Moyra

Ár:   590 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: AranyAgi, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, tartós körömlakk finom pasztelles színekben, lágy fénnyel - akár a valódi selyem!

A különleges ecsetnek és a minőségi alapanyagoknak köszönhetően szépen eldolgozható. Kiváló ár érték aránya miatt ideális választás szakipari és otthoni használatra egyaránt.

Takaro

2015. június 15.

Szerintem ezek a szinek borzalmasak. Viszont mivel nude, mindenhez megy, ha gyorsan akarok valamit kezdeni a kormeimmel, akkor biztosan ezeket hasznalom, alap- es fedolakk nelkul is fennmaradnak 2 napig, es a ket reteg 5 perc alatt megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

snowyfairy

2015. június 1.

Ez a lakk gyönyörű, elegáns és olyan csodálatos selyemfénye van. 3 napot simán kibír alaplakkal. A Paris árnyalat van meg, de még beruházok a többire is.
Megvettem a Londont is, ez jobban illik a bőrtónusomhoz. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

Megvettem a Londont is, ez jobban illik a bőrtónusomhoz. :)

Nikozia

2015. május 25.

Jó, szépen egyenletesen felvihető, gyorsan szárad és tartós is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

Jó, szépen egyenletesen felvihető, gyorsan szárad és tartós is

Nera

2015. március 17.

Imádom!!! Madrid, Paris, London és Tokyo van meg, de a többit is akarom. Tartós, szép színek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

Danina9592

2015. február 21.

Én három lakkot is megvettem ebből a kollekcióból, és nagyon elégedett vagyok velük!
Tartósak, szépen száradnak, nem csíkozódnak,és gyönyörű színekben kaphatóak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Tartósak, szépen száradnak, nem csíkozódnak,és gyönyörű színekben kaphatóak.

emagdi

2015. február 16.

Igazából értelmetlen túlragozni: egyszerűen csodálatos! A Sydney árnyalatot vásároltam meg, és sokkal szebb lett, mint amire számítottam. Szépen terül, hamar szárad. Nagyon érdekes hatású a felülete, kicsit matt, mégis fényes :))) Elegáns, de mégis modern megjelenést biztosít. Az tuti, hogy a többi árnyalatot is beszerzem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 16.

Lyah

2015. január 24.

London-Madrid tulajdonos vagyok, és először én is meglepődtem a matt végeredményen, ráadásul nekem az első réteg sokkal igénytelenebb, mint a második. Illetve az első vállalhatatlan, a második viszont nagyon szép. Egy kicsit lehetne tartósabb, mert fedőlakk nélkül nekem max 3 napig bírja, fedőt viszont nem teszek rá, mert pont a lényeget tenném tönkre.
Azt nem tudom, megveszem-e újra. de elhasználom, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 24.

Azt nem tudom, megveszem-e újra. de elhasználom, az biztos.

magyaredina

2015. január 24.

Nagyon érdekes hatást lehet velük elérni, meglepődtem először, hogy mattra szárad, de csodálatos volt, rózsaszínes és lilás árnyalatban vettem meg, imádom !
Teli találat !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.

Teli találat !

csillag

2014. november 27.

Madrid árnyalatot vettem, mattra szárad. Érdekes, nagyon szép nude. Tetszik a végeredmény, de nem bírja sokáig 2 nap, alappal is. Fedőlakkot nem kentem rá, akkor már nem lenne matt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

bandita

2014. november 20.

Az elmúlt időszakban vettem pár selyem lakkot különböző márkáktól, nem mintha odáig lennék a félmatt hatásért, de rájöttem, hogy akrilfestékkel pingált minták alá egyszerűbb eleve matt körömlakkot kenni, mint kivárni a lemattított körömlakk száradását három rétegben.
Így került látószögembe ez a kollekció, és próbaként egy példány közülük.

Örömmel tapasztalom, hogy nagyon jó minőségű körömlakkal van dolgom, csíkmentesen, egyenletesen felvihető, vintage-minták diszkrét, kifinomult nude-alapjaként.
Két rétegben full-fedésű, de már az első felvitt réteg után sem éreztem mellkasi szorító fájdalmat, úgy is el bírtam fogadni! :)
Pici körmökre akár egy rétegben is simán vállalható.

Egyértelműen a legjobb selyemlakk, ami valaha a kezembe került, bár tény, hogy a Lovely selyme kissé inspirálóbb szín-felület-hatást nyújtott számomra, ezzel viszont hibátlanul lehet dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 20.

Így került látószögembe ez a kollekció, és próbaként egy példány közülük.

Pici körmökre akár egy rétegben is simán vállalható.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Styrene

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.