My Hsin-Ni

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: yasmine1122, az összetevőket feltöltötte: Johanna989, Módosítva: 2019. január 2.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A hyaluronsav a kötőszövet fontos alkotóeleme, a sejtek közötti állomány kitöltésével, a kollagén háló erősítésével biztosítja a bőr mély hidratációját, rugalmasságát, feszességét. A kék alga kivonat nagy mennyiségű proteint tartalmaz, mely feszesít, újrastrukturálja a bőr szerkezetét, fenntartja a bőr rugalmasságát valamint nagy mértékben táplálja a bőrt. A maszk rendszeres használatával a bőre megfelelően hidratált, feszes, üde és selymes lesz.

ZiAn

2017. február 20.

Ez már a harmadik maszk volt amit a gyártótól próbáltam és ezzel is maximlisan elégedett vagyok. Kelemes illatú, nem irritált, nem csípett, isteni érzés volt. Bőrömön látványos hatás mutatkozott. Néha kétszer is felhasználom ugyanazt a maszkot, első alkalom után 2-3 nappal, de addig hűtőben tartom. Ezt csak tökéletes arctisztítás esetén javaslom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 20.

szilvia.bano

2017. február 17.

Első fátyolmaszk volt, amit kipróbáltam, a Mammut Biosétány-on vettem. Azóta kipróbáltam a Balea aqua és a Garnier száraz és érzékeny bőrre való fátyolmaszkokat, és azt kell mondjam, ez mindkettőnél nagyságrendekkel jobb. A Garnier maszkok közül, csak a kombinált bőrre való zöldnek jó az összetétele, de mivel száraz bőröm van a rózsaszínt választottam. Nagyon enyhén csípett az alkohol miatt. A hatása kicsit jobb volt, mint a Balea aqua maszknak, ami viszont nem tartalmaz alkoholt és parabént, és feleannyiba kerül. Mivel ez nagyságrendileg ugyanaz az árkategória, mint a Garnier maszkok, szerintem sokkal inkább érdemes ezt megvenni. A Baleás változat olcsó alternatívának jó, de mind közül ez a márka a legjobb. Általában itthon készítek rcpakolásokat, azok érnek a legtöbbet, és olcsók is, de alkalomszerűen használva nem sajnálom az árát, és nagyon jó. Az összetétele is kifogástalan, nem tartalmaz alkoholt, sem más irritáló összetevőt, kíméletes a bőrömmel, és nagyon szép utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

malvada

2017. január 29.

Rajongója lettem a My Hsin Ni maszkoknak. Ez a legutóbbi, amit próbáltam, és a hatás ugyanaz: "helyre rakja" az arcom, pihepuha lesz az arcbőröm, frissít, fiatalít. A fülemre ugyan nem tudtam ráakasztani, nem is nagyon akartam, a nyakamon sem volt rendesen rajta. De az a fél óra, amíg úgy nézek ki, mint egy múmia, meghozza gyümölcsét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 29.

Powderpuff Girl

2016. november 9.

A maszk nagy előnye, hogy feszesíti és feltölti a bőrt, a patikat, pedig lehúzza. Egy vizes állagú maszkról van szó, ne egy krémes hidratálót várjatok. Külön pozitívum, hogy a nyakadra és a füleidre is jut a termékből. Már többször újra vásároltam. Szerintem kellemes illata van és kellően át van itatva a szövet a dzsúzzal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

juditkaa70

2016. május 14.

Feszesítő hatása nincs,viszont üdévé,mélyen hidratáltabbá teszi a bőrt. Egy igazán nagyszerű maszk! Csak ajánlani tudom a MY HSIN-NI márka maszkjait.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 14.

Adnilem

2016. február 15.

Ez nem jött be annyira. Nem olyan rossz, de van ennek a márkának jobb maszkja is, pl. a gold. Fura, hogy a nyakra is kellett rakni, meg a fülemre akasztani a maszk szélét... :D Vicces volt. Hármaska.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 15.

ZazaBeautyBlog

2015. december 10.

Nagyon tetszett,hogy csak ki kell venni a zacsiból és feltenni az arcra. Viszont majdnem egy ezresért én nem ezt vártam tőle! Semmit nem hidratált az arcbőrömön,sőt még szárazabb lett utána,húzódott a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

agnes29

2015. május 17.

Nekem a használata után 2 órával még szárazabbnak tűnt a bőröm. Nem lett a kedvenc arcpakolásom és nem is veszem újra . Egy db arcmaszk 1000ft ért, hát nem ezt vártam tőle. Csodálkozva olvasom hogy másoknak bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 17.

albertinablogg

2014. december 3.

Nekem sem volt az igazi, sem ez, sem a Q10-es. Tényleg csak felpuhul alatta a bőröm, mivel 25 percig nedves textil alatt van, viszont abszolút semmi több. Nekem nem hozták a várt hatást a My Hsin-Ni maszkok. Szerintem nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

Macsek23

2014. május 16.

1x használtam, nem hatott meg különösen, semmi változást nem vettem észre csak, hogy 25 perc után felpuhult az arcbőröm. És nem is olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 16.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Algae Extract, Sorbitol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Choleth-24 ti I eu 0 0

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1