Naked

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. március 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Egyenes vagy hosszabb hajra, gubancolódás elleni kondícionáló. Selymessé teszi a hajat. Hidratál és csökkenti a sztatikusságot.

gwendolen

2013. január 21.

Hát nekem nagyon nagyon nagyon bevált. Nagyon sokféle balzsamot kipróbáltam, de semmi se segített a téli kiszálkásodó hajamon. Ez az egyetlen ami szép selyes-tincses loknis hajat csinál nekem (eredendően göndör hajam van).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

cákk

2013. január 18.

Nagyon szeretem az illatát, selymes lesz tőle a hajam, de azon, hogy száll a hajam egyáltalán nem segít (legalábbis nekem). Úgy láttam, kivonták a forgalomból. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

Makk Zsuzsó

2013. január 6.

Azt nem mondom, hogy csodaszer, inkább kellemes csalódás. Más natúr hajbalzsamokkal szemben (Alverde) tényleg hidratáltabbnak érzem a hajam, ami főleg hajvasalás előtt nagyon kell. Kellemes az állaga, illata, kiadós. Kuponnal megéri. Szerencsére a Dm-ben egy csomószor meg van akciózva ez a márka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 6.

stenonis

2012. október 31.

Nem érzek akkora táplálást, mikor használom, de a gubancolódást tényleg gátolja, és valahogy tartást is ad a hajamnak, nagyon tetszik. Nem nehezíti el a hajam, nem zsírosítja. Csak a szaga, szerintem borzalmas, mű és erős. Plusz annyira sűrű, hogy igazán lehetne tégelyes a kiszerelése. Egyébként nekem tetszik a termékek dizájnja.
Én féláron vettem, gondolkodom rajta, hogy gyorsan beszerzek még egyet, nehogy itt kivonják nekem... egyébként a honlapjukon nem úgy tűnik, mintha be akarnák szüntetni, szóval nem is értem. Remélem, legalább behoznak még pár termékcsaládot, mert drágállom a márkát, de egy-egy kuponos akció esetében bevásárolnék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

mignon

2012. október 12.

Eddig használt legjobb balzsamom :) Nagyon jó puhává teszi a hajat, és nem zsírosít. Nem is tudom mikor voltam utoljára ennyire elégedett balzsammal :)
Nekem se igazán tetszik, hogy nehezen jön belőle, de annyira nem is bánom, mert nem kell nagy mennyiséget használni, mint más balzsamnál.
Egyébként remélem nem fog megszűnni, mert ma láttam, hogy féláron adják a DM-ben, kiárusítás címkével....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 12.

Mila85

2012. szeptember 23.

Hihetetlen hogy én még nem irtam véleményt erről a termékről, azt hittem pedig. Április óta használom, egy barátnőm áradozott róla, h milyen szuper. Valóban az. Annyi balzsamot lehet kapni a drogériákban, az emberlánya azt se tudja hova kapjon, mit próbáljon ki én is gyakran váltogatom. Na de ezt tuti nem fogom lecserélni. Heti 3x mosok hajat, elég hosszú már, mell alá ér. Márciusban vágattam belőle (most fogok napok múlva menni megint, de nem sok törött van, inkább felfrissiteni). A balzsam egy krém szerü cucc, elég sürü, de szépen eloszlatható. 10 percig legalább rajta szoktam hagyni, de pakolásnak is használom akkor meg 30, nagy különbséget nem érzek egyébként a 2 használati mód között. De ha csak pár percre rakom fel, akkor kevésnek neki. Amit az előttem szólok irtak az igaz, puha selymes haj könnyen fésülhető, nem száll, jó a tartása. 2 negativum van: a szaga, nekem az nem tetszik, de annyira nem zavaró, hogy ne vegyen újra. És a tubus...nem tudtam már kinyomni belőle ahogy a fele körü jártam, majd letörtem a kezem. Fogtam magam ketté vágtam a tubust és igy szedek belőle, alufóliával fedem le, hogy ne érje levegő. Ezért pontot nem vonok le, mert a balzsamot kell értékelni. Az meg a legjobb nekem amit eddig próbáltam, és újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

cinnamon

2012. július 24.

Az utobbi honapokban semmitol nem volt ilyen puha es fenyes a hajam! Meg csak egyszer hasznaltam(de a tetejet mar sikerult letorni..) de mar imadom ezt a balzsamot. Hosszu, egyenes hajam van, egyaltalan nem nehezitette el, viszont sokkal kevesbe gubancolodik(amugy nagyon szokott). Az allagan kicsit meglepodtem, sokkal surubb mint eddig barmelyik balzsamom, keves eleg belole. Az illata kellemes, engem citrusra emlekztet, de igazabol mindegy mert szaradas utan mar nem ereztem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

redberry.247

2012. július 19.

Nagyon szeretem! Kétlaki életet élek, és csak az egyik helyen használom, hát meg kell mondjam, meglátszik. Habár szilikonmentes, ami elvileg első pár használatnál gubancolja a hajat, pláne az én drótkefémet, mégis semmi "baj" nem történt az átálláskor. Finom puha a hajam lemosáskor, szárítani is könnyebb, egyenesebb és fényesebb. Lehet itthonra is beszerzek egyet..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

pofi89

2012. június 4.

Váll alá, hátkozépig éro hosszú hajam van és novesztem. Az utóbbi idoben eléggé lelapult és toredezett lett, pedig nagyon dús és konnyed szokott lenni. Ezzel és Panten hajvégápolójával egyutt végre sikerult helyrehozni. :) Egyébként az illata is nagyon jó! Igaz, kicsit drágább az átlag balzsamoknál, de szerintem ez még a "belefér" kategória és megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

Bibike

2012. május 15.

Ugyan nekem nincs túl hosszú hajam (kulcscsontig ér), de gondoltam kipróbálom. Az utóbbi időben teljesen kiegyenesedett a hajam (előtte göndör volt), és ilyen semmilyen lett. Se göndör, se egyenes, hullámosnak sem mondanám, inkább olyan, mintha mindig kócos lenne. Ezért gondoltam erre a termékre. Szépen hidratálja a szálak végét, de nem vettem észre különösebb változást, talán csak annyit, hogy nem száll tőle a hajam. De végül is ezt ígéri :) Amiért levonok egy *-ot, az a szaga. Nem illata, szaga. Nekem nagyon szokatlan, olyan, mint egy leveskocka; nagyon fűszeres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!