Best of Beauty 2019

NARS

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2016. február 29.

Ár:   $30
Kiszerelés:   4,5 g

A képen a leghíresebb árnyalat, az Orgasm látható.

NARS Puder
Ár: 4000 , Eladó: seen
Állapot: Kiprobalt, Helyszín: Bp. 12.kerulet, fizetés: Szemelyes atvetel 12.ker vagy posta
Ár: 5000 Ft/db , Eladó: PetraI84
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest XI., fizetés: személyes átvétel (Bp XI.) vagy postázás (vevő költségére)
pandahapci

2018. január 27.

A Dolce Vita vagy a Seduction árnyalatban van meg nekem, igazából számomra túl sötét berry árnyalat, inkább a barackosabb színek mennek az arcbőrömhöz. Féltve őrzött darabja a kollekciómnak mert ajándékba kaptam. Lehet a jövőben próbálkozom a szín lágyításával blushként, vagy mivel nagyon jól pigmentált akár szemsminkhez használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

napraforgo23

2017. október 23.

Nekem is a legnépszerűbb árnyalat, az Orgasm van meg. Viszonylag keveset használom, inkább csak akkor kerül elő, ha nagyon fakónak, fáradtnak látom az arcom, üdítően tud hatni az aranyos csillogásával. Ezzel együtt nem ájultam el tőle, a formula sem a kedvencem, többször úgy láttam, mintha foltos lenne rajtam... Az árát nézve többet vártam tőle, számomra a legkiemelkedőbb jellemzője a csomagolása, az tényleg nagyon minőségi és szép. El fogom használni, de újra biztosan nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Dézi

2017. szeptember 24.

Orgasm árnyalat tulajdonosa vagyok. Egy kis duòt vásároltam, aminek a Laguna bronzer a szomszèdja. Első Nars termèkem, gondoltam inkább ezt választom, ìgy egyszerre többet is ki tudok pròbálni. Hát nem ájultam el tőle. Ezelőtt használtam a Sleek Rose gold pirosìtòját, ìgy valòszìnűleg kicsit elteltem attòl az árnyalattòl. Szerintem bőven van ilyen jò a Sleek is mind pigmentáltságban, mind pedig tartòsság szempontjábòl. Emellett kifejezetten kènyelmetlennek tartom a duo mèretèt, sajnos olyan kevès smink van benne, hoigy a kegkissebb ecsetemmel is ügyeskednem kell hogy ne nyúljak át a bronzosìtòba. Nem rossz termèk, de szerintem csak a márkát kell megfizetni benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 6.

Itteni szerzeményem a Super Orgasm - gondoltam, ha lúd, legyen kövér...(én is vásárolok magamnak, de akkor már egy super orgasm-ot, kipróbálásra).
Nagyon kellemes és jól pigmentált árnyalat, az orgasmhoz járó kötelező csillámokkal... Nem azt mondom, hogy highlighter-szerűek, de azért mégiscsak ott vannak. Mivel nem teljes kiszerelés, hanem minike, nyaraláshoz és alkalmakra fogom inkább használni, ahol nagyon praktikus lesz, kis helyet foglal, és ott aztán esténként tőlem akár csilloghat is, ha akar!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Izabel

2017. augusztus 1.

Must have. Ennyi. Nagyon szeretem. Nyílván Orgasm árnyalatban vettem meg :D Hű az árnyalat nevéhez! Nagyszerű :) Nagyon kevés kell belőle, gyönyörű, szerintem kb. nincs olyan ember, akinek ne állna jól... Szupertartós. Nekem a csillámok is nagyon tetszenek. Csak az összetevők nem, de azok most mellékesek is, olyan nagy a szerelem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

SZJUTI

2017. július 3.

Orgasm. Gyönyörű a szín,az állaga bosszantóan kemény. Nekem csillámok nélkül lenne az igazi, de így se rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 3.

maow

2017. június 13.

1 grammos mintát kaptam belőle egy feelunique-os rendelésem mellé a híres Orgasm árnyalatban, és megmondom őszintén, nem estem hasra tőle. A színe szép,halvány rózsaszín arany csillámokkal, de szerintem nem annyira különleges, mint ahogyan azt mondják. Rajtam nem tartósak a por állagú pirosítók, ez sem kivétel, a nap felénél már nem lehetett látni. Terveztem megvenni egy duóban, amiben a Laguna bronzosító is benne van, de örülök, nem pazaroltam erre a pénzemet. A Sleek Rose Gold pirosítója, amit az Orgasm dupe-jaként tartanak számon, ugyanezt tudja töredék áron, de azt hozzá kell tennem, hogy a két szín nem teljesen egyezik, a Rose Gold sokkal intenzívebb, élénkebb rózsaszín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Scara

2017. június 10.

Ajándékba kaptam a Cheek Palette - Soulshine pirosítót, de sajnos az én bőrtónusomhoz nem igazán illenek a rózsaszínes árnyalatok, bármennyire is szeretném. Új gazdát keresek neki, aki nem csak nézegeti majd, hanem örömmel használja is ☺ .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Milkykee

2017. május 31.

Természetesen az Orgasm szinben vettem meg a kompakt változatot, de azt vetten eszre, hogy tobbet hasznalom a szemhéjamra, mint az orcámra. Ennek ellenére imádom, mindig velem van. Nagyon könnyen felvihető, nem porzik, szuper intenzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

AnnaBalazs

2017. május 16.

Két árnyalatát használom (egyelőre:D!), deep throat és mata hari. Szuper tartós, gyönyörű színek, megéri beruházni egy NARS pirosítóra, tartósságban még a Clinique-t is lenyomja:).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!