Natics

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scin, Módosítva: 2016. március 17.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Az advanced natúr arckrém zsíros bőrre a hatóanyagok egész tárházával rendelkezik! Hidegen sajtolt szőlőmagolajat, hidegen sajtolt organikus gazdálkodásból származó sáfrányos szeklice- és jojobaolajat, Aloe vera gélt, panthenolt, E-vitamint, és természetes kamilla kivonatot tartalmaz. A növényi olajok könnyedén beszívódnak és kiválóan táplálják bőrödet. Az organikus gazdálkodásból származó Aloe vera segít bőröd megújulásában, a Panthenol segít a nedvesség megkötésében és gyulladáscsökkentő, sejtmegújító hatású. Az E-vitamin leköti a szabad gyököket és az Aloéval együtt enyhíti az UV sugarak okozta káros hatásokat. A természetes kamilla kivonat (bisabolol) nyugtatja bőrödet."

Aaaudrey

2016. június 7.

Én is a hyaluron arczselével együtt rendeltem. Sárágfehér sűrű krém, ami könnyen beszívódik. Természetes illata, szaga van, ami nekem nem tetszik de elviselhető, megszoktam. Még csak nemrég óta használom, most hogy melegebb van napppal csak a hyaluron arczselét használom este pedig ezzel keverem. Magában túl soknak érze, de amint hideg lesz és száarazabb a bőröm nappal is hazsnálni fogom. Nem pattogzok ki tőle, puhább, simább lett picit a bőröm.Valóban óvatosan kell bánni a pumpával, az elején köpködött de már kitapasztaltam, nincs gond vele:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 7.

barbiii_sz

2016. május 19.

Természetes növényi illattal rendelkezik. Egy pumpálásnyit szoktam belőle használni, hamar beszívódik, de nekem legtöbbször kevés önmagában. Alegtöbb nyomás hatására szanaszét "fröcsköl" a termék, mindenhová jut belőle, a ruhánkra is, ezt nagyon nem szeretem benne. A Hydra-N arczselével együtt vált be nekem igazán, együtt remekül hidratálnak, nyugtatják a bőrt és segítenek a pirosságon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol