Best of Beauty 2019

NARS

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2016. február 29.

Ár:   $30
Kiszerelés:   4,5 g

A képen a leghíresebb árnyalat, az Orgasm látható.

NARS Puder
Ár: 4000 , Eladó: seen
Állapot: Kiprobalt, Helyszín: Bp. 12.kerulet, fizetés: Szemelyes atvetel 12.ker vagy posta
Ár: 5000 Ft/db , Eladó: PetraI84
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest XI., fizetés: személyes átvétel (Bp XI.) vagy postázás (vevő költségére)
GlamourAndStyle

2015. június 15.

Tökéletesen megértem a hatalmas áriázást a Nars termékek körül, egy hosszabb tömjénezést már megejtettem az Audacious rúzsnál, de a pirosítójuk is annyira perfect, hogy nem hagyhatom szó nélkül.

Én kivételesen nem Orgasm árnyalatban birtoklom, hanem a még pajzánabb nevű Deep Throat-ban (komolyan mik ezek a nevek? :D). Nagy sminkhalmozó (nevezzünk inkább gyűjtőnek) vagyok, de érdekes módon pirosítóból nem állnak hegyek a szekrényemben, de ez....Édes Istenem, ha van gyönyörű pirosító! Ha az Audacious Lipstick a rúzsok rúzsa, akkor ő a pirosítók királynője, nem csodálom, hogy annyi dupe-ot gyártanak belőle. Nagyon szépen pigmentált, elég egy kis ecsetvonás és tökéletes a végeredmény. Az én arcomról nap végére minden pirosító, bronzosító eltűnik, ő viszont még nap végén is - megfáradtan ugyan - szépen tartotta magát. Maga a szín egy barackos, rózsaszínes természetes árnyalat minimális selyemfénnyel. Először azonnal az ikonikus Orgasm-ra csaptam le, de az számomra jobban működik highlighter+pirosító kombinációként a feltűnő arany fénye miatt, 10 perccel később meg rájöttem, hogy a nesszeszeremben található Bobbi Brown Santa Barbarája eléggé hasonlít rá, úgyhogy így esett a választásom a Deep Throat-ra. Nehéz a választás egyébként ennyi gyönyörű szín közül.

Egy szó, mint száz, minden nőnek KELL, hogy legyen egy ilyen pirosító a sminkestárába, többé pedig majd nem is akar majd nagyon mást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

rockroka

2015. április 19.

A Desire és az Orgasm birtokában vagyok. Intenzív szín, nem kell sokat használni belőle, gyönyörűen pigmentált, nem véletlenül világhírű a Nars pirosító.
Az Orgasm must have minden lány sminkes dobozában, hiszen minden bőrtónushoz illik a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

vgyhugi

2015. január 25.

Douceur árnyalatban van meg nekem is, illetve az elhíresült Orgasm-ban :) Nem egy olcsó mulatság, de nagyon tartós és nem túlzóan pigmentált, mégis egy ecsetvonással már szép. Nekem az Orgasm túl csillámos (zsírosodásra hajlamos a bőröm, amin nem mindig előnyös), viszont mindenkinek jól áll. A Douceur egy első pillantásra kissé jellegtelen a csomagolásban, de az arcomon .... már egy valódi természetes szépség :) Mindkettőt a www.hqhair.com-nál rendeltem, ingyenes kiszállítás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 25.

rekag

2015. január 2.

Douceur árnyalatban van meg. Ez egy barnás, mályvás árnyalat, gyönyörű szín. :) Nem annyira pigmentált, hogy túlzásba lehessen esni vele, viszont építgetve nagyon hatásos, kontúrozáshoz is tökéletes. Nagyon tartós, talán ezért az egy tulajdonságáért éri meg azt a huszon x €-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 2.

ezzelkenemmagam

2015. január 1.

Gyönyörű színek, praktikus kiszerelés, megfelelő tartósság. Nagy kedvenc lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

Gyönyörű színek, praktikus kiszerelés, megfelelő tartósság. Nagy kedvenc lett.

j.sule

2014. szeptember 11.

Az itteni vélemények hatására és némi tépelődés után megrendeltem, múlt héten megérkezett, és boldog vagyok vele. Nagyon szép, visszafogott pirosítást ad, a nesszeszerem állandó lakója lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

sebokzsofi93

2014. szeptember 7.

Imádom! Legjobb minőségű pirosító amit valaha próbáltam. Orgasm árnyalatban természetesen :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

Keesia

2014. május 11.

Deep throat és Sin árnyalatokban van meg. Imádom mindkettőt! Igazából hozzák a megszokott Nars minőséget. :) Kiváló textúra, pigmentáltság és tartósság jellemzi mindkettőt, nagyon szépen eldolgozhatóak, és szeretem, hogy szép, de nem túlzott fényt adnak az arcnak. Biztosan érkeznek majd még tesók is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

OAdrienn

2013. december 25.

Ki nem találjátok melyik szín van meg.... :D Hagyjuk is, elég azt mondanom, hogy ez A pirosító! Van egy pár, de ez mindet veri. Gyönyörű szín, szuper pigmentáltság, tartós, üde, friss hatást biztosít. Minden egyes forintját megéri. Ha csak egy pirosítóm lehetne biztos ez lenne az. Mindörökké szerelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

Pöti

2013. november 12.

Orgasm... A pirosító... Csodás színe van, jó a textúrája... Istenien mutat még a hófehérke bőrömön is. Már csak akkor lenne jobb, ha kicsit kevesebb csillám lenne benne... De a fényes pirosítók között biztosan ő a királynő... :) Mattban pedig a Bobbi Brown Desert Rose...
Update:
Ma megérkeztek a tesók.. Deep Throat és egy highlighter, Miss Liberty. A Nars tényleg függőséget okoz... Mindet imádom. A pirosító selymes rózsaszín, a highlighter pedig aranyos árnyalat...

Update2: Nars pirosító szerelem még mindig és csak egyre jobban belevisz a romlásba. Azóta két palettám lett, Soulshine és Realm of senses névre hallgatnak. Tömör gyönyös mindkettő, annyira szépek, hogy sokszor csak nézegetem őket. És egy limitált színt is sikerült, Daydream árnyalatban. Ez valami hihetetlen, kicsit hasonlít a Deep Throatra, de inkább a barack dominál benne. Nem csillámos, de nem is matt, olyan egészséges fényt ad az arcomnak. Imádat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 12.

Update:

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!