Natics

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scin, Módosítva: 2016. március 28.

Kategória:   Szappanok

"Elhoztuk Neked ezt az élményt otthonodba! Fürödj a tenger erejével, mint az egyik legősibb természetes kinccsel, amit adhatsz bőrödnek. Sószappanunk a tengeri só jótékony hatása mellett hidegen sajtolt, organikus jojobaolajjal és natúr sheavajjal ápolja és táplálja bőrödet. Az olívaolajnak és a kókuszolajnak köszönhetően kíméletesen, de hatékonyan tisztítja meg arcodat, testedet. Természetes összetevőkből, hideg eljárással készült natúr sószappan, mely széles felhasználást tár eléd:

• használd minden nap bőröd általános ápolására;
  • pórusaidat összehúzza, amennyiben hajlamos vagy pattanásokra, érdemes kipróbálnod;
  • használd epilálás vagy borotválkozás után;
  • rovarcsípés és szőrtüsző-gyulladás esetén is segíthet;"

Regina59

Korcsoport: >54
2016. június 12.

Használatával sima, üde, megújult bőrt kapunk. Egyáltalán nem szárít, a benne lévő olajoknak és a shea vajnak köszönhetően. Én arcra is használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. június 12.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Olivate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Olivate