Naomi Campbell

Ár:   7900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. március 1.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

A virágos illatokhoz tartozik. Könnyed, légies, nyári illat. Jázmin, rózsa, frézia, barack, ananász összetevőket tartalmaz. Olyan, akár egy forró csók.

rekaaa

2012. augusztus 18.

Jó kis illat, és eléggé tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Jó kis illat, és eléggé tartós is.

mankaa

2012. július 18.

Az "At night"-ért mentem be a DM-be, de én is ezt találtam 2000Ft-ért. Kicsit szaglásztam, nem egyből szerelem, de így nyárra, a hétköznapokra ennyiért hiba lett volna otthagyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.

Pixie83.

2012. július 11.

Ma vásároltam szuper akciósa DM-ben (2000 Ft-volt). Isteni az illata, csakúgy, mit a másik két Cat Deluxe illatnak. Csak az a probléma vele, hogy pici az üveg, hamar elfogy...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 11.

terke29

2012. június 17.

Férjem veszi nekem,mert ő szereti,én meg mindíg használom,mert Ő szereti...Ezért nekem ez amolyan hétköznaplós illat lett.De nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 17.

deminem

2012. június 11.

Olyan sportosan nőies illata van, nappalra használom, szerintem viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

B. Mónika

2012. május 5.

Ajándékba kaptam. Furcsa utóillata tud lenni a ruhákon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 5.

Ajándékba kaptam. Furcsa utóillata tud lenni a ruhákon.

szucslia

2011. november 29.

Nekem nagyon kellemes volt az illata, igazi női illat... :D és tartósnak is éreztem. Volt amikor órák múlva mondta vki, de jó az illatod...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 29.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.