Moyra

Ár:   450 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bekatica, Módosítva: 2012. január 31.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A csillogó UV fedőlakk fantasztikus csillogást kölcsönöz a körmöknek.

hatiay89

2016. január 9.

Szép a színe, a fénye, viszont nagyon sokáig szárad...talán ez az egy a Moyra termékei közül, ami nem jött be 100%-osan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 9.

Erika80

2015. december 26.

Tény, hogy szép csillogást ad a körmöknek és nem opálosodik be, viszont nagyon hosszú a száradási ideje. Kedvelt márkám a Vollaré Cosmetics-től a Da Vinci, mert nagyon gyorsan szárad, remekül fed és megfelelően a lakk alá dolgozva, tartós is. Szeretem a Moyra-t is, de ennél kicsit csalódás volt a száradási idő. Egyébként szép a fedése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 26.

Linda86

2015. november 17.

Régebben használtam. Kicsit kékes-lilás beütése van a körmön, és valami gyönyörűen csillog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

mynameisestherr

2015. november 14.

Egyszerűen imádom. Gyorsan szárad, bár a tartóssága nálam nem a legjobb (valószínűleg a munkám végett). Szeretem, hogy lilás színt ad, ha természetes fény éri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

bea07

2015. augusztus 31.

Nagyon nem szeretem ezt a lakkot!! Már több mint egy órája van a körmömön és még mindig nem száradt meg..kuka

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

sminkimado

2015. augusztus 16.

Nekem nagyon jól fed viszont a lilás beütést eggyáltalán nem tapasztaltam

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 16.

Nekem nagyon jól fed viszont a lilás beütést eggyáltalán nem tapasztaltam

orsid

2015. április 29.

Nagyon tartos,mint a moyra lakkok altalaban.szeretem a lilas arnyalatat.nagyon bevalt,regota hasznalom es egyelore abszolut favorit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

Gina1031

2015. április 29.

Jó kis fedőlakk ez: +2/3 nappal kitolható vele a körömlakk tartóssága, szeretem a lilás árnyalatát is. Valóban nem szárad a leggyorsabban. Ár / érték arányban viszont jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.

tátombák

2014. december 1.

UP: Megkapja a 4. csillagot is, mert több, mint egy hétig hordható maradt vele a körömlakkom. Így már egyből szimpatikusabb :)

Mióta normálisan nő a körmöm, csak francia manikűrt vagyok hajlandó elviselni rajta. Ehhez kellett egy nagyon fényes fedőlakk, mert szerintem csak úgy szép.
Első használat után azt kell mondjam, hogy jobbat vártam. Vizes hatásút szerettem volna, de sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. Semmivel sem tud többet, mint egy sima átlátszó körömlakk. Lehet a kapkodás miatt, de az alatta lévő fehéret és átlátszó babarózsaszínt is felszedte picit. Száradása átlagosnak mondható. Én még a lilás beütésnek is örültem volna, dobott volna rajta, de azt sem tapasztaltam. El fogom használni, mert kell valami fedőlakk, de sokkal-sokkal jobbat vártam volna egy "fantasztikus csillogás"t ígérő lakktól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.

Audrey80

2014. november 22.

Egyelőre csak lilás lakk fölé használtam, fedőlakknak nem a legjobb. Lassan szárad és nem fényes a felülete, hanem fura tapadós. Felkentem még egy réteget, így elviselhető lett az eredmény. A Moyra fedőlakkokat szeretem, a gyorsszárítót, a gyémántot, azok pillanatok alatt fényes és száraz felületet hoznak létre, ez meg egy órás vacakolással is csak közepes. Olcsó, egy próbát megért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 22.

Hidratálók: Ethylene Glycol