Moyra

Ár:   450 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bekatica, Módosítva: 2012. január 31.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A csillogó UV fedőlakk fantasztikus csillogást kölcsönöz a körmöknek.

kvitta.girl

2012. november 6.

most nem nyitok új topicot,nekem is moyra fedőlakkom van de gyémántfedőlakk néven,szintén átlátszó,nagyon fényes.
Hát az tényleg csodaszer:) Mikor még tudjátok olyan ragacsos a lakk,de már megszáradt,rákenem a fedőlakkot,rögtön megszárítja és kb fél perc alatt a fedőlakk is megszárad. Tartóssabbá teszi a körömlakkokat és hihetetlen fényt ad nekik! De engem ez a száradás gyorsító vett le lábamról,főleg hogy nincs is ráírva ilyen hatás. Én imádom,újraveszem kemény 390 ft-ért:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

mili

2012. november 5.

350 ft-ért vettem, és nagyon megérte, mint az összes Moyra lakk. Már volt, hogy magában használtam, simán bír 3-4 napot is. Ár érték arányban nekem az ideális lakk, minek is adjak többet érte, hiszen 3-4 naponta amúgy is lemosnám. Meg se fordult volna a fejembe, hogy kipróbáljam ezt a lakkot, csak itt a krémmánián annyi jót írtak róla, hogy kipróbáltam, és azóta 9 színben be is szereztem. Köszönöm Nektek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 5.

Rony

2012. október 1.

Én UV lámpa alatt szárítottam meg, nem szárad meg teljesen, de ha lámpa alatt szárad, akkor sokkal tartósabb. 4-5 napot kibír mindenféle kopás nélkül. Mindent csináltam benne, mosogattam, takarítottam, és semmi nem látszott meg rajta. Ami miatt viszont nem annyira kedvelem, az az, hogy a színes lakkot kicsit lilás árnyalatúvá színezi. Az ára pedig extra szuper 350 Ft-ért vettem, baromi nagy adagot. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

lenarta23

2012. július 26.

Én is magában használom, jó, csak ha 2 rétegben kenem fel, akkor hamar lejön, le lehet húzni a körmömről

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 26.

miraclum

2012. június 14.

Én nem színes lakkok fölé használom, hanem csak úgy önmagában, natúr körömhöz, mert nagyon szépen csillog, szebben mint a sima szintelen lakkok. Egy rétegben még anniyra nem vészesen lilás, de a több rétegnél már látszik, hogy nem teljesen szintelen. Ha kezd megkopni, akkor nem csak úgy vékony csíkban pattogzik, hanem sajna nagyobb darabokban képes leválni a körömről. Max. Én a második napon már lemosom, szintelen lakknál se szeretem ha már megkopik a vége.
Szoliban vicces ahogy világítanak a körmeim, ott derül ki csak igazán, ha a összemaszatoltam-összekentem vele a körömágyam is :) Kár hogy discoban már nem divat az uv lámpa, pedig értékelném. Ott is jópofa lenne a világító körmöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 14.

Cu2tka-baba

2012. június 10.

Fehérebbé teszi a körmöket ezért használom már évek óta ezt a típust, de ha nagyon besűrűsödik akkor túl lila lesz. Túl hamar sűrűsödik, de ennyiért nem is vár többet az ember

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

EniNails

2012. május 15.

Jó kis fedőlakk. Az alapszínt lilás árnyalatúvá változtatja. Jól bírja a strapát, nekem egyik lakk se tart ki lepattogzás nélkül 1-3 napnál tovább. Jó ár, jó minőség. Jók a moyra cuccok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

Odil

2012. február 28.

Teljesen rendben vagyunk, sokszoros árkategóriában sem találkoztam jobbal, és az UV-reaktívság vicces. :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 28.

csillag1219

2012. február 1.

Egy átlagos fedőlakk, nem tud annyit, mint az Essence Better than Gel Nails Top Sealer, de elmegy. És tényleg világít UV fényben! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 1.

Hidratálók: Ethylene Glycol