Naf Naf

Ár:   28 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ni89ta, Módosítva: 2012. január 23.

Ár:   28 990 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Parfüm illatcsalád: orientális-virágos

Parfüm összetevők: mangó, alma, orchidea, nősziromgyökér, pacsuli málna vanília

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

natasha

2012. szeptember 6.

Ez vmi fantasztikus illat!! Nagyon tartós, rajtam édes púderes illata van, mennyei!! Második kedvencem Bvlgari után!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

mokuspofa

2012. július 21.

Jajj subrina hol tudtál olyan olcsón venni? én is imádom de főleg csak karácsonykor szoktam venni amikor a DM-ben 50%os leárazás van...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 21.

subrina

2012. február 4.

Én most vettem eggyet 2000 ft-ért ugyancsak kiárusitásba nekem nagyon bejött de szerintem egy kis fás illat van benne!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

Ella

2012. január 24.

Én is imádom, egy picit mintha fás lenne. :) Sajnos nincs meg nekem, csak a tesztert szoktam szaglászni és magamra fújni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

vador

2012. január 23.

A világból ki lehet kergetni vele. Számomra egész egyszerűen taszító, erős kölniszag. Bocsánat, ha valaki szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 23.

ni89ta

2012. január 11.

Ez a kedvenc parfümöm. Finom virágos, nem tolakodó a bőrömön, egész nap kitart, pedig edt. És szerencsére nem érzem minden második emberen az utcán. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 11.