Moyra

Ár:   450 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bekatica, Módosítva: 2012. január 31.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A csillogó UV fedőlakk fantasztikus csillogást kölcsönöz a körmöknek.

Adél Zsanna

2013. május 7.

Se nem csillogó se nem az-az igazi fehérítő UV lakk. Az essence milliószor jobb. Gondoltam spórolok. Hát nem jött be. Aki szereti az UV lakkokat, a szín meg a megjelenés miatt Essence UV lakkot vegyen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

Cicka

2013. május 7.

Nekem ez a szín az istenkirály! :) Bár UV fénnyel sosem találkozom,a színe napsütésben is tök jó.Mindig ezzel lakkozok,plusz a rózsaszín fedőlakk,arra kövek,minták.Nem szeretem a sötét színeket.
Aránylag tartós,szépen csillog,olcsó,könnyen beszerezhető.
Örök szerelem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 7.

Aránylag tartós,szépen csillog,olcsó,könnyen beszerezhető.
Örök szerelem!

lovaslany13

2013. május 5.

Nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 5.

Nagyon jó!

Hime

2013. április 30.

Egy buli miatt vettem meg, hátha lesz ott UV fény, és szerencsére volt! Egész este a körmeimet, meg a fekete felsőmön való szöszöket nézegettem :D
Egyetlen problémája, hogy másnap furcsa repedések jelennek meg a lakkon és lepattogzik(alap és fedőlakk nélkül).
Majd én is kipróbálom francia manikűrnek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

Majd én is kipróbálom francia manikűrnek :)

Leila11

2013. április 30.

Fúúú, hát én imádom!!! Tényleg lilás színt ad a körömnek, de ez nekem nem baj. Múlthéten hétfőn kentem rá a házilag készített francia körömre és csak vasárnap mostam le. 3 körmömön kezdett a lakk lejönni, azon a hárman, amelyiket a leggyakrabban használom. Persze nem volt az, hogy egész héten nem nyúltam semmihez, de nem is mentem autót szerelni, csak a szokásos hétköznapi teendőimet végeztem, és így is bírta majdnem egy hétig. Szuper! Na és az UV hatás??? Buliban annyira meglepődtem, mikor észrevettem! El is felejtettem, hogy ilyen a lakk, volt meglepetés. Egész éjszaka a körmeimmel voltam elfoglalva. Egy szó mint száz, imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

kbeata87

2013. április 17.

Szépen fed, nem bubis, viszonylag gyorsan szárad, könnyen lehet az ecsettel dolgozni, amit ígér, azt tartja. A színes lakkok színét picit megváltoztatja, az egyik narancspiros lakkom pirosabb lesz, a piros meg inkább meggyszínű és sorolhatnám, de tetszik. Moyra 64-es pink lakkját szebb színűvé varázsolja.
Nyáron nagyon szeretem a lábkörmeimre fedőnek ezt használni. Összességében elégedett vagyok vele, ár-érték arányban kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 17.

lau0825

2013. március 12.

Nagyon-nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

Nagyon-nagyon jó :)

fancsa

2013. február 27.

Nem igazán vagyok megelégedve vele, vagy csak én használom rosszul, de ha keveset kenek, akkor hülyén fed, ha sokat, akkor buborékos lesz a felület.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

krémkereső

Korcsoport: >54
2013. január 5.

Nagy kedvencem, minden lakkomra használom. Még soha nem pattogzott le, és kibír egy hetet is, igaz, az alaplakkot kétszer kenem, és utána ezt. Szép, egyenletesen csillogó felületet ad, ha pedig csak ezt kenem fel, fehérebbnek tűnnek a körmeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. január 5.

TijuMK

2012. november 12.

Szalagavatóra használta ezt a fedőlakkot a körmösöm. Nagyon tetszett a végeredmény, tényleg nagyon fényes és sima lett. Az after party-n meg külön jó volt mert UV csöves szórakozóhelyen voltunk. Viszont a 4. nap már meghalt szegény, és darabokban pattogott le az alatta lévő lakkal együtt, ennek ellenére 3 - szor is újravettem, mert nem találtam másmilyen UV-s lakkot.
Viszont most azt kell hogy mondjam, a miss sporty diszkógömböse jobb. Hiába ez olcsóbb, az tartósabb és ugyanazt az eredményt hozza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 12.

Hidratálók: Ethylene Glycol