NARS

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2016. február 29.

Ár:   $30
Kiszerelés:   4,5 g

A képen a leghíresebb árnyalat, az Orgasm látható.

NARS Pirosító Deep Throat
Ár: 7990 , Eladó: peppi
Állapot: 2x kiprobalt, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
Bendőke

2013. február 10.

Nagyon szeretem, ha elfogy újra fogom vásárolni, nem porzik szépen a helyén marad egész nap, jó kis termék, igényes, masszív csomagolás, ja - és Orgasm természetesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 10.

orsolyagungl

2013. január 19.

Orgasm van nekem is egyszeruen szuper imadom minden nap hasznalom, pedig nem vagyok csillam fuggo!
Zen es Miss Liberty lesz a kovetkezo ket aldozat!
'Szornyu', hogy Dublinban van Nars pult es mindet ki tudok probalni, igy ujabb es ujabb szerelmeim lesznek....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 19.

Zen es Miss Liberty lesz a kovetkezo ket aldozat!

knifeofdreams

2012. október 14.

Orgasm :) Nagyon szeretem ezt a pirosítót, most gyakorlatilag minden nap használom, és őszintén szólva kellemes meglepetés volt még a sok jó vélemény mellett is, amit hallottam róla. Attól féltem ugyanis, hogy már-már túl pigmentált, és nehezen fogom majd tudni visszafogottan használni, de egyáltalán nem így lett. Jól pigmentált, de nem annyira jól, hogy a bőrömhöz ér, és egyből bohóc arcot csinál. Szépen el lehet dolgozni, tartós, még a munkanap végére is megmarad, ennél több nekem nem kell. Kicsit porol, ez az egyetlen negatívuma szerintem, de már megtaláltam azt az ecsetet, amivel ez a probléma minimálisra csökkethető. Az árnyalatot is telitalálatnak érzem, ad egy kis egészséges ragyogást az arcomnak a kórterem megvilágítású irodában is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

zizitim

2012. július 13.

Szintén Orgasm. És nagyon szeretem. Az árnyalat nem volt meglepetés mikor megérkezett (annak ellenére, hogy webshop-os rendelés volt), mivel volt már olyan pirosítóm, amit ennek dupe-jaként tartanak számon. Tehát a színt eleve szerettem, a használata csodás, és még a nap végén is az arcomon van. Kell ennél több?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 13.

texee

2012. február 23.

Nekem az Angelika van, imádom, fix darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 23.

Nekem az Angelika van, imádom, fix darab.

simpleasasunnyday

2012. február 5.

Kedvenc pirositom, ugy erzem megeri az arat. Egy szin ami mellett sokan elsetalnak pedig vilagos boron telen gyonyoru: Sin

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 5.

Erzsi73

2011. november 5.

Nemrég rendeltem meg az első Nars arcpirosítóm, évek óta vágytam rá de mivel nem láttam csak webshopokban valahogy mindig a kívánságlista aljára csúszott.

De pár hete eldöntöttem véget vetek a vágyakozásnak és a tettek, pontosabban a vásárlás mezejére lépek. A gond, hogy a Super Orgasm árnyalatot vettem meg és ez akkora arany csillámokat tartalmaz, hogy csak táncosnőknek lenne szabad árusítani. A szín gyönyörű rózsás-barack, és jól is áll nekem de a csillámok miatt szilveszteri, farsangi kellék marad:( Ámbár már írtam a Mikulásnak, hogy milyen Nars termékeket kérek és ott szerepel az Orgasm is. Kiválóan pigmentált, szépen oszlik el a bőrön a nagyon finom állaga, zsíros bőrömön alapozó nélkül (csak itthon próbálgatom, utcára kimenni életveszélyes lenne a csillámok miatt) 4-5 órát megmarad. Én azt szeretem benne, hogy nagyon természetes a hatása ha nem nagy mennyiségben viszem fel.
Biztosan fogok más színben is vásárolni még .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 5.

Biztosan fogok más színben is vásárolni még .

jucika81

2011. november 1.

Annyit dícsérték, hogy gondoltam kipróbálom. Neten rendeltem meg a Deep Throat árnyalatot- csalódás volt. Semmi különöset nem sikerült felfedeznem benne, kellemes szín, nem túl erősen pigmentált. Néhány órát kitart, de napközben újra kell használni. Kicsit sok benne a csillám, este szebben mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 1.

BabyDoll

2011. szeptember 4.

Nem csalódtam a NARS pirosítóiban. A leghíresebb Orgasm volt az első darabom, a textúra rendkívül tetszik a mai napig, selymes, fényes, lágy, könnyen eldolgozható. Utána következett a Taj Mahal nevezetű élénk narancs, ami főleg lebarnult bőrön mutatós, de ha óvatosan bánunk vele télen is felvidítja az arcot. Rengeteg szép árnyalat található még, szerintem érdemes egyszer befektetni, vagy akár gyűjtögetni, mindenki döntse el, pénztárcájához mérten.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

Sminkes

2011. augusztus 25.

Nagyon jók a NARS termékek, de amióta lehet itthon a makeuplaza -ban kapni SLEEK pirosítókat (pl. a Rose Gold - ami az Orgazm tesója), azóta nem adok ki annyi pénzt egy pirosítóért, mint amennyibe egy MAC v. egy NARS kerül. Inkább alapozóból, meg primerekből, meg bőrszépítő púderekre költök többet, de síznes festékekben abszolút megállja a helyét a Sleek és még sok más termék is. Jó a MAC is, de számtalan jó és jobb festék is van rajta kívül. Persze a bőrszépítő készítményei szuperek, de a festékei nem érnek annyit, mint amennyiért kínálják - szerintem. De ez csak az én véleményem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.