Moyra

Ár:   450 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bekatica, Módosítva: 2022. augusztus 8.

Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A csillogó UV fedőlakk fantasztikus csillogást kölcsönöz a körmöknek.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Adél Zsanna

2013. május 7.

Se nem csillogó se nem az-az igazi fehérítő UV lakk. Az essence milliószor jobb. Gondoltam spórolok. Hát nem jött be. Aki szereti az UV lakkokat, a szín meg a megjelenés miatt Essence UV lakkot vegyen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

Cicka

Korcsoport: >54
2013. május 7.

Nekem ez a szín az istenkirály! :) Bár UV fénnyel sosem találkozom,a színe napsütésben is tök jó.Mindig ezzel lakkozok,plusz a rózsaszín fedőlakk,arra kövek,minták.Nem szeretem a sötét színeket.
Aránylag tartós,szépen csillog,olcsó,könnyen beszerezhető.
Örök szerelem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. május 7.

Aránylag tartós,szépen csillog,olcsó,könnyen beszerezhető.
Örök szerelem!

Hime

2013. április 30.

Egy buli miatt vettem meg, hátha lesz ott UV fény, és szerencsére volt! Egész este a körmeimet, meg a fekete felsőmön való szöszöket nézegettem :D
Egyetlen problémája, hogy másnap furcsa repedések jelennek meg a lakkon és lepattogzik(alap és fedőlakk nélkül).
Majd én is kipróbálom francia manikűrnek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

Majd én is kipróbálom francia manikűrnek :)

Leila11

2013. április 30.

Fúúú, hát én imádom!!! Tényleg lilás színt ad a körömnek, de ez nekem nem baj. Múlthéten hétfőn kentem rá a házilag készített francia körömre és csak vasárnap mostam le. 3 körmömön kezdett a lakk lejönni, azon a hárman, amelyiket a leggyakrabban használom. Persze nem volt az, hogy egész héten nem nyúltam semmihez, de nem is mentem autót szerelni, csak a szokásos hétköznapi teendőimet végeztem, és így is bírta majdnem egy hétig. Szuper! Na és az UV hatás??? Buliban annyira meglepődtem, mikor észrevettem! El is felejtettem, hogy ilyen a lakk, volt meglepetés. Egész éjszaka a körmeimmel voltam elfoglalva. Egy szó mint száz, imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

kbeata87

2013. április 17.

Szépen fed, nem bubis, viszonylag gyorsan szárad, könnyen lehet az ecsettel dolgozni, amit ígér, azt tartja. A színes lakkok színét picit megváltoztatja, az egyik narancspiros lakkom pirosabb lesz, a piros meg inkább meggyszínű és sorolhatnám, de tetszik. Moyra 64-es pink lakkját szebb színűvé varázsolja.
Nyáron nagyon szeretem a lábkörmeimre fedőnek ezt használni. Összességében elégedett vagyok vele, ár-érték arányban kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 17.

fancsa

2013. február 27.

Nem igazán vagyok megelégedve vele, vagy csak én használom rosszul, de ha keveset kenek, akkor hülyén fed, ha sokat, akkor buborékos lesz a felület.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

krémkereső

Korcsoport: >54
2013. január 5.

Nagy kedvencem, minden lakkomra használom. Még soha nem pattogzott le, és kibír egy hetet is, igaz, az alaplakkot kétszer kenem, és utána ezt. Szép, egyenletesen csillogó felületet ad, ha pedig csak ezt kenem fel, fehérebbnek tűnnek a körmeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. január 5.

TijuMK

2012. november 12.

Szalagavatóra használta ezt a fedőlakkot a körmösöm. Nagyon tetszett a végeredmény, tényleg nagyon fényes és sima lett. Az after party-n meg külön jó volt mert UV csöves szórakozóhelyen voltunk. Viszont a 4. nap már meghalt szegény, és darabokban pattogott le az alatta lévő lakkal együtt, ennek ellenére 3 - szor is újravettem, mert nem találtam másmilyen UV-s lakkot.
Viszont most azt kell hogy mondjam, a miss sporty diszkógömböse jobb. Hiába ez olcsóbb, az tartósabb és ugyanazt az eredményt hozza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 12.

kvitta.girl

2012. november 6.

most nem nyitok új topicot,nekem is moyra fedőlakkom van de gyémántfedőlakk néven,szintén átlátszó,nagyon fényes.
Hát az tényleg csodaszer:) Mikor még tudjátok olyan ragacsos a lakk,de már megszáradt,rákenem a fedőlakkot,rögtön megszárítja és kb fél perc alatt a fedőlakk is megszárad. Tartóssabbá teszi a körömlakkokat és hihetetlen fényt ad nekik! De engem ez a száradás gyorsító vett le lábamról,főleg hogy nincs is ráírva ilyen hatás. Én imádom,újraveszem kemény 390 ft-ért:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

mili

2012. november 5.

350 ft-ért vettem, és nagyon megérte, mint az összes Moyra lakk. Már volt, hogy magában használtam, simán bír 3-4 napot is. Ár érték arányban nekem az ideális lakk, minek is adjak többet érte, hiszen 3-4 naponta amúgy is lemosnám. Meg se fordult volna a fejembe, hogy kipróbáljam ezt a lakkot, csak itt a krémmánián annyi jót írtak róla, hogy kipróbáltam, és azóta 9 színben be is szereztem. Köszönöm Nektek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 5.

Hidratálók: Ethylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.