Moyra

Ár:   350 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lucacica, Módosítva: 2020. május 22.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A körömkiegyenlítő egy speciális alaplakk a körömfelület tökéletes kiegyenlítéséhez. Kiváló kellék műkörömépítéshez, körömdíszítéshez, manikűrhöz.

sephora

2014. május 6.

Azt tapasztaltam a sokadik használat után, hogy a rá felvitt körömlakk tartósságát csökkenti, emiatt már nem szívesen próbálkozom vele. Egyszerűen lepattog tőle a körömlakk. A száradása borzalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 6.

meaviolet

2013. október 18.

Felkenve gyorsan szárad, szépen kiegyenlíti a körmök felületét, azonban a lakkok tartósságát nem hosszabítja meg nagyon - végül is ez nem a "fő" feladata. Azonban bármilyen színes lakk nagyon szépen terül rajta.

Részletes teszt képekkel: http://nailpolishmaniac.blogspot.hu/2013/10/koromlakk-moyra-alaplakk.html#more

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

nickie23

2013. április 7.

Jöttem átírni a véleményem. Már hónapok óta nem használok moyra lakkokat. Van belőle 3 a kedvenceim, a többit elajándékoztam. Ezt a lakkot nem kaptam ahol vásároltam a márkától kb. 2hónap alatt 3-szor mentem be az üzletbe,nem volt nekik. Így hát végül a rimmel alaplakkját vettem meg,aztán megvettem a rimmeltől az első színes lakkom most már van belőle elég sok. Szóval mióta rimmel lakkal lakkozom a körmöm 7 napig fent van,még tovább is bírná,csak ugye lenő. A francia manikűr is azóta bírja min.5napig mióta rimmelt használok. A előtte 1-1,5napig bírta,a színes lakkozás meg kb.2napig de 2nap után mindig volt olyan körmöm általában nem is egy amiről lepattogott a lakk. Úgyhogy én inkább használom a drágábbat,s nem kell figyelgetnem a körmeim. A moyrát először 350Ft-ért vettem,aztán meg már majdnem 500Ft-ért. Igaz,h.a rimmel 2-szer többe kerül,de a moyra hamar be is sűrűsödött,a rimmelek pedig remek állapotba vannak. Szóval megéri a drágábbat venni,mert el tudom használni,meg a többi pozitív dolog miatt is...

Használom minden lakkozásnál. Francia manikürnél ezzel kenek egy réteget,majd a moyra 06os árnyalával,egyébként az nagyon hasonlít árnyalatra,ehhez az alapozó lakkhoz. És úgy fehér körömhegy festőt használok ez Aden-es,mert Moyrás nem volt,de ez a két márka úgy tudom tesók,végezetül az új kedvenc rimmel fedőlakk. Szép fényes a végeredmény. Na egyébként ez a lakk gyorsan szárad,van fénye,enyhe árnyalata,de két rétegben biztos erősebben mutat,jobban kiadja a színét,én úgy is szoktam használni,h.csupán ezt kenem fel,és rá fedőlakkot. Egyszerű,de szép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

GossipGirl

2013. március 28.

Én 490-ért vettem és tényleg egész jó. :) Szépen kiegyenlíti a körmöm, a rákent lakk is szép lesz utána. Az egyetlen bajom vele, hogy ugye rózsaszín és félek, hogy nem mindegyik színnel lesz szép a végeredmény...

Visszavonom az összes csillagot. Ez egy borzalom! Amióta használom (kb. 2-3 hete), azóta borzalmasak a körmeim, 'csak úgy' letörnek, minden ok nélkül, elvékonyodtak az amúgy is nagyon erős körmeim, lemezesen szétválnak... És alaplakknak sem jó, sokkal kevesebb ideig bírják az amúgy is tartós lakkjaim, mint máson. Ezt és a moyra körömerősítőt egyszerre kezdtem használni (eddig az essence körömerősítőt használtam) és így együtt szépen tönkretették a körmeim... Egyiket se veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 28.

tuzgyujto

2013. március 26.

Én 350-ért vettem, annyit bőven megért. A kacsómon függőlegesen, a lábamon pedig vízszintesen csíkos a körmöm, meg vagyok áldva velük... Ez gyönyörűen kiegyenlít mindent, kézen 4-5 napot kibír, lábon most van fent 9 napja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 26.

mili

2012. december 7.

Tényleg szépen kiegyenlíti a körmök barázdáit, és nekem a körömágynál se pattogzik le. A rávitt lakkok is csíkozás nélkül száradnak. Nekem 4-5 napig van a körmön aztán lemosom mindig, de se kopás se pattogzás nincs, pedig általában Moyra lakkokat használok. 350 ft-ot simán megérnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 7.

Sparklepony

2012. október 26.

Hát az egyik szemem sír, a másik meg üveg...:S
Valóban kiegyenlíti a barázdákat, és kevésbé csíkoznak, jobban fednek a lakkok, ha erre viszem fel, viszont kevesebb ideig bírják és a körömágynál egy idő után elkezdenek leválni. Ezután gyakorlatilag egyben le tudom húzni az egészet a körmömről. Legközelebb mást próbálok ki, mert nem makkantam el tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 26.

Hát az egyik szemem sír, a másik meg üveg...:S

cirmok

2012. október 7.

Kedves volgyesb, legutóbb a www.feelunique.com oldalról rendeltem, 5 euro volt a lakk, ingyen szállítással (néhány nap alatt ideért, hibátlan csomagolásban, megbíztható webshop). Remélem, tudtam segíteni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 7.

volgyesb

2012. október 7.

Kedves cirmok!Te hol szerzed be a Sally hansen double dutyt,mert én az Ebay-en nézegettem de hát házhoz szállítással együtt elég drágának találom(kb. 3000 ft.) Válaszodat előre is köszönöm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 7.

cirmok

2012. július 28.

Szeretem a Moyra lakkokat, de ez egy kicsit kevés. Alaplakknak vettem, sok egyenlítésre nincs szükségem. Alapként csak három napot bír átlagosan, és ha egy helyen levegő megy alá, akkor az egészet le lehet húzni. Visszatérek a (nem sokkal drágább) kedvencemhez, mert az alap- és fedőlakk is egyben (Sally Hansen Double Duty).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 28.

Hidratálók: Ethylene Glycol