettem ebből a lakkból a mintabarát fedőlakk fölé. Az történt, hogy azon a munkahelyen, ahol eddig minden manikűr darabokban jött le pár óra alatt, jelentem két műszak után is sértetlen körömmel jöttem haza! Max pontot mégsem kap, mert a mintát továbbra is elmossa, de mint a fedőlakk fedőlakkja: hősiesen teljesített.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 6.

kzagrab

2013. augusztus 25.

nekem teccik ugyanilyen száritom volt pinkbe de az volt a gáz h kifojt véletlenamikor meglöktem.../ de majd veszek még.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

fujfui

2013. augusztus 16.

Még csak az elejét használtam el, egy sima áttetsző lakkot akartam venni, amibe majd bele tudom nyomni a flittereket, díszeket. Hát ez nem az a körömlakk.... Amikor kb. 3 flitter után teljesen megszáradt az addig felkent adag kezdett gyanús lenni, akkor néztem meg, hogy gyorsanszárító lakkot sikerült leemelni a polcról.
Egyelőre még nem sűrű és nem bubis (pedig nekem az összes moyra lakkal ez a bajom...).
Arra tökéletes, hogy ha valaki csak egy kis fényt akar a körmére, de villámgyorsan. Amúgy nem tudom mire fogom elhasználni mert fedőlakként nem használom mert arra nem jó...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

cherry93

2013. augusztus 10.

Szeretem a Moyra lakkokat, de ettől nem vagyok elragadtatva. A felét sikerült gond nélkül elhasználnom, de a többi kuka. Pár hónap alatt nyúlóssá és buborékossá válik. Árban jó, viszont még így sem éri meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

ujvari.zizko

2013. július 29.

Ez borzasztó ! Az egész buborék és az állaga sem jó, az egész egy szar

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

Ez borzasztó ! Az egész buborék és az állaga sem jó, az egész egy szar

adrienn.spaitsne

2013. május 13.

tud annyit, mint a méregdrága társai, nekem nem buborékos, gyorsan szárad, bár oldja a lakkot ez is, mint az Astor. Nem is veszek drágábbat többé.
(De borzasztó szaga van, mint a pillanatragasztónak egész pontosan.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 13.

(De borzasztó szaga van, mint a pillanatragasztónak egész pontosan.)

Hidratálók: Ethylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.