Moyra

Ár:   590 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: AranyAgi, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, tartós körömlakk finom pasztelles színekben, lágy fénnyel - akár a valódi selyem!

A különleges ecsetnek és a minőségi alapanyagoknak köszönhetően szépen eldolgozható. Kiváló ár érték aránya miatt ideális választás szakipari és otthoni használatra egyaránt.

Audrey80

2014. október 21.

A New York halványlila színű lakkot vettem meg. A képek alapján ez egy nagyon halványlila, majdnem fehér árnyalat. Hát nem. Inkább szürkéslila, minden élénkség nélkül. A lakkal amúgy nincs bajom, leszámítva, hogy élőben kell látni, mert nem olyan a színe, mint a képen, swatchot meg még nem láttam róla. Fedőlakkal vagy anélkül is jól mutat, kell a két réteg. Nem csíkos, kellemes árnyalat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 21.

Underbelly

2014. október 15.

A London és a Berlin nevű árnyalat van meg, mindkettő gyönyörű. :)
Hamar száradnak, szépen terülnek. Egy rétegben sem rossz a fedés, de azért kell a második is. Engem a szaténfényű szemhéjpúderekre emlékeztet a finisük, nagyon apró csillámok vannak bennük. A tartósságuk is megfelelő.
Feltett szándékom a Madrid és Sydney árnyalatokat is beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

A London és a Berlin nevű árnyalat van meg, mindkettő gyönyörű. :)
Feltett szándékom a Madrid és Sydney árnyalatokat is beszerezni.

nicky965274

2014. október 9.

Ma vettem meg a Madrid és Sydney névre keresztelt árnyalatokat. Mindkettőnek csodás színe van, és a többinek is, élőben talán szebbek, mint a képen. Hamar szárad. Talán csillogós szemhéjfestékhez tudnám hasonlítani száradás után. Félmatt. Nagyon apró csillámos. Kell a két réteg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 9.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Styrene

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.