NARS

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2016. február 29.

Ár:   $30
Kiszerelés:   4,5 g

A képen a leghíresebb árnyalat, az Orgasm látható.

NARS Pirosító / Orgasm
Ár: 4000 , Eladó: 0808
Állapot: Kiprobalt, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás ,posta
NARS Pirosító Deep Throat
Ár: 8490 , Eladó: peppi
Állapot: 2x kiprobalt, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
Izabel

2017. augusztus 1.

Must have. Ennyi. Nagyon szeretem. Nyílván Orgasm árnyalatban vettem meg :D Hű az árnyalat nevéhez! Nagyszerű :) Nagyon kevés kell belőle, gyönyörű, szerintem kb. nincs olyan ember, akinek ne állna jól... Szupertartós. Nekem a csillámok is nagyon tetszenek. Csak az összetevők nem, de azok most mellékesek is, olyan nagy a szerelem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

SZJUTI

2017. július 3.

Orgasm. Gyönyörű a szín,az állaga bosszantóan kemény. Nekem csillámok nélkül lenne az igazi, de így se rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 3.

maow

2017. június 13.

1 grammos mintát kaptam belőle egy feelunique-os rendelésem mellé a híres Orgasm árnyalatban, és megmondom őszintén, nem estem hasra tőle. A színe szép,halvány rózsaszín arany csillámokkal, de szerintem nem annyira különleges, mint ahogyan azt mondják. Rajtam nem tartósak a por állagú pirosítók, ez sem kivétel, a nap felénél már nem lehetett látni. Terveztem megvenni egy duóban, amiben a Laguna bronzosító is benne van, de örülök, nem pazaroltam erre a pénzemet. A Sleek Rose Gold pirosítója, amit az Orgasm dupe-jaként tartanak számon, ugyanezt tudja töredék áron, de azt hozzá kell tennem, hogy a két szín nem teljesen egyezik, a Rose Gold sokkal intenzívebb, élénkebb rózsaszín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Scara

2017. június 10.

Ajándékba kaptam a Cheek Palette - Soulshine pirosítót, de sajnos az én bőrtónusomhoz nem igazán illenek a rózsaszínes árnyalatok, bármennyire is szeretném. Új gazdát keresek neki, aki nem csak nézegeti majd, hanem örömmel használja is ☺ .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Milkykee

2017. május 31.

Természetesen az Orgasm szinben vettem meg a kompakt változatot, de azt vetten eszre, hogy tobbet hasznalom a szemhéjamra, mint az orcámra. Ennek ellenére imádom, mindig velem van. Nagyon könnyen felvihető, nem porzik, szuper intenzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

AnnaBalazs

2017. május 16.

Két árnyalatát használom (egyelőre:D!), deep throat és mata hari. Szuper tartós, gyönyörű színek, megéri beruházni egy NARS pirosítóra, tartósságban még a Clinique-t is lenyomja:).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

vivuss87

2017. április 12.

kicsit félve írom le a véleményem. Mióta tudom, hogy létezik és mekkora a hype körülötte, azóta vágytam rá. Először a Super orgasm árnyalatot választottam. Nagyon tetszik mert csillámos, szép a színe, szeretem is, de olyan borzasztóan kemény, hogy nagyon nehéz felvarázsolni az arcomra. Végül az Orgasm is a birtokomba került, szinte az összes dupe-ját kipróbáltam, de azt kell mondjam ez valóban utánozhatatlan szín. Nekem a thebalm simán veri, igaz nem hasonlít. Na de ez is olyan kemény mint a beton. Ujjal nem is tudok belőle swatcholni. Ez nekem rém fura, de mindegy. Ilyen kategóriánál elvárnám, hogy selymesen puha kis anyagot simogassak az űber puha kis ecsetkémmel, amivel alig érek hozzá és máris tökéletes színt varázsol :D nade lehet nekem nagyok az elvárásaim

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

mate

2017. február 18.

Imadom!!!! A Deep Throat es a Torrid szinek boldog tulajdonosa vagyok.
A Deep throat egy nagyon pigmentalt,ciklamenes szin. Csak keveset kell belole az ecseten hagyni mert konnyen Paprika Jancsi lehet belolunk.
A Torrid,az a szin,amire mindig is vagytam. Szolid,de lathato, barack egy kis rozsaszinnel,keves csillogassal. Elettel teli, egyszeruen gyonyoru!!!
Veri a Dior,Clarins,Clinique es Estee Lauder pirositokat,az biztos!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 18.

Imadom!!!! A Deep Throat es a Torrid szinek boldog tulajdonosa vagyok.
Veri a Dior,Clarins,Clinique es Estee Lauder pirositokat,az biztos!!!

b.jucy17

2017. február 11.

Kivul belul tokeletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Kivul belul tokeletes.

Rovett

2016. december 30.

Nekem a Deep Throat árnyalat van meg. Notinoról rendeltem meg. Az ott található árnyalatok közül ez hasonlított leginkább az Orgasm-re. Szinte állandó készlethiányban van ez (orgasm) az árnyalat.
Ahogy kicsomagoltam, azonnal éreztem, hogy ez egy nívós darab. Hihetetlenül exclusive érzetet ad. A kiszerelés tapintása is csak a minőségről árulkodik. Méretéhez képest, engem meglepett a súlya. Minden részlete emeli a minőségét. A szín pedig fantasztikus. Épp csak egy leheletre van szükség, és szuper természetes hatású lesz. A tárolóban látható arany csillámok felkenve, csak egy bársonyos fényt nyújtanak. Illetve még megemlítendő, hogy a csomagolásban nekem rózsásabb színnek tűnik, míg felkenve egy nagyon kellemes barackba hajó szín. De annyira természetes.. Pont eltaláltam a bőrszínemhez leginkább passzoló árnyalatot. Ha ez segítség: fehér bőr, hiper sötét barna haj, szinte lila ajkak, és zöld szem. Nagyon jeges tónusú vagyok, szerencsére melegít az összhatáson.
Már most sír a bankkártyám, meg egy kicsit én is.. De biztos vagyok benne, hogy lesz még több árnyalat is a birtokomban.
Illetve azt is valószínűsíthetem, hogy MACéktől búcsút vettem, és átkeresztelkedem NARSékhoz.
Ugyan az az ár kategória, de a NARShoz képest a MAC egy essence...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

Ugyan az az ár kategória, de a NARShoz képest a MAC egy essence...

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.