Natics

Ár:   9 590 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Natics.hu-n 9 590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scin, Módosítva: 2016. március 17.

Ár:   9 590 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Natics.hu, 9 590 Ft

"Peru esőerdeiben, 500-1000 m magasságban él egy növény, amelynek rendkívüli termését jótékony hatása miatt már az őslakosok is előszeretettel használtak az inkák idejében: Az inkamogyoró, avagy Sacha Inchi (hegyi mogyoró). Az inkamogyoróból sajtolt olaj sárgás-zöldes színű, illata leginkább a frissen vágott fűre emlékeztet. Rendkívüli zsírsav-spektrummal rendelkezik*. Mélyen táplálja bőrödet, fokozza a sejtekben végbemenő anyagcsere-folyamatokat és növeli ellenálló képességét. Gyulladáscsökkentő hatású és segíti a sejtregenerációt. Az inkamogyoróolaj növelheti bőröd rugalmasságát és nedvességmegtartó képességét. Az A- és E-vitamin mellett magas a fitoszterol (bőrfiziológiával rokonságban álló anyag) tartalma is, így rendkívül hatékony bőrápoló tulajdonságokkal rendelkezik!"

Ár: 9 590 Ft , Eladó: Natics.hu
Fizetés: utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Freegine77

2018. október 17.

Különleges az illata, a száraz részeket szépen helyre teszi, gyors és látványos volt a hatása. Azért esett erre a termékre a választásom, mert organikus, és még nem csalódtam ebben a márkában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 17.

LoOlita

2018. október 12.

Tesztelés alatt van éppen a c boosterrel együtt. Estére a c booster + inca konbinációt használom. Reggelre csak inca.
Ami meglep hogy sokan írják hogy milyen jó az illata. Nos szerintem borzasztó :D van benne valami szúrós fura.
Update-el jövök később. Addig is 4*

Update:

Lassan 2 hónapja használom a c boosterrel együtt. És semmit, de az égvilágon semmit nem javított a bőrömön. Se a karikák nem halványodtak, se a ráncok. Egy újabb termék aminek bedőltem. :) Cserébe viszont jó drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Update-el jövök később. Addig is 4*

Ayra

2017. december 30.

A Hydra N mellett ez a másik arcápoló, amiből mindig van készletem, mert a bőröm annyira imádja. Nem szeretem az erős illatú kozmetikumokat, ennek nagyon kellemes az illata, pillanatok alatt felszívódik, és azért külön pluszpont jár, hogy ilyen pumpás adagolókba csomagolják őket, semmi szennyeződés nem kerülhet a tégelybe, első pillanattól az utolsóig tökéletes a minősége, nem marad benne még krém, mint azokban a tégelyekben, amiben a pumpához cső is tartozik, pontosan adagolható, nincs pazarlás, sokáig elég. Ár-érték arányban szuper! <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 30.

zsu044

2017. december 23.

Nappali és éjszakai arckrémnek az Inca Régénérant soft és rich verziót használom, éjszakára a C22 Boosterrel felturbózva. Illata rendkívül karakteres, egyedi, kicsit füstös, (nézzétek el nekem, sosem voltam jó az illatok leírásában) és annyira a természet illata, hogy valóban az inkák birodalmában érzem magam, míg felviszem a bőrömre. Nappalra a rétegzős rutinomba beillesztve használom az Inca softot, szérum fölé, majd erre kerül a fizikai fényvédőm, amit végül a smink zár. Pillanatok alatt beszippantja a bőröm, viszont estig gyönyörűen ápol. Sok arckrémnél éreztem estére, hogy elmélyülnek a mimikai ráncaim, és olyan nyúzott a bőröm, az Incával ez megszűnt. Gyönyörűen lehet rá sminkelni, minden szépen oszlatható fölötte, nem morzsolódik, de nem is csúszik meg, tökéletes. Professzionális hatás káros összetevőktől mentesen, kompromisszumok nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 23.

eisenhauer_virginia

2017. december 21.

Ez a krém maximum télen használható a bőrömre, mert nehezen szívódik be. Az illata mennyei, de sajnos túl zsíros számomra, ezért kézkrémnek használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

ShERAb

2017. szeptember 26.

Többféle natúr és bionom krémet kipróbáltam az egyébként normál bőrömre, ez a kedvenceim egyike. Én imádom az illatát, natúr, őserdős :-) A bőröm pedig imádja mindazt, ami ebben a krémben van. Nyáron többet használtam ugyan a Fluid Legere-t szintén a natics-tól, de ősztől újra ez kerül elő.
Könnyen és gyorsan beszívódik, nem kell hosszan masszírozni és eloszlatni is könnyű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Kedi81

2017. május 20.

Már első használatkor pihe-puha bőrt eredményez.Praktikus pumpás kiszerelés,melyből egy pumpálás pont elegendő mennyiséget adagol a teljes archoz,sárgás színű,könnyen beszívódó krém,amit könnyű eloszlatni,és hamar be is szívódik.

Update:
Január óta használom,minden nap,de csak éjszakára,nappalra soknak érzem a kombinált bőrömre,és még mindig van a flakonba,úgyhogy nagyon gazdaságos,sőt múlt hét óta egy másik márka hyaluronos krémjével keverem össze amit ajándékba kaptam,de kicsit túl "sok" magában,de így keverve eszméletlen a hatása,sokkal szebb,puhább,kisimultabb az arcom mióta Őt használom,maximálisan elégedett vagyok vele,újra vevős termék :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 20.

Trixi

2017. február 14.

Egy kis mintát volt alkalmam kipróbálni, amit egy rendelésem mellé csomagoltak, köszönet érte. Eddig még egyik Natics arckrémben sem csalódtam, ezt a krémet is érdemes megvásárolni. Már az első használattól kellemesen puha, ápolt, hidratált a bőröm. Gyorsan beszívódó, könnyed krém, értékes beltartalommal, kombinált bőrre ideális. Az illata számomra kellemetlen, de szerencsére nagyon hamar elillan, szinte jelentéktelen. Természetesen ez a Natics termék sem okozott semmilyen irritációt nálam, nagyon jól tolerálja az érzékeny, pirosodásra hajlamos bőröm, jó szívvel ajánlom a sorstársaknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 14.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Plukenetia Volubilis Seed Oil, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol