Moyra

Ár:   350 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2018. október 27.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Egyéb

12 matricaív, melyen megtalálhatóak a legélénkebb színek, a legszebb virágok, a legdivatosabb minták. Használható a köröm teljes felületén, vagy csak egy részén. Változatosan kombinálható más díszítési technikákkal. Egyszerű használat, gyönyörű végeredmény. Kiváló kellék műkörömépítéshez, körömdíszítéshez, manikűrhöz.

Ad-Namah

2020. június 14.

Van, amikor nincs kedvem nyomdázni, és egy-egy mintára ezt használom, ha kivágom a pici mintákat ollóval, nekem egy körömre sok a kis képeken lévő minta. Gél lakkal lefedve sokkal tovább tart, és gyorsan szétválik a minta és a papír, amire nyomtatva van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

snowyfairy

2016. október 8.

Gyönyörű színű, szépen kidolgozott matricák. Gyorsan és egyszerűen felaplikálhatóak. Körömlakkal is eléggé tartós még a teljes köröm felületet befedő is.
Amikor megláttam , hogy van Leonid Afremov műveiből is, akkor azonnal rohantam venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

marryjane

2016. szeptember 19.

Ezeknek a matricáknak nagyon könnyű a használata. Levágjuk a kívánt részt vagy az egészet beletesszük vízbe pár másodpercre, leszedjük a hátuljáról a papírt (amiről leoldódott) és mehet is a körömre. Majd lekenjük fedőlakkal, zselével, fényzselével. Szuper jó és nagyon szépek a minták, ára is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.