Nature Box

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gyulzsuzsi, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő 100%-osan hidegen sajtolt avokádóolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert.

Bőrsemleges pH. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

dunaimano

2019. július 28.

Hozza a megszokott Nature box minőséget. Nekem tetszik nagyon az illata, szépen ápolja a bőrömet, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

hamark

2019. május 28.

Tusfürdő, semmi pláne, leértékelve vettem, mert egész jók az összetevői és az illata szuper, de persze nem tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

lillka

2019. május 27.

A barátommal együtt használjuk, mert mindketten nagyon szeretjük az illatát. Nem kell belőle sok, jól habosodik, a bőrünket nem számította ki, egész jól hidratáló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Lorsza

2019. május 16.

Ajándékba kaptam, magamtól nem venném meg, főleg nem 1300 Ft-ért. Nem tudok kibékülni az illatával, és én ebben is érzem a műanyag szagot... Sima tusfürdő, de ennek még az illata sem marad meg, csak a fürdés alatt érezhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

Dee

2019. május 5.

Én megszerettem, az illata kellemes természetes hatású. Nem érződik rajta ez a tipikus mű illat. Egyszerű. Azért a 4* mert alapvetően szerintem sem tud többet mint bármelyik más így árban lehetne olcsóbb is. Ennek ellenére időközönként veszek egyet mert ez az avokádos nagyon bejött. Mintha kicsit puhítaná a bőröm nagyon száraz területeit is, de tény hogy nem viszketek tőle ami nekem önmagában is nagy szó ^^.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Quwer

2019. április 14.

Ez egy sima tusfürdő , nem tud se többet se kevesebbet ! Szerintem a túlreklámozás és nagy hájp miatt csalódas csak mert amúgy tusfürdőtől nem várnék csodát ...
Ilyen és kisebb árkategóriában szerintem mindenki talál 1000 hasonlót . Nekem nem szárított , nem maradt meg sokáig az amúgy is làgy illata de nem is lett puháb a bőröm .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

SchmitterBettina

2019. március 9.

Pixibox ban volt. Nekem semmi extra érzést nem adott. Az illata jó,kicsit pár percig még érzem magamon, habzik is rendesen. Ennyi......,hogy ez meg ér e 1300 Ft ot?? Nekem nem! Így már tudom, hogy a többi illatban sem próbálom meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

dbetti93

2019. március 7.

Nekem nagyon nem jött be pedig nagyon kíváncsi voltam hogy milyen lesz. Iszonyatosan száraz lett tőle a bőröm, nagy nehezen elhasználtam de abszolút nem újra vevős. A csomagolás tetszik ezért kap két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Tamaranna28

2019. február 27.

Már lassan az első flakon végére értem, nagyon szeretem! Nagyon tetszik az illata, nem szárít kifejezetten jó hatású a bőrömre. A sampont is szeretném kipróbálni mert elégedett vagyok a temrékkel teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Mokusch

2019. február 26.

A termékcsalád tusfürdői közül ennek van talán egyedül tényleg natúr és kellemes illata, az állaga is megfelelő, könnyed, jó vele fürdeni, de semmi nem indokolja ezt a magas árat. Ajándékba kaptam, ennyiért nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.