NARS

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2016. február 29.

Ár:   $30
Kiszerelés:   4,5 g

A képen a leghíresebb árnyalat, az Orgasm látható.

NARS Pirosító Deep Throat
Ár: 7990 , Eladó: peppi
Állapot: 2x kiprobalt, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
mate

2017. február 18.

Imadom!!!! A Deep Throat es a Torrid szinek boldog tulajdonosa vagyok.
A Deep throat egy nagyon pigmentalt,ciklamenes szin. Csak keveset kell belole az ecseten hagyni mert konnyen Paprika Jancsi lehet belolunk.
A Torrid,az a szin,amire mindig is vagytam. Szolid,de lathato, barack egy kis rozsaszinnel,keves csillogassal. Elettel teli, egyszeruen gyonyoru!!!
Veri a Dior,Clarins,Clinique es Estee Lauder pirositokat,az biztos!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 18.

Imadom!!!! A Deep Throat es a Torrid szinek boldog tulajdonosa vagyok.
Veri a Dior,Clarins,Clinique es Estee Lauder pirositokat,az biztos!!!

b.jucy17

2017. február 11.

Kivul belul tokeletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Kivul belul tokeletes.

Rovett

2016. december 30.

Nekem a Deep Throat árnyalat van meg. Notinoról rendeltem meg. Az ott található árnyalatok közül ez hasonlított leginkább az Orgasm-re. Szinte állandó készlethiányban van ez (orgasm) az árnyalat.
Ahogy kicsomagoltam, azonnal éreztem, hogy ez egy nívós darab. Hihetetlenül exclusive érzetet ad. A kiszerelés tapintása is csak a minőségről árulkodik. Méretéhez képest, engem meglepett a súlya. Minden részlete emeli a minőségét. A szín pedig fantasztikus. Épp csak egy leheletre van szükség, és szuper természetes hatású lesz. A tárolóban látható arany csillámok felkenve, csak egy bársonyos fényt nyújtanak. Illetve még megemlítendő, hogy a csomagolásban nekem rózsásabb színnek tűnik, míg felkenve egy nagyon kellemes barackba hajó szín. De annyira természetes.. Pont eltaláltam a bőrszínemhez leginkább passzoló árnyalatot. Ha ez segítség: fehér bőr, hiper sötét barna haj, szinte lila ajkak, és zöld szem. Nagyon jeges tónusú vagyok, szerencsére melegít az összhatáson.
Már most sír a bankkártyám, meg egy kicsit én is.. De biztos vagyok benne, hogy lesz még több árnyalat is a birtokomban.
Illetve azt is valószínűsíthetem, hogy MACéktől búcsút vettem, és átkeresztelkedem NARSékhoz.
Ugyan az az ár kategória, de a NARShoz képest a MAC egy essence...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

Ugyan az az ár kategória, de a NARShoz képest a MAC egy essence...

médea

2016. december 26.

Kiváncsi lettem erre a pirosítóra, én a torrid nevű árnyalatot vettem meg. Sokat gondolkoztam rajta, hogy szükségem van rá, de végül megvettem, hiszen nincs lehetőségem rá bármikor Nars termékeket venni. Most már nagyon örülök neki, nem bántam meg.
A pirosító nagyon pigmentált, kevés kell belőle, nem sokat de azért már jó párszor használtam, és még mindig látszik benne a gyári kis minta. Sok kis arany pigment van benne, ez az arcon érdekes módon nem látszik, de nem bánom. Amikor a boltban nézegettem a színeket, nagyon sok tetszett még ezen kívül, biztos, hogy fogok még venni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 26.

emcuscicus666

2016. december 12.

Bar a szin gyonyoru, valamiert megis ritkan nyulok erte reggelente. Az elozo velemenyeket olvasgatva, azt hiszem ram is igaz, hogy az arcom pirossagaval nem tud egyutt mukodni. A hajam sotetbarna, borom extra vilagos, marmar hullafeher, a szemem zold, igy a barack arnyalatu pirositok altalaban jol allnak, de ez az egy, amire ugy vagytam valahogy megsem szuperal rajtam. Sajnalom nagyon.
A tartossaga egyebkent kifogasolhatatlan. A csomagolasa, es a kezbevetele maximalisan luxus erzetu, igazan szeretnem szeretni, de lehet megvalok tole.
Jar neki az 5*, hiszen nem a termek hibaja a hulla szinu arcborom. Talan egy masik szinnel probalkozok meg, mert nagyon vagyok egy tokeletes 'csakegymasodpercalattfeldobomeskeszvagyok' pirositora. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

skin

2016. december 1.

Ma úgy látszik pirosítós napom van hiszen ez a második amiről úgy érzem van véleményem. A híres Orgasm árnyalat (ha leírom is belepirulok olyan pikánsan hangzik) volt kėt ízben is a birtokomban. Az első találkozásunkor véletlen botlottam bele választani lehetett kèt ajándėk közül és valamiért érte nyúltam. Olyan szép volt a dobozkájában . Nem passzoltunk egymáshoz . Bár azt mondják ez mindenkinek jól áll, de én akkor nem úgy láttam.Talán túl gyakorlatlan voltam és mindig bohócosra sikeredett a végeredmény ezért elajándékoztam. Most újra vettem gondolván sokkal profibb lettem a smink terén . Azonban rá kellett jönnöm hiába csiszoltam a tudásomat nem a felvitellel van a gond hanem a színnel. Rajtam van egy enyhe narancssárgás beütése ami nem áll jól a fehér bőrömhöz és a szőkeségemhez . Az alapozó egy nagyon jó termék , mint a pigmentációját mint pedig a minőségét illetően . Csak az Orgasm árnyalat nem való nekem . Talán az enyhe aranyos csillogása miatt vagy mert jobban kedvelem a hidegebb fémes tónusokat .Úgy hiszem a pirosodásra hajlamos bőrűeknek talán előnytelen lehet a meleg tónusa miatt. Javaslom ,aki teheti először próbálja fel ,mert hiába bestseller nem biztos ,hogy jól áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 1.

Kodi

2016. november 8.

A kétértelmű nevek bizonyára csak a marketinget szolgálják, furcsa, zavarbaejtő, számomra kissé bizarr, szemérmes nőként úgy alapvetően nem díjazom az ilyesmit. Mégis azt mondom, hogy az Orgasm tényleg a Csúcs(pirosító)! Gyönyörű a színe, sokan, sok helyen leírták már sok dupeját, de ha mellé rakjuk őket, az egész dupekérdés azonnal röhejessé válik, mert ez az ikonikus pirosító utánozhatatlan és az is amit a bőrön művel. Gyönyörű aranyfényű barack, szerintem mindenkinek jól áll, csak a világos bőrűeknek max. vigyázni kell, hogy ne túlozzák el, aki kreolosabb, annak meg tökéletes highlighter lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

doraorsolya

2016. november 8.

Rokonaim hozták nekem haza egy Sephorából a NARS blush - bronzer duót mini változatban. A pirosító Orgasm árnyalatú, s mióta kezembe vettem, mást nem is akarok használni az almácskáimon. Tökéletes, üde színe van, minden hozzá fűződő reményem valóra vált szerencsére. A legnagyobb meglepetés vele kapcsolatban az, hogy apró arany csillámok vannak az anyagban, elképesztően szelíd kis fényt ad az arcomnak. Igazán hosszan marad fenn, a reggeli sminkelés után még este is látható. Szerintem bőven elég ez a mini/utazós kiszerelés, nem kell senkinek se hatalmas adag pirosító/bronzosító, ezt is nehéz lesz kihasználnom. Mindenkinek, aki drágább pirosítóra vágyik, kísérletezni szeretne, vagy nem tudja, higgyen-e a Youtuberek fantasztikus véleményének, csak ajánlani tudom!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 8.

mrsgrob

2016. október 29.

Sex Appeal árnyalatban vettem meg, számomra egyszerűen tökéletes. Matt, ami fontos mert ahogy idősebb lettem, kissé nagyobbak lettek a pórusaim az orcákon. Kifejezetten halvány szín, nagyon világos bőrön remekül mutat - nehezen találtam megfelelően világos színt, most nagy az öröm. A színe világos enyhén rózsaszínes barack, bájosan egészséges, üde megjelenést ad anélkül hogy egyértelmű lenne hogy arcpír van rajtam.
Bár a bőröm alapvetően egészen világos "ivory", pirosas részekkel is meg kell küzdenem - a Becca zöld korrektorát használom. Viszont hogy ne legyek sápadt, kellett egy arcpír ami nem lehetett rózsaszín mert az jobban kiemelné a maradék pirosságot. Így találtam rá a Sex Appeal-re és máris azon gondolkodom nem kellene-e még egyet vennem hátha kivonják a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 29.

ayse

2016. szeptember 23.

Orgasm.hiperszuper pigmentalt csillamos.szep szeretem.most fogy.most a sleeket próbálom ki helyette.nem vennem meg nem olcsó sajnos.csillagos otos

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.