Moyra

Ár:   400 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: Ágic@, Módosítva: 2014. február 3.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A gyorsszárító fedőlakk átlátszó védőréteget biztosít a körmöknek, fixálja a színezőlakkot és megőrzi a csillogást.

Ametiszt

2013. július 19.

En a BTGN-t is szeretem, de ez (rozsaszin verzio) meg jobban bejott. Gyorsabban szaritja a lakkot, latom, mennyi van az uvegben, alacsonyabb az ara. A vegen valoban kicsit besurosodik (bar nekem elegge sok elfogy addig, mert folyamatosan hasznalom, 3 naponta ujralakkozom a kormeimet), de ilyen ar mellett ez nem bant (a BTGN dragabb es az is besurusodik). Baratnoknek is vettem mar, akik folyton a parnanyomra panaszkodtak, ok is elegedettek vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

Darkmona

2013. június 13.

Nekem nem ez a rózsaszín van (volt) hanem sima átlátszó, de az elején elégedett voltam vele, aztán feltűnt hogy buborékossá teszi a lakkozásomat. Hogy gyorsítani a száradást nem mondanám... Fele üveget kidobtam mert körmönként 5-6 buborékkal marha rondán nézett ki. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 13.

Lilluss

2013. június 4.

A legeslegjobb fedőlakk a világon!!! Az átlátszót használom, nem ezt a rózsaszínest de gondolom ugyan az! Amióta megvettem az elsőt minden lakkra ezt használom fedőlakknak, hihetetlen gyorsan megszárítja bármelyik lakkomat, még azt is amit ha két rétegbe kenek fel olyan vastag mintha nutellába nyomkodtam volna az ujjaim :D Kb 1 perc és már meg is száradt alatta az összes réteg! A végeredmény is tökéletes, soha nem buborékos, gyönyörű fényes és gél hatású lesz utána a körmöm :) Volt hogy 8!! napig kitartott az egyik lakkozásom ezzel a fedőlakkal! És ha ez még mindig nem elég árban is viszi a pálmát, egy helyen 500 ft-ért, máshol 350 ft-ért is betudom szerezni! HAT CSILLAG!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

Cicka

2013. május 7.

Szeretem ezt a lakkot,ennyi pénzért megéri.Szépen csillog,gyorsan szárad,de mikor már csak kevés van az üvegben,megtaknyosodik és nem akar megszáradni az istennek sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 7.

Glara

2013. február 10.

Szerettem ezt a lakkot, nekem a rózsaszín jobban bejött mint az átlátszó. Nem annyira szuper, mint a BTGN, de szerintem elég közel van hozzá. Nekem legalábbis gyorsan szárította a lakkokat és nem maradtak benne lenyomatok. Egy idő után viszont besűrűsödött és buborékosodott sajnos, emiatt 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 10.

stenonis

2013. február 10.

Hát nem tudom... szerettem volna egy híg, jól terülő, gyorsan száradó, de nem túl extra, olcsó fedőlakkot. Jól terül, gyorsan szárad, de semmi mélyszárítás, persze mit várok ennyi pénzért. De azt is várom egy fedőlakktól, hogy gyorsítsa meg a manikűr procedúráját, ezt pedig úgy tűnik, csontszáraz lakkra kéne felkenni, amivel nem vagyok előrébb. Az mindenképpen pozitív, hogy párnanyomat nem volt a körmömön, pedig este lakkozok egy csomószor. Viszont tele lett buborékkal a lakkozásom, ami elkeserít... nem használtam sokszor ezt a lakkot, de egyelőre elment a kedvem a kísérletezéstől.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

angeltear

2012. szeptember 20.

Elfogyott a nagy kedvenc az Essence BTGN fedője és nem találtam sehol ezért kellett valami gyors megoldás. Nekem is az átlátszó van meg és szerencsére eléggé bejött, 3. napja van fenn a lakkozás, a végén kezdett el minimálisan kopni, valószínűleg azért kell majd lemosnom mert meguntam. :D Nekem tényleg gyorsan száradt, nagyon szép fénye van, olcsó, az "illata" valami perverz módon tetszik :D és ugye elég tartós is. Most ezt tuti elhasználom, még nem tudom visszatérek-e a BTGN-hez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

Babec

2012. augusztus 7.

Nekem az átlátszó párja van. Eddig nem igazán használtam fedőlakkot, de tényleg praktikus.

Pozitív:
Ami a legjobb, hogy a francia lakkozás, ami 1 napig sem bírja ki a körmömön, most 3 napot élt meg, egy bézs árnyalat pedig 5 napot. Olcsó, könnyű vele dolgozni, nagy kiszerelés. A csillogás is kipipálva. Mintha zselés, épített körmöm lenne!

Negatív:
Találkoztam már olyan Moyrával (köztük ez is egy olyan darab) aminek az ecsetje kijár a műanyag kupakból. Nem egyszer ejtettem már magamra, a ruhámra vagy a parkettre. Ami még nem tetszik, hogy elég hamar (kb. az üveg háromnegyedénél járva) besűrűsödik és onnantól kezdve viszont már nem is olyan "gyorsszárító" :\

Négy csillagot kap - ár\érték arányban szuper és ragacsossága ellenére is a helyén tartja a körömlakkot. És a fénye..... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Pozitív:

Negatív:

cirmok

2012. július 28.

Elfogyott a kedvenc alap- és fedőlakkom (Sally Hansen Double Duty), és kellett valami addig is, amíg megérkezik az újabb szállítmány. Azért ezt a Moyra lakkot választottam, mert a színes lakkjai nagyon jók ár-érték arány szempontjából. Ez is jó, vagy inkább az "elmegy" kategória.
+ tényleg hihetetlenül gyorsan szárad, 1-2 perc, és megszárítja az alatta lévő rétegeket is (nincs ágyneműminta még esti lakkozásnál sem!).
+ könnyű vele dolgozni, jól terül.
+ önmagában gyors és minimális manikűrnek is jó, nem színezi el a körmöt.
De:
- egyáltalán nem tartós, 1-2 napig tartja csak biztosan az alatta lévő réteget
- nem "lakk" érzetet kelt, inkább valamilyen vékony hártyát képez, elég sérülékeny.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 28.

+ könnyű vele dolgozni, jól terül.
+ önmagában gyors és minimális manikűrnek is jó, nem színezi el a körmöt.
De:
- egyáltalán nem tartós, 1-2 napig tartja csak biztosan az alatta lévő réteget