Moyra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2016. október 31.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A lágy pasztell színek a tavasz frissességét varázsolják a körmökre.

aranycsirkee

2013. július 1.

Volt egy időszakom, amikor állandóan moyra lakkokat használtam, különösen az uv színeket kedveltem. Amit nem szerettem, hogy viszonylag gyorsan elkezdtek besűrűsödni, ilyenkor én körömlakk lemosóval szoktam higítani, de ugye akkor meg több rétegben kell felvinni a megfelelő szín eléréséhez. Azóta inkább avon lakkokat használok, azok váltak be leginkább.
Hirtelen felindulásból beújítottam egy pastel lakkot is, nekem a 601-es árnyalat van meg. Nagyon szép, pisztáciazöld színű. Sajnos én nem tudtam szép egyenletesen felvinni, csíkos maradt, de szerintem az én ügyetlenségem miatt lett olyan amilyen. Valami melegebb árnyalatot szívesen kipróbálnék még, mert arra is rá kellett jönnöm, hogy az én kezemen nem mutatnak jól a hideg színek, különösen nem pasztell kiadásban. Viszonylag gyorsan lekopnak így 3 csillagot adok.

Ha valaki úgy érzi, nem tud élni egy pisztáciazöld körömlakk nélkül az jelezze, szívesen elcserélném valami melegebb pasztell árnyalatra, rózsaszínre elsősorban de nem tudom mik vannak még, nyitott vagyok bármire:) Csak egyszer használtam a lakkot és az állaga is jó (nincs besűrűsödve), szóval aki örömmel elhasználná az jelezze!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Hófehérke88

2013. június 1.

608-as színt imádom, 1 rétegben is gyönyörű :) 607-es is szép szín csak valamiért nehezebb kifesteni vele a körmöm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 1.

Kriszti.B

2013. május 29.

Tegnap szeretzem be egyet közülük, mert sok jót hallottam már a Moyra lakkokról, de sajnos gyakorlatilag használhatatlan az ecsete, és így maga a lakk is :( Teljesen el van ferdülve, még sosem láttam ilyet....megfordult a fejemben, hogy visszaviszem, de 350 Ft-ért nincs képem.
Ha találok olyan ecsetet, amire ki tudom cserélni, updatelem....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

Ha találok olyan ecsetet, amire ki tudom cserélni, updatelem....

adrienn.spaitsne

2013. május 23.

608-as sötét rózsaszín van meg, egy rétegben is remekül fed, fedőlakkjával hozza a szokott Moyra-minőséget, vagy talán még jobb is kicsit, mint a sima Moyra-lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 23.

cákk

2013. április 19.

Nekem a 601-es sárga és a 602-es "menta" színű van meg. Először nem tetszett, hogy a képen mentának kinéző szín élőben már inkább babakékre hasonlít....De aztán mégis felkentem és öt napig szinte kifogástalan állapotban volt fent.:)))) A vége kezdett el kopni kicsit, és már untam a színt. A sárgát is kipróbálom valamikor, szerintem szuper lakkok!:) Könnyű volt használni, pedig kezdő vagyok, egy rétegben is szépen fed, de kell a kettő..úgy még szebb:) Szóval 5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

Dark4ngel

2013. április 15.

Jujj! Nekem is meg volt a 607-es rózsaszín! Üvegben gyönyörűen mutatott, 1 rétegben is szinte remekül fedett, nem csíkozott! 3-4 napot sérülés nélkül kibírt önmagában. Sajnos pár hét használat után jöttem rá, hogy ez nem az én színvilágom, nekem a világosabb rózsaszínek mutatnak jól a körmeimen, így nem féltem elajándékozni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

Kandi

2013. április 15.

Nekem is a 607-es rózsaszín van meg. Nagyon jó kis lakk, pasztellhoz képest meg főleg. Két rétegben szépen, egyenletesen fed. Műkörmön, mint a legtöbb körömlakk ez is tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

Adriana

2013. április 14.

607-es rózsaszín van meg, és nagyon szeretem. Elég olcsó, sok van benne, de nem szárad be hamar. Szépen fed, gyorsan szárad, illetve 4-5 napig szépen bírja a körmeimen és az állaga sem rossz. Biztos, hogy veszek még belőle más színekben is. A 608-as mályvaszín és a menta is nagyon szépnek tűnik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

smileyzso

Imádom . Nekem a 606 árnyalatú van meg
Állaga : megfelelő
Ecset : jó
Ár: megfelelő
Tartóssága : 3-4 napot kibír . Nem pattogzik le csak a körömvégeken egy kicsit .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 14.

Imádom . Nekem a 606 árnyalatú van meg
Állaga : megfelelő
Ecset : jó
Ár: megfelelő

GossipGirl

2013. április 14.

A menta színűt szereztem be, egész olcsón, nem volt drágább más moyra lakkoknál. A fedése egész jó, két réteg szerintem bőven elég. Tartóssága átlagos, bírja pár napig (3-4), pontosan nem tudom meddig. Az egyetlen bajom vele, hogy nagyon csíkoz, nem tudom egyenletesen felvinni a körmömre. Talán kipróbálok majd egy másik színt is, de nem ez lett a kedvenc lakkom, használtam már jobbat is, maradok inkább az OPI-nál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 14.

Hidratálók: Ethylene Glycol