Moyra

Ár:   390 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: eda, Módosítva: 2015. november 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Különleges textúrájú körömlakk, mellyel a szarvasbőrhöz hasonló hatást lehet elérni.

pmarcsi

2014. február 23.

Az 501-es árnyalatot vettem meg, de nem vagyok valami elégedett vele. Nagyon tetszik a színe, imádom a finisét, de a tartóssága nagyon gyenge! Este kentem fel, és reggelme már néhol lepattogott. Ennél kicsit többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.

Akane

2014. február 3.

503-asom van, szép színe van és tartós, gyorsan szárad. 1 rétegben trükközni kell vele, hogy ne legyen foltos, én maradok a 2 vékony rétegnél és úgy tökéletes. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

Underbelly

2013. október 21.

Az 504-es és az 505-ös árnyalat van meg.
Gyönyörű színei vannak, a finish is nagyon szép. Szépen terül a lakk, és pillanatok alatt megszárad. Két rétegben tökéletes a fedés. Viszont nagyon hamar lepattog. :(
Igazán kár érte, ha legalább 3-4 napig bírná, tökéletes lenne. Fedőlakkal persze korrigálható, de úgy már nem ugyanaz a finish.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

Az 504-es és az 505-ös árnyalat van meg.

Ágic@

2013. május 4.

Nekem az 503-as van meg, a képen is ez a sötétkékes színű lakk van. 1 réteg is elég belőle, de mivel maga a lakk elég sűrű, a felkenésnél vigyázni kell vele, én legalább is ezt vettem észre :) Gyorsan szárad, ez hatalmas plusz pont neki. Sajnos viszont előfordult, h minden komolyabb igénybevétel nélkül fél nap után lekopott a köröm szélén, esetleg le is pattogott. És mivel az egész szettben csak sötét színek vannak, ez mindenképpen feltűnik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

orchidea8627

2013. április 22.

Szépen terül, már egy rétegben is jól fed és villámgyorsan szárad.
Egy bordós színem van, a számára nem emlékszem.
Ha a többi szín is ilyen klassz mint ez, akkor ez egy nagyon jól sikerül kiadás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 22.

Szépen terül, már egy rétegben is jól fed és villámgyorsan szárad.
Egy bordós színem van, a számára nem emlékszem.

fanikof88

2013. január 21.

A legjobb lakkok egyike. Nagyon szeretem ezt a hatást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

A legjobb lakkok egyike. Nagyon szeretem ezt a hatást.

kókusz90

Bőrprobléma: Kombinált
2013. január 3.

Ez a lakk szerintem az a tipikus ízlések és pofonok lakk. A tartóssága és az állaga nagyon jó! Sőt, a tartóssága jobb mint a többi. De a hatás érdekes. Nekem egy szürke, króm szín van, azt szeretik, mert érdekesen mattos lesz. A színesekkel óvatosan! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Kombinált |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 3.

Lyah

2012. november 21.

501 és 502 van meg nekem. A textúra nagyon tetszik, az is, hogy egy rétegben fed, és hamar szárad. A lilás árnyalattal még nem tudom, ki fogok-e békülni, kicsit durva nekem, de majd meglátjuk. Egyenlőre 4 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 21.

eda

2012. október 18.

Most következik a századik véleményem itt a krémmánián. :-) Ez az első moyra lakk, amihez szerencsém volt, de nem az utolsó! A moyra lakkok közül ez picit drágább, 590 Ft-ért jutottam hozzá, de cserébe beváltja az ígéretét. Elsőre feltűnt, hogy az üvegben a lakk tetejére felgyűlt valami olajos lé, de jól összerázva ez eltűnt. A lakk állaga jó, nem túl híg, nem is sűrű, az ecsettel könnyen boldogultam. Már egy rétegben is szépen fed és szinte azonnal szárad is. A lakk felülete tényleg különleges, puha, szarvasbőr-tapintású, nem fénylő, hanem matt, ami nekem külön tetszik. Az 501-es árnyalatot szereztem be, ez olyan őszi, világosabb barnás árnyalat. Nagy kiszerelés, 12 ml, így sokáig elég lesz, főleg, ha egy réteget kenek fel. Jó színekben van még ez a suede effect típus, remélem, hogy a tartósságával is elégedett leszek!

Update: pár nap elteltével már nem vagyok annyira lelkes....egész hamar kezdett megkopni, s egy nap után a különleges tapintását is elkezdte veszíteni. Szóval a tartósságát illetően leszerepelt. :-( Úgy tűnik egy lakk vagy gyorsan szárad, vagy tartós. Erre ez utóbbi nem igaz. Ja, és ha két réteget kentem, akkor a tapintása is olyan volt, mint egy átlagos lakké. Ezért levonom a csillagokat, csak 2-t kap, a színre és a gyors száradásra. A fentiek fényében drága!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 18.

Hidratálók: Ethylene Glycol