Moyra

Ár:   400 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: Ágic@, Módosítva: 2014. február 3.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A gyorsszárító fedőlakk átlátszó védőréteget biztosít a körmöknek, fixálja a színezőlakkot és megőrzi a csillogást.

Miamo

2015. április 26.

Nagyon szuper fedőlakk! Pillanatok alatt megszárítja és nagyon tartóssá is teszi a lakkozást. Még azokkal a lakkokkal is csodát tesz, amik maguktól soha az életben nem száradnának meg tökéletesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 26.

anikaa96

2015. április 13.

Jóval megrövidíti a lakkozás idejét! Nagyon gyorsan szárad, szép fénye van, tartós. :)
Már többször újravettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 13.

Már többször újravettem. :)

Underbelly

2015. április 12.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, hipergyorsan szárad, szép fényes, és még tartósabbá is teszi a lakkozást. 1000% hogy újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

Bunny17

2014. december 28.

a legjobb! olcsó is, és tényleg nagyon hamar megszárad tőle a lakk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

a legjobb! olcsó is, és tényleg nagyon hamar megszárad tőle a lakk.

Vicus

2014. november 23.

A NYC gyorsszárító fedőlakkja a kedvencem, csak sajnos már nem lehet kapni. Bár hibája annak is van, miszerint nagyon hamar besűrűsödik. Szóval keresnem kellett egy új fedőlakkot, és erre esett a választásom. Mondjuk előtte volt egy kis kitérő, mikor megvettem az átlátszó változatot, ami szörnyű! Ez viszont maga a csoda :) Nem akartam elhinni, hogy 370 forintért tényleg ilyen szuper. Pillanatok alatt megszáradt a lakkom, mehettem a dolgomra, és nem nyúltam bele. Viszont ettől nem lesz annyira, de annyira fényes a végeredmény, előző fedőlakknál néha kérdezték, hogy géllakk-e. Ennél szerintem nem fogják, sima lakkozásnak néz ki. Viszont ennyi pénzért szuper! Kíváncsi vagyok, hogy ez milyen gyorsan fog besűrűsödni. Mínusz egy csillag csak azért jár, mert nem lesz teljesen sima a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

Mannaa

2014. szeptember 5.

2 éve ezt használom és nem is tervezem a leváltását. Nagyon hamar szárad így ha sietek a lakkozással, tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 5.

roni07

2014. június 24.

Nekem ez a tökéletes fedőlakk. Nagyon régóta használom és nem is szeretném leváltani.
Szuper gyorsan szárít, nem maszatol, szép fényes lesz tőle a lakkozás.
Árban pedig verhetetlen, ezért minden csillagot megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 24.

Szuper gyorsan szárít, nem maszatol, szép fényes lesz tőle a lakkozás.
Árban pedig verhetetlen, ezért minden csillagot megérdemel.

Orsyna

2014. június 20.

Szuper pillanatok alatt megszárad tőle a lakk! Ezentúl mindig használni fogom..:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 20.

skorpió

2013. október 10.

Teszi a dolgát: ezt csak ismételni tudom! Van az átlátszó verzió, de ezt valamiért jobban kedvelem. Gyorsan szárít, szép fénye van, nem egy párnanyomattól megmentett már. Egyszer bevált mintás körömre is, de sajnos volt, amit elmosott, ezzel komoly lelki traumát okozva nekem, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 10.

t.nora92

2013. augusztus 10.

A rózsaszínt használom és nekem nagyon bevált :) teszi a dolgát gyorsan szárít és szép fényt ad a lakknak :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

Hidratálók: Ethylene Glycol