My Hsin-Ni

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   28ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Macsek23, az összetevőket feltöltötte: soos.gina93, Módosítva: 2014. június 5.

Kiszerelés:   28ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Az arany oldja a sejtek energiablokkjait, megakadályozza a bőr idő előtti öregedését, serkenti a bőrsejtek megújulását, regenerál és ránctalanít.

CeCeDrake

2017. február 3.

Anyukámmal ezt a maszkot ipari mennyiségben vásároljuk. Ha ez nincs, megteszi a platina maszk is, de ez vált be a legjobban.
Kb 2,5 éve kaptunk ajándékba 5 db-os válogatás csomagot. Hetente próbáltuk ki őket. Az én arcomnak sima jóleső érzés, frissebb lesz tőle a bőröm. De az igazi csodát anya bőrén végzi. Most múlt 60, nincs sok és mély ránca, ami van, azt viszont ez a maszk gyönyörűen "eltünteti" 1-2 napra. Ugyanis addig tart a hatása.
Tényleg olyan, mint egy plasztikai műtét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Tényleg olyan, mint egy plasztikai műtét.

Summer39

2017. január 21.

Három fajtát vettem, ezt, a kollagéneset, meg az aloe verásat. Az utóbbi pont a bőrtípusomnak volt megfelelő, mégis kiszárította az államon és az orromon a bőrt. Ezért ezt már félve tettem fel, de ki akartam próbálni. Az illata fenséges, teljesen luxus érzést nyújtott, míg fenn volt. Alatta is, és utána is éreztem, hogy dolgozik a maszk, pont a csomagoláson leírtakat nyújtotta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 21.

hulcsi

2017. január 2.

nálam a dekoltázson a legszembetűnőbb a változás. Baromi kíváncsi voltam a cuccra, régóta ki szerettem volna próbálni. Kicsit csalódtam, mert tutoriálokon hasonló arany maszkok full aranyak, vagy legalábbis arany sznűek, ez pedig egy átlátszó, igen folyékony cucc 1-2 pár mm-es aranyka darabkával. ( én összesen 2-t láttam. Elején kicsitbénáztam ezzel az anyagos izével, mert a lötyit nem sajnálták belőle, így nagyon átázott, és nyeklik-nyaklik, de miután felszerencsétlenkedtem az arcomra, ez már nem volt lényeges. Az illata nagyon kellemes. Nálam semmilyen irritció sehol nem volt. Kb 25 percig volt fenn, ennyit is írnak, de simán fennmaradhat tovább is.
Levétel után, mígy ugyanúgy trutyis marad az arc, ezt be kell masszírozni, és miután ez felszívódik akkor válik láthatóvá a hatás. A zacsiban maradt még folyadék, ezt kentem a nyakamra és a dekoltázsra. A hatása....szép lettem, bár az arcbőröm szerencsére amúgy sem túl problémás, viszont a dekoltázsomon, ahol már látszik jobban az idő múlása, tényleg nagy volt a varázslat. Arra kiváncsi vagyok, hogy ez meddig tart....tartok tőle, hogy alkalmomszerű, szóval 1-1 fontos esemény előtt érdemes használni...meglátjuk, én egyenlőre elégedett vagyok, és miután majd kipróbálom a hyaluronosat is, biztosan fogok még venni belőle, hogy legyen itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

rea3

2016. augusztus 17.

2015. január 6
Ez valami fantasztikus, mint egy vasaló. Mindig tartok otthon ebből az aranycsodából.

Update
Bizony, ez a maszk felért egy plasztikai műtéttel (maximálisan feszesített, hidratált, csökkentette a pórusok méretét), mindig tartottam belőle otthon. De mióta változtattak az összetevőin, már közel sem olyan tökéletes, feszesítő hatása még most is van, csakhogy ez azóta irritációval is párosul és így már nem kell. Telerakták parabénekkel és egyéb @@@-ral. Ami jó és működik azt vagy elcseszik, vagy kivonják a forgalomból, dühítő. Ezért az 5 csillagból, 3 lett nálam, az is csak az elődjére való tekintettel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 17.

2015. január 6

Update

Winger

2016. július 4.

Ez valami elképesztően jó cucc. Kb. egy órát hagytam az arcomon a maszkot, amikor levettem, akkor csak ámultam. Sima, egyenletes, feszes bőr, pórusaim mintha nem is lettek volna. Csekkoltam, hogy mennyit fiatalított. Pont abban a korban vagyok, amikor az emberek nem tudják eldönteni, hogy még 'sziá'-t vagy már 'jó napot'-ot köszönjenek. Most két boltban is 'szia' fogadott a jól bevált 'jó napot' helyett. Működik, kérem szépen.
A zacskó alján maradt egy ujjnyi folyadék, azt áttöltöttem egy pipettás üvegcsébe és most egyfajta szérumként építettem bele az arcápolási rutinomba. Így is működik. Mentem felvásárolni a Müller készletét. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 4.

juditkaa70

2016. május 15.

Csütörtökön a Müllerben először vásároltam egyet belőle,miután kipróbáltam,ma ismét irány a Müller,és feltankoltam vele,ami volt a polcon azt mind megvásároltam.:) Nem 1200 Ft,hanem 1310 Ft-ért lehet kapni. A maszk tele hatóanyaggal,jó 40 percet az arcomon hagytam....Csajoook! Mintha plasztikáztatni lettem volna. Olyan gyönyörű,feszes,hidratált,a pórusaimat összehúzta,hogy egyszerűen egy CSODA!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 15.

zsuzsoka0925

2016. április 20.

Imádom az illatát és TÉNYLEG regenerál (rajtam van mit). Eddig nem találtam hatásosabb maszkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Adnilem

2016. február 15.

Fúúúúú ez nagyon tuti! :D Fiatalodtam 5 évet vele. A karikáimnak nyoma sincs. Ráncom nincs, de szépen feszesítette a bőrömet, csak úgy ragyog. Kell még ilyen!!!!! Kicsit csípős érzés ha rajtam van, de utána... csoda! Látszanak a gélben a kis "arany" darabkák is. Love is in the air! :D :D :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 15.

Macsek23

2015. december 9.

Van olyan jó, mint a platinás maszkjuk. Kisimult, hidratált bőrfelszín a végeredmény.
Update 2015. december:
Újra kipróbáltam. Van benne methylparaben meg más is. Csípte s szemem. Mintha megváltozott volna a maszk állaga is. Alig tudtam normális feltenni, itt-ott elszakadt. Minisz 2 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 9.

Update 2015. december:

soos.gina93

2014. június 3.

Csodálatos feszesítő!!!!! Ajánlom idősebb korosztálynak inkább.Rendszeres használattal csodákat művel, bár ez talán az egyik legdrágább maszk 900-1100 Ft, de akinek tényleg a ránctalanítás a cél annak ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

Antioxidánsok: Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Collagen, Saccharide Isomerate, Sorbeth-30