My Hsin-Ni

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: yasmine1122, az összetevőket feltöltötte: Johanna989, Módosítva: 2019. január 2.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A hyaluronsav a kötőszövet fontos alkotóeleme, a sejtek közötti állomány kitöltésével, a kollagén háló erősítésével biztosítja a bőr mély hidratációját, rugalmasságát, feszességét. A kék alga kivonat nagy mennyiségű proteint tartalmaz, mely feszesít, újrastrukturálja a bőr szerkezetét, fenntartja a bőr rugalmasságát valamint nagy mértékben táplálja a bőrt. A maszk rendszeres használatával a bőre megfelelően hidratált, feszes, üde és selymes lesz.

senskin

2014. március 21.

Nekem vegyes a bőröm, zsíros, húzódni-száradni a vízhiánytól néha nagyon tud. A müllerben egy hölgy ajánlotta ezt a maszkot, ráadásul egyik ajándékba járt a vásárlás alkalmával. Feltettem, nem semmi, ahogy az ember kinéz közben...:) Viszont nagyon kellemesen beszívódott, néha megcseréltem magamon, a végeredmény pedig sima, puha, feltöltődött bőr. Kiválóan teljesített, így még ezentúl is megvásárolom.
TIPP: arctisztítás után kell feltenni, én úgy csinálom, hogy leszedem a sminket arctisztítóval és még valamilyen arclemosóval is. Tonikot előtte nem kenek rá. Semmit ne kenjünk alá, tudjon beszívódni a 30 ml lé...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 21.

redheadvrouw

2014. február 5.

Nagyon jó maszk, kisimult és puha lett tőle az arcom, még másnap is érződött/látszott a hatása. Nyugtat, kicsit hűsít.A száraz részeket is helyretette. Egy kendőt én is kétszer fel tudtam használni, mert jól át van itatva. Én teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

dobolank

2013. november 8.

bár nagyon bután éreztem magam, amíg fenn volt rajtam, végül is látható volt az eredmény talán még másnap is. két alkalomra volt elég a hatóanyag. Nagyon drágának találom. A használat után voltak kis piros pöttyök a szemem körül... általában véve érzékeny bőrre heti egy maszk bővel elég, talán az én hibám, ott szúrtam el, hogy egy lehúzós pakolás után tettem fel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 8.

Mandi

2013. április 2.

Szerintem is jó kis maszk ráadásul két alkalomra is fel lehet használni. Kipróbáltam már az Aloésat és az Whitening maszkot is, arról is csak jó a véleményem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

PaperMama

2013. február 24.

megvettem mert imádom a szövetfátyol maszkokat és mert tetszett, hogy második helyen áll az alga kivonat. Ezt, illetve ebből a márkából az Aloésat vettem még meg, de jóval alul maradtak a Beauty Friends-es illetve a Dr. Chen-es szövetfátyol maszkokhoz képest. Azokhoz képest sokkal kevésbé van átitatva anyaggal, kevésbé hidratál, a bőrömet kevésbé nyugtatta, és a puhaság is elmúlt már kb másnap reggelre míg azoknak több napig éreztem a hatásukat. Ráadásul ez drágább is. Jó ez a maszk a maga nemében, de ha már szövetfátyol maszk, én a Beauty Friends-et, Dr. Chen-t ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

yasmine1122

2013. január 19.

Ez egy igazi arcmaszk! Nem felkenni kell, hanem a zacskóból kivéve egy arcra illeszthető, nedves kendő szerű maszkot találunk. 25 perc után valósággal babapopsi érzetű arcot varázsolt! Kellemes hűsítő, hidratált érzetet hagyott maga után és nem utolsó sorban a pórusaimat is halványította, összehúzta. Ráncaim még nincsenek, így arról nem tudok beszámolni. Én 2x használtam fel, mert bőven át van itatva anyaggal és ha gondosan visszazárjuk, másnap is feltudjuk még tenni.
Biztosan újravásárolom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

Biztosan újravásárolom!

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Algae Extract, Sorbitol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Choleth-24 ti I eu 0 0

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1