Best of Beauty 2019

NARS

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2016. február 29.

Ár:   $30
Kiszerelés:   4,5 g

A képen a leghíresebb árnyalat, az Orgasm látható.

NARS Puder
Ár: 4000 , Eladó: seen
Állapot: Kiprobalt, Helyszín: Bp. 12.kerulet, fizetés: Szemelyes atvetel 12.ker vagy posta
Ár: 5000 Ft/db , Eladó: PetraI84
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest XI., fizetés: személyes átvétel (Bp XI.) vagy postázás (vevő költségére)
skincare

2013. április 13.

Nekem a Nars Sex Appeal nevű van meg, ami egy matt, világos-rózsaszínes, enyhén barackos árnyalat.
Egy visszafogott, éppen hogy csak finom árnyalatot kerestem, amivel természetes hatást lehet elérni.
Ezt tökéltessen megfelel ennek.
Nagyon világos, hófehér lányokon mutat a legjobban, az én közepesen-világos (NC20-nyáron 25) tónusomon csak építve látható, de messze nem mutat olyan jól, mint egy nagyon világos bőrön. Teljesen matt finish.
Előnye: szép, hamvas, üde szín, teljesen matt
Tartósság: közepesen, egy egész napot nem bír ki rajtam
Hátrány: drága, és olykor problémás a beszerzése

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

Ezt tökéltessen megfelel ennek.
Előnye: szép, hamvas, üde szín, teljesen matt
Tartósság: közepesen, egy egész napot nem bír ki rajtam
Hátrány: drága, és olykor problémás a beszerzése

Petronella

2013. február 25.

Függőséget okoznak!! Félelmetes:D De minden forintot megér... nekem (mély meglepődés) Orgasm van meg, mondjuk baromira irritálnak ezek a nevek, de ha ezen sikerül túllépni, akkor csodás termékeket rejt a letisztult csomagolás. Gondolkozom más árnyalatokban is, bár szerintem sikerült kifognom az egyik leggyönyörűbb, legjobban kihasználható darabot.
Ha valakit érdekelne, swatchok és bővebb vélemény itt nálam:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

Ha valakit érdekelne, swatchok és bővebb vélemény itt nálam:

Bendőke

2013. február 10.

Nagyon szeretem, ha elfogy újra fogom vásárolni, nem porzik szépen a helyén marad egész nap, jó kis termék, igényes, masszív csomagolás, ja - és Orgasm természetesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 10.

orsolyagungl

2013. január 19.

Orgasm van nekem is egyszeruen szuper imadom minden nap hasznalom, pedig nem vagyok csillam fuggo!
Zen es Miss Liberty lesz a kovetkezo ket aldozat!
'Szornyu', hogy Dublinban van Nars pult es mindet ki tudok probalni, igy ujabb es ujabb szerelmeim lesznek....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

Zen es Miss Liberty lesz a kovetkezo ket aldozat!

knifeofdreams

2012. október 14.

Orgasm :) Nagyon szeretem ezt a pirosítót, most gyakorlatilag minden nap használom, és őszintén szólva kellemes meglepetés volt még a sok jó vélemény mellett is, amit hallottam róla. Attól féltem ugyanis, hogy már-már túl pigmentált, és nehezen fogom majd tudni visszafogottan használni, de egyáltalán nem így lett. Jól pigmentált, de nem annyira jól, hogy a bőrömhöz ér, és egyből bohóc arcot csinál. Szépen el lehet dolgozni, tartós, még a munkanap végére is megmarad, ennél több nekem nem kell. Kicsit porol, ez az egyetlen negatívuma szerintem, de már megtaláltam azt az ecsetet, amivel ez a probléma minimálisra csökkethető. Az árnyalatot is telitalálatnak érzem, ad egy kis egészséges ragyogást az arcomnak a kórterem megvilágítású irodában is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

zizitim

2012. július 13.

Szintén Orgasm. És nagyon szeretem. Az árnyalat nem volt meglepetés mikor megérkezett (annak ellenére, hogy webshop-os rendelés volt), mivel volt már olyan pirosítóm, amit ennek dupe-jaként tartanak számon. Tehát a színt eleve szerettem, a használata csodás, és még a nap végén is az arcomon van. Kell ennél több?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 13.

texee

2012. február 23.

Nekem az Angelika van, imádom, fix darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 23.

Nekem az Angelika van, imádom, fix darab.

simpleasasunnyday

2012. február 5.

Kedvenc pirositom, ugy erzem megeri az arat. Egy szin ami mellett sokan elsetalnak pedig vilagos boron telen gyonyoru: Sin

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 5.

Erzsi73

2011. november 5.

Nemrég rendeltem meg az első Nars arcpirosítóm, évek óta vágytam rá de mivel nem láttam csak webshopokban valahogy mindig a kívánságlista aljára csúszott.

De pár hete eldöntöttem véget vetek a vágyakozásnak és a tettek, pontosabban a vásárlás mezejére lépek. A gond, hogy a Super Orgasm árnyalatot vettem meg és ez akkora arany csillámokat tartalmaz, hogy csak táncosnőknek lenne szabad árusítani. A szín gyönyörű rózsás-barack, és jól is áll nekem de a csillámok miatt szilveszteri, farsangi kellék marad:( Ámbár már írtam a Mikulásnak, hogy milyen Nars termékeket kérek és ott szerepel az Orgasm is. Kiválóan pigmentált, szépen oszlik el a bőrön a nagyon finom állaga, zsíros bőrömön alapozó nélkül (csak itthon próbálgatom, utcára kimenni életveszélyes lenne a csillámok miatt) 4-5 órát megmarad. Én azt szeretem benne, hogy nagyon természetes a hatása ha nem nagy mennyiségben viszem fel.
Biztosan fogok más színben is vásárolni még .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 5.

Biztosan fogok más színben is vásárolni még .

jucika81

2011. november 1.

Annyit dícsérték, hogy gondoltam kipróbálom. Neten rendeltem meg a Deep Throat árnyalatot- csalódás volt. Semmi különöset nem sikerült felfedeznem benne, kellemes szín, nem túl erősen pigmentált. Néhány órát kitart, de napközben újra kell használni. Kicsit sok benne a csillám, este szebben mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!