Natics

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a HelloSkin-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scin, Módosítva: 2020. április 8.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: HelloSkin, 3990 Ft

"Egy olyan micellás vizet fejlesztettünk ki Neked, amivel nem csak kényelmesen és gyorsan tudod megtisztítani arcbőrödet, de gyengéd is hozzád, az illata pedig egyenesen rabul ejt! Ez az eau micellaire rose et vanille micellás arclemosó víz valódi, damaszkuszi rózsavízzel és természetes vanília-kivonattal. Arctisztítás és tonizálás egy lépésben, organikus rózsavízzel és glicerinnel, természetes vanília-kivonattal, bőrmegújító PHA-val, nyugtató B5 provitaminnal és bőrpuhító allantoinnal."

Ár: 3990 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Mafi00

2020. július 8.

Nagyon szeretem ezt a micellás vizet, az egyik legjobb amit eddig használtam :) Reggel és este is használom minden nap, és már nem olyan zsíros a böröm mint a maszk használta közben. A koszt szibte teljesen leszedi a bőrömről, még arctisztítás után is, sokszor csak csodalkozom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

PrincessBell

2020. május 18.

Nálam a teteje már nem ilyen, mint a képen, egy sörös üveg tetejére emlékeztető kupakja van. A termék illatjegyei közül nálam a rózsa ütközik ki, a vaníliát nem érzem annyira ki belőle. Egy vattakoronggal leszed mindent az arcomról, de én nem sminkelek, így arról nem tudok nyilatkozni. Kellemes, puha lesz a bőröm utána és kevés elég belőle ehhez.
Összehasonlítva más micellás vizekkel, nálam az erős illat annyira nem nyerő, de mivel itt nem parfüm miatt van az illat, nem "csillagtalanítom" ezért. A koszt szerintem jobban összegyűjti, mint a többi micellás és irritációt egyszer sem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

ercsike76

2019. december 9.

Ez valami eszméletlen finom illatú termék. Tonizálásnak is használom arctisztítás után, tökéletes. A sminket szépen leszedi, bár nem használok vízállót, azt nem tudom.
Sosem okozott kiütést, puha lesz az arcbőröm tőle. Jár az 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

Sosem okozott kiütést, puha lesz az arcbőröm tőle. Jár az 5*!

simonkati82

2019. szeptember 7.

Egyetlen vattakoronggal leszedek mindent, ha nem sminkelek és nagyon sokáig elég. Puha az arcom tőle. Kellemes az illata, magammal is szoktam vinni nyáron az irodába is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Reci81

2019. május 12.

Sajnálom, de borzasztó az illata, annyira émelyítő, hogy 2-szer próbálkoztam a használatával. Lehet, hogy jó lenne, de odáig sajnos nem jutottam, hogy hosszabb távon nyilatkozzak róla. 4 pontot adok, mert ne emiatt húzzam le. Azonban aki nem szeretik a tömény illatokat, vagy érzékeny a szaglásuk nem ajánlom! Van egy eladó nálam, pont az említett okok miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 12.

nanderi

2019. május 6.

Imádom, egyszerűen csak imádom! Gyors, könnyű, isteni illatú és még a spirálommal is megbírkózik. Illatcsoda. :-)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

zsu044

2019. április 10.

Az egyik kedvenc micellásom, gyönyörűen teszi a dolgát, az illata pedig lenyűgöz, imádom! Nem irritál, nem szárít, de ilyen összetevőlistával hogy is tenne ilyen csúnyaságokat? ❤︎

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 10.

FEszter

2019. április 8.

Nem bírok megbarátkozni az illatával, pedig imádom a natics termékeket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Nem bírok megbarátkozni az illatával, pedig imádom a natics termékeket.

Nimeaida

2018. november 16.

Ugyanolyan szuper, mint a pisztáciás, csak még finomabb illattal, így bemásolom az ahhoz írt véleményemet, ami azóta sem változott:

Esti sminkeltávolításom záró lépése ő szokott lenni. Amit a detox arclemosó esetleg nem szedett le (persze ez csak erős, vízálló smink esetén szokott előfordulni), azt a micellás lemosó maradéktalanul eltávolítja. Utána a szérumot/hidratálót csak úgy szippantja a bőr, szóval ő is egy nagyon szuper Natics finomság. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 16.

Judia

2018. október 17.

Minden reggel sminkelem magamat, így napi rutin az esti sminklemosás, ami ezzel a micellás vízzel gyerekjáték. Nincs olyan amit le ne szedne és emellett nem pirosodik ki a bőröm és nem is teszi érzékennyé sőt utána puha és kellemes érzetet ad. Nagyon finom kellemes az illata, pedig nem rajongok különösebben a rózsáért, de így a vaníliával együtt ezt nagyon megszerettem. Hiányozhatatlan kelléke a Natics szekciómnak. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 17.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone