Naf Naf  Fairy Juice

Naf Naf

Naf Naf Fairy Juice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: papupanni, Módosítva: 2012. november 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos - gyümölcsös  Illatjellemzök: feketeribizli, rózsa, jázmin, tiaré, rebarbara

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

barbitesztel

2014. április 12.

Egyszerűen imádom az illatát!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 12.

Egyszerűen imádom az illatát!!!!

Saretin

2014. március 30.

Egyenlőre 3 csillagot kap, mert tesztelés után sajna nagyon gyorsan lefutott a bőrömről. Papírcsíkon tovább megmaradt, de az ami igazán tetszett benne (hogy kifújáskor igazi barackilatot érezni) sajnos 10-20 percen belül eltűnt, alig maradt meg, helyette egy púderes édeskés lenyomat maradt. Nagyon tetszett a kezdés, ezért nem adom fel még, tovább kísérletezek vele, és hátha valahol olcsóbban is adják majd, mert egyenlőre a nem meggyőző tartóssága miatt túl drágának találom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 30.

Ophelia

2014. január 3.

Csak a dm-ben próbáltam ki, jókat olvastam róla, meg az üvege is bájos, muszáj volt kipróbálnom. Nagyon tetszik, nagyon ritkán mondom valamire hogy tényleg az én illatom, de ez pont olyan. Az illata nagyon friss virágos, az idő múlásával kicsit édeskés-púderes lesz. Szerintem nem komoly, felnőtt nőknek való illat, inkább olyan lányos, kihasználom, amíg megtehetem...:) Hamarosan megkapom elvileg, majd updateelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

csikosmatyas

2013. december 20.

Tinilányom Fairy Juice rajongó (mindhárom fajta van neki) és nagyon bájos illata van rajta, olyan kis hamvas-barackos, pont mint ő :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 20.

FairyJuice

2013. december 7.

Ez a kedvenc parfümöm, ami nagy szó, mert egész életemben csak egy kedvencem volt még régebben, ami megszűnt, így lépett ő a korábbi helyébe, de méltóan. Tavaly találtam rá, azóta nagy szerelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 7.

Kittina

2013. október 30.

Ma a Dm-be fújtam a csuklómra,nagyon nagyon jó illat,remélem hamarosan beszerezhetem:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

Libra

2013. július 4.

Nagyon szeretem az illatát, de nagyon hamar eltűnik. Már két-három óra múlva nem érzem, de más sem, mert elég sokszor meg szoktam kérdezni a körülöttem lévőket, hogy ők érzik-e. Azért, mert pontosan tudom, hogy az ember orra azért hozzászokik az illathoz, és pár óra múlva már nem igazán érzi. De azért 4 csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 4.

feilixia

2013. június 25.

Anno én is hónapokig rájártam szagolgatni, míg végre megvettem. Ez volt a jutalmam amiért egy hónapja letettem a cigit (pont megspóroltam az árát addigra, úgyhogy leszokást tervezőknek tudom ajánlani, mint motivációforrás. ;) ) Az első pár hétben szerintem túl is fújtam magam, sokan megjegyezték, hogy "hú de jó illatod van", és egy volt bagósnak ez a létező legszebb dicséret. :D Ez tavaly karácsonykor volt, azóta sem untam meg, minden nap használom és megvan még a fele. Délutánra amúgy eltűnik az illata, lehet, hogy újra kéne fújni napközben, de cipelni nincs kedvem magammal, ráadásul a kis kupak folyton leesik róla, ha táskában zötyög. Jó lenne, ha létezne hozzá illő dezodor is. Vagy csak én nem láttam?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.

Zatanii

2013. június 20.

Az egyik kedvenc parfümöm. Finom édeskés az illata, de nem émelyítő és viszonylag tartós is. DM-ben szereztem be a kisebbik kiszerelésben, akkor 4000 Forintért nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

bettina29

2013. május 17.

Páromtól kaptam születésnapomra, és imádom! Nagyon finom illata van és nem kell belőle sokat fújni! Szagoltam már a két új illatot is, szeretném majd kipróbálni azokat is, mert jó minőségű parfümök és az ára is elfogadható!:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 17.

Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színtelen, olajszerű szerves vegyület, enyhe virág illattal. A CosIng besorolása szerint illatosításra haszált összetevő. 2 vegyületből tevődik össze, így a két fő tulajdonsága, hogy zsíralkohol és emollient egyben. Az összetevőt elsősorban naptejekben, vagy olyan kozmetikumokban szoktak használni, melynek összetevői elnyelik az UVB fénysugarakat. Vízálló réteget tud képezni a bőrön.