Moyra

Ár:   450 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bekatica, Módosítva: 2012. január 31.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A csillogó UV fedőlakk fantasztikus csillogást kölcsönöz a körmöknek.

Vicus

2014. október 19.

Lassan szárad.. Egy fedőlakktól pont nem ezt várja az ember. Szép fényes, de sok értelme van, ha csúnyán belenyúlkálok.
Na jó, most dobom ki. Már eltelt kb 3/4 óra biztosan és még mindig nem száradt meg teljesen. Ez vállalhatatlan. Kérem vissza a NYC gyorsszárítómat :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 19.

shadow06

2014. szeptember 16.

Én és anyukám is nagyon szeretjük! Nagyon tartós, gyorsan szárad, szép fényes lesz a köröm! Még ez a kis leheletnyi lilás szín is tetszik amit ad :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 16.

sdm

2014. szeptember 9.

Alap lakknak és fedőlakknak is használtam. Nehezen kopott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Alap lakknak és fedőlakknak is használtam. Nehezen kopott.

SzandrASD

2014. április 17.

Nagyon régóta ezt használom fedőlakként,tartós,szép fényt add. Egyszerűen tökéletes! :))

UPDATE: Hamar besárgult = kuka... :((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

UPDATE: Hamar besárgult = kuka... :((

paperflowersanita

2014. április 10.

barbii_sz csatlakozom hozzád, ez valami borzalom, pedig a Moyrás lakkokat imádom. Nem száradt meg két kedvenc sorozatom után sem (45 perc/ rész), még azután is belekaptam és maszatolódott. Szerintem el fogom passzolni, de kap még egy esélyt, hátha én rontottam el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 10.

barbiii_sz

2014. április 7.

Úgy látszik én leszek itt az ünneprontó. Nekem sajnos nem vált be ez a lakk, nagyon sok ideig tart míg megszárad, ezért sikerült állandóan belenyúlni és még csak nem is tartós :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 7.

Moonlight

2014. március 2.

Eredetileg azért vettem,hogy védjem a zselés körmeimet az elszíneződéstől. Amit hozott is.
Rengeteget használtam francia manikűr fölé (is). Tetszett az enyhe lilás árnyalat,még önmagában használva is. Jól bírta a strapát,mosogatást.
UV szempontból engem nem zavart,csak szoliban csodáltam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

UV szempontból engem nem zavart,csak szoliban csodáltam :)

angika19

2014. február 21.

Kedvenc lakkom. Bár nem fedőlakként használom, mert úgy megváltoztatja a körömlakk színét, de önmagában nagyon szeretem. Gyönyörűen csillog, tartós és Uv fényben illetve napsütésben csak úgy virít :) Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

bora1992

2014. február 13.

Megvettem, mert jó véleményeket olvastam róla, de nekem egyszer sem száradt meg rendesen. Először lehet, hogy sokat vittem fel belőle, de másodszorra biztosan nem:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.

biolumi

2013. július 5.

Szép színű és tartós lakk. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

Szép színű és tartós lakk. Szeretem.

Hidratálók: Ethylene Glycol