Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiona, Módosítva: 2013. február 7.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

marta.kisasszony

2013. augusztus 1.

Nekem is a piros volt meg.... Eleg "muanyag" a szine, az illata, az allaga, ennek ellenere jo szolgalatot tett habfurdokent, akkor viszont csodas -meteres habokat csinalt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Roni27

2013. július 23.

Jó árban van, finom az illata, de nem tartós és szárít is sajnos. Nekem a piros van meg. Valószínű nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 23.

benkaszne

2013. július 16.

A rózsa-vanília illatú van meg. Az illata isteni! Viszont miután letusoltam és megtörölköztem, ragadok tőle. Ha nem találok ugyanilyen vagy jobb illatút, akkor újravásárolom. Ár/érték aránya nagyon jó. Az illata azért maradhatna még pár óráig, de hamar elillan. Kár, pedig nagyon finom illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 16.

melus

2013. június 15.

Az öt illat közül szerintem a rózsa-vanília illatú a legjobb. A többi nem nagyon tetszik. Tusoláskor nagyon kellemes, de hamar elillan az illata. Ennek ellenére én szeretem, az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 15.

vedina007

2013. június 2.

A vaníliás volt meg. Az illata tetszett, de picit szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

A vaníliás volt meg. Az illata tetszett, de picit szárított.

gini88

2013. április 17.

Az illata finom, de szinte azonnal elillan és picit szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 17.

Az illata finom, de szinte azonnal elillan és picit szárít is.

oswin

2013. március 19.

Málnás-lime-os változata van meg.Az illata elég intenzív,de nagyon-nagyon hamar elillan.Amúgy nekem tetszik az illata,de hát sajnos nem tartós.Nem szárított(szerencsére).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 19.

lau0825

2013. március 17.

Málnásat vettem. Érdemes lenne külön-külön feltölteni őket, mert többségük alkoholt tartalmaz, mint ahogy az enyém is. Borzasztóan szárított, a fél flakon ott áll még a polcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

Sindy6

2013. március 3.

Cuki , kellemes, nem túl erős illatú ( romantikus időtöltés) fincsi vaníliával. Egyenlőre kedvelem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

eda

2013. február 28.

Az álomhozó, levendula és ylang-ylang illatú tusfürdőt választottam. Bánatomra a levendula illat nem dominál benne, sokkal inkább az ylang-ylang-ot érzem, ami a flakonba megszagolva elég tömény, mint valami füstölő, de a bőrön már nem ennyire intenzív. Maga a tusfürdő nekem olyan zselés állagú, de jól habzik és nem szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol