NARS

Ár:   $26   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2012. január 4.

Ár:   $26

Egy láthatatlan szemhéjpúder bázis (alap), amely tartóssá teszi a szemhéjpúdereket.

NARS Smudge Proof Eyeshadow Base - Light
Ár: 8000 , Eladó: Halcyon
Állapot: 2-3x próbált, Helyszín: Budapest , fizetés: Foxpost vagy személyes átvétel Budapesten. Fizetés készpénzzel vagy utalással átadásakor.

szidury

2013. június 4.

Nem csalódtam benne, immár 15. órája néz ki ugyanúgy a sminkem mint amikor feltettem. Szerintem ezzel elmondtam mindent. (könnyen zsírosodó bőr, fedett szemhéj...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

Petronella

2013. február 3.

Csak miniben van meg, de ezerszer jobban működik a szemhéjamon mint az UDPP... biztosan beszerzem a teljes méretűt belőle, mert úgy érzem, ilyen jól semmi nem tartotta meg eddig a sminket a szememen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

Vica75

2012. november 13.

Talán túl nagy volt az elvárásom, de azt kell mondjam, hogy összességében nagy csalódás ez a termék. Eddig Mac Paint Pot paintearly árnyalatot használtam alapozónak ami tökéletesen meg is állta a helyét, ellenben ezzel. Olykor nagy igénybevételnek van kitéve, mert reggel felrakott szemsminkkel letudok egy edzést. A mac-en lévő festék bírja, ez nem. Mindent összevetve- ár-érték, beszerezhetőség -csak egy közepest tudok neki adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 13.

Yndre

2012. november 12.

Ez valami őrületesen jó. Korábban MAC paintpotot használtam, ami teljesen bevált amikor még zselés állagú szemkörnyékápolót használtam. Mostanában inkább krémes, zsírosabb állagú hidratálót használok amitől sajnos a szemhéjam is zsírosodik és a MAC 2-3 óra után megadja magát. Erre kerestem megfelelő alternatívát ebben a NARS primerben és igen, megtaláltam! 8-10 óra múlva ia olyan a szemem, mintha éppen akkor festettem volna ki. El sem hittem amikor megláttam, hogy milyen jól bírja... Tényleg nagyon borsos az ára, de aki már mindent kipróbált és nem vált be érdemes ezzel is próbálkozni. Nem fog csalódni benne. 5*****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 12.

gigi

2012. szeptember 17.

A legjobb! Nekem az UDPP kevésbé vált be, a nap végére begyűrődött a festék. De ezzel sokkal tovább bírja a sminkem. Nyugodtan lehet krémes szemfesték alá is használni, (pl. paint pot) nem csúszkálnak el rajta. Púderezés vagy pirosítás nagyközben oké, de a szemsmink maradjon ott, ahol kell, semmiképpen sem szeretek hozzányúlni (és időm sincs rá). Akinek nincs zsíros szemhéja talán felesleges lehet ez a termék, de aki biztosra akar menni és nem szereti igazgatni a sminkjét a nap folyamán, annak tökéletes választás! Drága, de nagyon megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

zizitim

2012. július 13.

Csak az előttem szólók véleményét tudom megerősíteni. A legjobb alap, amit valaha használtam a zsíros szemhéjamra. MAC Paint Pot-okat imádom, de hamar begyűrődnek nálam, UDPP sem tart sokkal tovább. Idáig a Too Faced SI volt a legjobb, de az is max. 7-8 órát bírt mozdulatlanul. Akárhogy számolom egy normál 8 órás munkanapon legalább 10 órát bírnia kell a sminknek, hiszen oda is kell érni, meg haza is kell jönni... Nem szeretem a sminkemet ellenőrizgetni a nap folyamán, és ez most végre megoldódott. Reggel sminkelek, estére már legalább 12 órája rajtam van, és mégis ugyanúgy néz ki lemosás előtt, mint reggel. Semmi begyűrődés. Komolyan, ez maga a csoda! Az egyik legjobb sminktermékem, pedig azért van egy pár ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 13.

knifeofdreams

2012. március 20.

Erről a szemhéjalapról tényleg csak szuperlatívuszokban lehet beszélni, nem is tudom, hol kezdjem :) Először is ki kell jelentenem, hogy bár tényleg nem olcsó, és nem egyszerű a beszerzése, de minden egyes fillért megér, el sem tudnék ennél jobb alapot képzelni.
A szemhéjam hajlamos zsírossá válni, és fényleni, és ez előtt nem találtam olyan alapot, ami minden körülmények között megfogja a szemhéjpúdert, és kibírja a sokszor 10-12 órás hétköznapjaimat. De most végre megvan, ezzel az alappal egyszerűen fergeteges az eredmény.
Mattra szárad a szemhéjon, hihetetlenül könnyen lehet rajta satírozni, és botrányosan tartós :) Egy péntek esti buli során a legmostohább körülmények között teszteltem egy fülledt, túlfűtött helyen, és a 9 órával később a meggyűrődés leghalványabb jele sem mutatkozott a szemhéjpúderen, tényleg drámai a hatása :) Végre megtaláltam a tökéletes szemhéjalapozót!
Ajánlom mindenkinek, akinek zsírosodásra hajlamos szemhéja van, vagy egyszerűen csak a legjobbat keresi :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 20.

BabyDoll

2011. december 15.

Már rengeteg szemhéjpúder alap hemzseg a krémmánián, szóval kicsit hezitáltam, hogy feltöltsem-e, de gondoltam megérdemel ennyit!
A két méltán népszerű primer mellett (MAC Paint Pont, Urban Decay Primer Potion) ez a harmadik kedvencemmé nőtte ki magát. Bár az elején fenntartásaim voltak a kiszerelésével kapcsolatban (néhai UDPP-re emlékeztető, applikátoros, nem a leghigiénikusabb, na...), de a tartalma megér egy pár sort: teljesen átlátszó, könnyű, krémszerű, mattra száradó formula, amire pár másodperc után felvihető a szemhéjpúder, és a "just-applied" érzés egész nap kitart! Ha esik az eső, ha fúj a szél, és könnyezik a szemem, akkor sem adja meg magát. Nem olcsó, de tényleg sokáig elég (nekem januárban lesz egy éves), és ami még kisebb-nagyobb hátrány (mindenki döntse el): csak külföldről lehet rendelni. (Bár merem feltételezni, az igazi krémmániások leküzdik az akadályokat! :D)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Gyulladáscsökkentők: Sea Whip Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Szarukorall kivonat, aminek gyulladáscsökkentő és antibakteriális tulajdonsága van. Segít csökkenteni a bőr vörösségét. Egy 2009-es IFSCC publinkáció szerint klinikai vizsgálatok eredményei azt mutatják, hogy a szarukorall kivonat helyileg alkalmazva a még alacsony koncentrációban is hatásosabb a bőr gyulladásánaka a kezelésében, mint a bisabolol.