Natics

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scin, Módosítva: 2016. március 28.

Kategória:   Testápolók

100% organkis, prémium minőségű, natúr sheavaj

A sheavajat a karitéfa diójából tradicionális feldolgozással nyerik. A karitéfa Szenegáltól egész Ugandáig terem, tipikus termesztési és előfordulási helyei Ghána és Burkina Faso. Az átlagosan két évtized után termő fa diója 50% értékes vajat tartalmaz. A diókat napon szárítják, tűz felett pörkölik és kézzel dolgozzák fel. A sheavaj rendkívül gazdag A, E és F-vitaminokban, elszappanosíthatatlan anyagokban, fitoszterolokban, rengeteg előnyös bőrápoló tulajdonsággal rendelkezik, igazi univerzális bőrápoló.

Regina59

Korcsoport: >54
2016. június 18.

Nagyon jó a minősége ennek a sheavajnak. A bőrön azonnal olvad, enyhébb a füstös illata. Mindig tartok finomítatlan sheavajat itthon, mert szerintem a legjobb bőrpuhító, azonnal nyugtatja az irritált, pirosodó bőrt. Napozás után is kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. június 18.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)