Best of Beauty 2019

NARS

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2016. február 29.

Ár:   $30
Kiszerelés:   4,5 g

A képen a leghíresebb árnyalat, az Orgasm látható.

Ár: 5000 Ft/db , Eladó: PetraI84
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest XI., fizetés: személyes átvétel (Bp XI.) vagy postázás (vevő költségére)
NARS Outremer
Ár: 2500 , Eladó: andrea91
Állapot: Probalt, Helyszín: Bp, fizetés: --
ayse

2016. szeptember 23.

Orgasm.hiperszuper pigmentalt csillamos.szep szeretem.most fogy.most a sleeket próbálom ki helyette.nem vennem meg nem olcsó sajnos.csillagos otos

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Ismea

2016. augusztus 19.

Az Orgasm árnyalat van meg belőle, nincs még egy ilyen szín, gyönyörű, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Az Orgasm árnyalat van meg belőle, nincs még egy ilyen szín, gyönyörű, imádom!

Orshe

2016. július 4.

2 árnyalatom van belőle: Orgasm és Lovejoy. Mindkettő szuperül pigmentált úgyhogy levés is elég belőle. Egyáltalán nem porzik, nagy kedvenceim!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

Anxiety

2016. június 1.

"Outlaw" árnyalat, meseszép színe van, enyhén csillogós, egy leheletnyi is elég és még tartós is. Pacsi NARS!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

Lencseee

2016. május 4.

Istenem, az első olyan sminktermékem, amihez nagy reményeket fűztem (már ha ekkora összeget beruházok rá), és még annál is szuperebb használat közben...Minden szép és jó igaz, amit az előttem szólók leírtak, sőt ! 6 csillag...mesésen természetes, cseppet sem porzik, sokáig fent marad. I-MÁ-DOM!!! Nem is kísérletezek tovább más márkával pirosító terén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 4.

Lapetite01

2016. április 11.

ORGASM! A PIROSÍTÓ! Gyönyörűséges, selymes, enyhén csillámos pirosító. Legyen szó nappali vagy alkalmi sminkről, minden helyzetben megállja a helyét. Mesésen pigmentált, egy finom ecsetvonással már látható. Üde, friss lesz a smink tőle. Nem rikít, nem virít, egyszerűen illik minden bőrtípushoz. Tökéletes pirosítóhoz természetesen tökéletes csomagolás illik: egyszerű kis doboz, benne egy jól használható tükörrel, nagyon minőségi. Ha választanom kellene a sok-sok pirosítom közül egyet, gondolkodás nélkül ezt választanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 11.

babyface

2016. április 8.

hirtelen felindulásból rendeltem ip-ről nagyon meglepett, hogy ott is lehet kapni narsokat így nem kellett az ebay-ről rendelnem. :) életemben nem áldoztam ennyit pirosítóra, de már maga a tény, hogy valaki orgazmusnak nevez el egy árnyalatot szerintem hatalmas... :D úgyhogy mindenképp kívánságlistás volt egy ideje. a színe gyönyörű és nagyon jól pigmentált még az én kis béna essence-s ecsetemhez is. egyedül az a problémám vele, hogy nem matt, hanem csillámos és az én zsírosodásra hajlamos, tág pórusú bőrömnek ez nem mindig előnyös, de emiatt nem vonok le tőle csillagot. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

LaNara

2016. február 27.

Nekem az Amour van meg, ami egy sötétebb barackos matt árnyalat, a csillámostól a hideg kiráz ezért választottam ezt. Ez a A PIROSÍTÓ csupa nagybetűvel. Tartós, elég az ecsetet csak hozzáérinteni, nem kell vakarászni vele, hogy fel is vegyen valamit, a csomagolása is tükrözi az igazi minőséget. Nem is írok többet mert felesleges, csodálatos termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

Mse

2015. december 31.

Ennél szebb pirosítót még nem találtam, pedig próbáltam sokfélét. Deep Throat árnyalat van meg, álomszép.
Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 31.

Imádom!

Oraculum

2015. szeptember 21.

A Love Joy árnyalat tulaja vagyok, s csomagolás strapabíró pattintós, nagyon kézbe illik, finom tapintású, a tükör is elég jó méretű.
Ecsettel elég sokat vesz fel, inkább RT szivaccsal kényelmesebb eldolgozni, szépen beleolvad a világos bőrömbe, üde hatású színe van, terrakotta barackos, de arcon szépen mutat, nem erőteljes.
Olyan szép, imádom, életem 2. pirosítója az Art Deco után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Olyan szép, imádom, életem 2. pirosítója az Art Deco után.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!