Best of Beauty 2019

Natuderm Botanics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bubb, Módosítva: 2012. március 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéden eltávolítja a make-upot és gyengéden tisztítja a bőrt úgy, hogy nem szárítja ki. Dermatológiailag tesztelt bőrbarát termék. A ginkgo és a csodamogyoró biológiailag ellenőrzött termesztésből származik.

ginevra

2013. augusztus 23.

Nagyon szeretem ezt az arclemosót. Igen alaposan tisztít, nem irritálja és (ami még fontosabb) nem szárítja a bőröm. Használata után nagyon puha lesz a bőröm! Nagyon örülök, hogy ilyen szépek az összetevői, újraveszem majd ha elfogy. (DM-ben kapható, a pontos árára nem emlékszem...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

bubb

2012. március 4.

Nagyon jó termék, eddig a legjobb arctisztító tej, amit használtam, pedig kipróbáltam már jó párat. Alaposan eltávolítja a sminket, egyáltalán nem irritálja az arcbőrt, én a szemsminket is ezzel távolítom el és a szememet sem irritálja, használata után a bőröm nagyon puha lesz. Egy ideje ekcémával küzdöttem a szemem környékén, minden tisztító csak még jobban irritálta (pedig többször is lecseréltem őket), ennek a tejnek a 3-4 napos használata után azonban az ekcéma eltűnt. Én csak ajánlani tudom, ár-érték arányban is nagyon jó és az összetevői is meggyőztek. Biztos, hogy még jó ideig ennél az arctisztítónál maradok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ginkgo Biloba Leaf Extract