Natics

Ár:   5790   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scin, Módosítva: 2016. december 19.

Ár:   5790
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Tápláló, habkönnyű testápoló narancs-vanília illattal. 98% organikus összetevőkkel

"Organikus összetevőkből és természetes vanília kivonattal alkottuk meg Neked ezt a testápoló különlegességet. Lágy és könnyed textúrája és finom illata el fog ragadni magával már a kezdetektől fogva! Mindenből a legjobbat tettük bele Neked, hogy kompromisszum nélküli, könnyed állagú, de bőrödet mélyen tápláló textúrája különleges módon ápolja bőrödet! Az organikus, natúr sheavajat további értékes hidegen sajtolt organikus olajokkal gazdagítottuk, organikus édesnarancs illóolajjal és természetes vanília kivonattal kevertük, hogy ne csak állaga, hanem illata is elkápráztasson."

Ayra

2017. december 30.

Ez megint egy telitalálat a natics részéről. Egyrészt, ahogy mások is írták, utoljára a száz évvel ezelőtt a németektől behurcibált kókuszos szappan keltett bennem ilyen érzéseket, hogy megkóstolnám, olyan illata van :D ez a hab állag zseniális. Könnyen eloszlatható, régebben kéz és lábápolásra natúr sheavajat vásároltam (naturafrica, manna) és azokkal az volt a gondom, hogy még nyáron is, nehéz volt oszlatható állapotba hozni, télen pláne. Mióta rátaláltam a sheahabra csak arra kell figyelnem, hogy elegendő legyen belőle itthon, mert az első évben úgy jártam, hogy nyáron szerettem volna rendelni, de kiderült, akkor a termék sérülésveszélye (olvadás kiszállítás közben, szobahőmérséklet felett) miatt szünetel a gyártás. Idén tavasszal már betáraztam, így kibírta a készletem őszig, mikortól újra kapható volt. Szuper a termék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 30.

Ancsahajnal

Korcsoport: >54
2017. december 16.

Egyetértek, legszívesebben megenném! :-))) Döbbenetes illatélmény és nagyon szépen rendbe teszi a kiszáradt bőrömet. Tusolás után még nedves bőrre viszemfel, úgy könnyebb eloszlatni, mert egy nagyon gazdag testápoló, pedig pehely könnyű. Érezni, hogy mennyire jót tesz a bőrömnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. december 16.

Kedi81

2017. február 16.

Nem szoktam testápolókat használni,csak télen,főleg lábra szőrtelenítés után,ebből a termékből kis mintát kaptam rendelésem mellé,gondoltam akkor kipróbálom... annyira-de annyira finom az illata,hogy legszívesebben megkóstolnám :-)
Nagyon érdekes az állaga is,kemény,szinte ki kell kaparni a kis tégelyből,felkenéskor meg mégis lágy,könnyen eloszlatható lesz,és használat után nagyon puha lesz tőle a bőröm.
Nekem nincs bajom azzal se hogy nem szívódik be egyből,legalább így tovább érezhetem az isteni illatát :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

Trixi

Korcsoport: >54
2016. december 7.

Imádom a Natics arcápolóit, de ezzel a testápoló krémhabbal nem tudok mit kezdeni. Az illata fantasztikus, de egyszerűen nem szívódik be a krém a bőrbe. Olyan, mintha egy réteget képezne a bőrön, amit lehet ide-oda kenegetni sokáig, csúszik is, de megmarad a bőrön. Egy idő után az ember szétdörzsölgeti, így valahogy eltűnik lassacskán, de a bőrömmel semmit nem csinált, nem puhította, nem hidratálta, nem táplálta, mintha nem is kentem volna rá semmit. Lehet, hogy túl hideg a bőröm, és nem tud kellőképpen felolvadni? Azért ez elég fura. Az egyik rendelésemhez kaptam egy kis tégelynyit, azt próbálom elhasználgatni, de sajnos számomra még kézkrémnek sem jó. Úgy sajnálom. Nagyon tartalmas, tele szebbnél szebb jóságokkal, és az illata is imádnivaló, ezért nem szeretném nagyon lepontozni, de megvásárolni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. december 7.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.