Natics

Ár:   9790 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Virvatuli, Módosítva: 2020. április 17.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A bőrmegújító szérum hatékony, a bőrgyógyászatban is használatos összetevőinek és biotechnológiai újgenerációs hatóanyagainak köszönhetően eredményesen segíti elő a bőr megújulását, miközben csökkenti a gyulladásokat, fokozza a sejtregenerációt és mélyebb rétegeiben is hidratálja az arcbőrt.

kay37

2020. június 18.

Egy éjszaka alatt lelohasztotta a három hete gyulladásban lévő hatalmas búbokat az arcomról, szinte hihetetlen volt. Szerencsére mióta rendszeresen használom, nem kellett ekkora csodát tennie, de mindig érte nyúlok, ha valami rondaság készülne előjönni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

tucsok123

2020. május 28.

Egyszerűen tökéletes! Másodjára rendeltem meg. Az allergiára, pattanásokra, hegekre és kipirosodásra hajlamos bőrömmel csodát tett. Imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

PrincessBell

2020. május 25.

Tej sűrűségű és színű, "töményebb" állagú szérum, használat előtt enyhén fel kell rázni. Illata számomra nincs. A pipettája praktikus, jól lehet adagolni belőle az anyagot.
A gyulladáscsökkentő ígérete miatt vettem meg végül, eredetileg nem terveztem, nem feltétlenül tartottam must have darabnak, mindenre használok "valamit", amire szükségem van. Viszont a maszk által generált pattanásaim csak jöttek és jöttek az államon, e mellett még úgy kiszáradt az a terület, amilyet én még nem láttam a zsíros arcomon soha. Mondom:egyszer élünk, megrendelem, ha már cikket is írtak róla, hogy erre kifejezetten megoldást nyújt ez a szérum :P
Reggel és este is használtam, 3 nap után visszatöltötte az állam totális vízhiányát és gondolom regenerálta a területet, mert most már nem jön ki ott pattanás (eleve nem szokott), még 1-2 már készülőben lévő jött felszínre, viszont nincs több. Tényleg SOS szérum :D Hosszú távon meg egész arcra nem ezt a terméket használom a felületi vízhiány kezelésére, de az ígéretét beváltotta számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Glyceryl Glucoside, Zinc PCA, Sodium Hyaluronate, Betaine
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Az uborka vizes oldata, melyet az ubroka desztillálása során keletkező gőzből nyernek ki. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Általában 0,5 - 3%-os koncentrációban van jelen a termékekben.

Forrás: truth-in-aging, BFT