Moyra

Ár:   450 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bekatica, Módosítva: 2012. január 31.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A csillogó UV fedőlakk fantasztikus csillogást kölcsönöz a körmöknek.

vedina007

2013. július 3.

Régen nagyon szerettem. (Azt mondjuk kevésbé, hogy a világos lakkjaim lilás színben játszottak) UV fényben főleg. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

BlackBetty

2013. július 3.

Nagyon imádom ezt a lakkot! Általában fedőlakknak használom, nagyon szép lila csillogást ad az eredeti színnek. Nagyon könnyű használni, már fogyóban van, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

zsofi.bosanyi

2013. június 29.

Legjobb fedőlakk. Annyira szépen kihozza a lakkok színét és magában is szép. Picit lassan szárad, de tartóssá teszi a lakkozást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 29.

zsofiaeszter

2013. június 29.

Nagyon jó! Magában és fedőlakként is. Szépen csillog és tartóssá teszi a manikűrt. Kicsit lassan szárad.

bogyo1995

2013. június 27.

Évek óta fedőlakként használom,szép fényt add körmömnek,tartósabbá teszi azt. Teljesen megvagyok vele elégedve. Csak ajánlani tudom. =)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

Hettii

2013. június 16.

Nagyon szeretem a Moyra lakkokat. Ez a kedvencem belőle. Fedőlakknak használom és csodálatos lilás fénye lesz tőle a körmömnek. Szórakozóhelyeken pedig szépen világít. Örök kedvenc marad! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

amly

2013. június 10.

Szeretem a Moyranak ezt a lakkjàt.Francia manikűrhöz szoktam használni, gyönyörű lilàs fényt ad neki.És mintha tartòssà is tennè a lakkozàst. Tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 10.

b.krissy

2013. június 4.

Évek óta használom ezt a fedőlakkot, sokszor önmagában felkenve. Szerintem nagyon szép és tartós. Bizonyos színekhez nem illik mert előnytelenül változtatja meg a színt. Nekem még sose száradt be pedig sokszor hónapokig nem használom. Nekem ez a Moyra lakk vált be a legjobban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 4.

miss

2013. május 25.

nagyon jó a színe, és egyes lakkokra ha rákenjük, műköröröm hatása van, és a lilás szín is remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 25.

muffinmonsuta

2013. május 9.

Szeretem,mert ha nem szeretném,hogy rikító legyen a körmöm akkor csak befedem ezzel és védi, ráadásul nem szimplán átlátszó.:) Csak kár,hogy lila,mert nem szeretem ezt a színt.:D De a Moyra nagyon jó minőségű lakk,csak lassan szárad és felidegesít,hogy 20 perc után hozzáérek valamihez és lejön-.-"""" Akkor lemosom az egészet inkább.xD

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

Hidratálók: Ethylene Glycol