Moyra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2016. október 31.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A lágy pasztell színek a tavasz frissességét varázsolják a körmökre.

czuczy

2013. február 21.

Most vettem egy narancsos árnyalatút :) gyönyörű szép színe van és eszméletlen jól fed. ( egyedül csak az szomorított el hogy otthon jöttem rá arra, hogy van egy szinte teljesen ilyen árnyalatú lakkom más márkából...)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

karina

2013. február 13.

Nem rossz lakk, de szerintem semmivel nem jobb a "sima" moyra lakkoknal, van par nem pasztellkupakos pasztellszinem, ugyanolyan jok. Nemm ertem miert dragabbak ezek. Megvan nekem is a menta szinu, meg volt egy masik aminek a szinet idokozben megutaltam (nem a lakk hibajabol), tenyleg szepen fednek, es tartosak is ennyiert:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

Picieri

2012. december 4.

Nekem a sárgás színű van, pedig zöldként vettem..nem tudom hol romlott meg a kapcsolatunk, mindenesetre borzasztóan erős szaga van, nem bírok meglenni mikor ezzel festem a körmeimet, ezért ritkán is nyúlok hozzá. 2 rétegben fed jól, egyébként 3-4 napot kibír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 4.

angeltear

2012. november 7.

Nekem a 603-as pasztell lila van meg, imádom, már egy rétegben tökéletesen fed, én kettőt szoktam megszokásból. Gyorsan szárad, nem büdös és tartós is, 4 napot volt fenn a körmeimen és csak azért mostam le mert meguntam. :D A sminkjeimnél megnézhetitek, hogy milyen ez a lila, szerintem valami csodás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

Hidratálók: Ethylene Glycol