Nature Box

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gyulzsuzsi, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő 100%-osan hidegen sajtolt avokádóolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert.

Bőrsemleges pH. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Mokusch

2019. február 26.

A termékcsalád tusfürdői közül ennek van talán egyedül tényleg natúr és kellemes illata, az állaga is megfelelő, könnyed, jó vele fürdeni, de semmi nem indokolja ezt a magas árat. Ajándékba kaptam, ennyiért nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

Bpevike

2019. február 24.

Túlárazott tusfürdő. Sajnos a natúr, illetve a vegán termékjelző sem fedi teljesen a valóságot. Előnye, hogy szuper illata van és, hogy kevéssel is jól habzik. Nekem nem szárítja a bőröm et. Kipróbálás gyanánt vettem egyet akciósan, de ettől ártól kevesebbért is lehet venni hasonló paraméterű tusfürdőt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Emiii

2019. február 17.

Pixi boxban volt, magamtól eszembe nem jutott volna ennyit adni egy tusfürdőért, ami a lefolyóban végzi. Nos, elég vegyesek az érzelmeim... először is a pozitívum: az illatát imádom (igaz, nem tartós). A flakon is teljesen oké (szeretem, ha látszik, mennyi tusi van még benne), kellően sűrű, de nem túl híg, kevés is elég belőle, bár ennek ellenére továbbra is úgy vélem, hogy baromira túl van árazva. Mindezeket ugyanis egy teljesen átlagos drogériás tusfürdőtől is meg lehet kapni. A bőrömet nem szárította, igaz mindig testápolózok. Mindezek alapján egy négyest megérdemelne, viszont most jön a DE.
Az agyam eldobom az olyantól, amikor egy cég vegánként hirdeti a termékét (mert ez most marha nagy divat lett és megnöveli a termékeladást), közben állatkísérleteket végez. Az is "vicces", hogy annyira próbál egészségesnek tűnni a hangzatos 100%-os hidegen sajtolt olajjal, meg no parabén, színezék és egyebek... az, hogy az illatanyag előrébb van mint az olaj... elég ciki. Kegyelemből kap egy hármast, de csak azért mert használtam már ennél is drágább tusfürdőt és az még vacak is volt (hello TBS).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

Zsuzsifruzsi

2019. február 5.

Megvettem a bevezető akció alkalmával, de még így is sokallottam az árát. Egy szimpla tusfürdő, a natúr túlzás. Eddig nem volt szükségem testápolóra tusolás után, de nagyon szárítja a bőrt. Két különböző flakonnal vettem egyből, de sajnos mindkét típusnál(a másik a makadám diós) ugyanaz a helyzet. Elhasználtuk, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

PaNel95

2019. január 18.

Ajándékba kaptam, magamtól az ára miatt sosem vettem volna meg. Igaz, hogy az átlag tusfürdőkhöz képest több van benne, de nem kétszer annyi, amennyivel többe kerül.
Ettől függetlenül nem fog tovább tartani, mint egy átlagos 250 ml tusfürdő, mivel nem igazán habzik, ezért többet is használok belőle. Először arra gondoltam, hogy az olaj miatt esetleg rosszabb a habzása, de ha kevesebbet használok belőle, nem érzem azt, hogy rendesen tisztítana. Illetve használtam már olaj tartalmú tusfürdőket, amik jól habzottak.
Az olaj tartalma miatt arra számítottam, hogy sokkal ápolóbb hatása lesz, hogy fürdés után a bőrömön érezni lehet majd, hogy tápláló olajos dologgal kezeltem, de egyáltalán nem.
Sőt, mindennapos használat mellett nekem a hónaljam környékét annyira kiszárította, hogy viszketett és azt vettem észre egy idő után, hogy vérzik is a kikapart rész... Ilyet még egyetlen tusfürdő sem okozott nálam.
Elhasználom, mert nem akarom kidobni, de csak úgy tudom elhasználni, hogy csak ritkán veszem elő. Elajándékozni meg nem akarom, mert nem szeretném, hogy más is hasonlóan járjon.
Az illatán kívül nekem nem sok pozitívumot adott.
A márka neve is megtévesztő. Mert attól, hogy mentes termék, még nem válik természetessé, ahogy a neve sugallná egy átlag felhasználónak. Ehhez elég az összetevőket is megnézni...
Fele ennyiért sokkal jobb, táplálóbb és szebb összetevőjű termékeket is lehet találni.
Örülök, hogy nem én vettem magamnak, mert a reklámjuk nagyon jó és csomó felületen találkozni a termékekkel, de engem nem győztek ezzel meg. Nem fogok más terméket kipróbálni tőlük!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Az illatán kívül nekem nem sok pozitívumot adott.

sdorcii

2019. január 15.

irtózatosan szeretem! Mivel olyan helyen lakok,a hol a víz nagyon szárítja a bőröm, ezért kell neki egy kis olajos ápolás. Bármilyen másik tusfürdőt használtam (dove, nivea, palmolive,baba) az összes kiszárította még jobban a bőröm, csak ez nem! Az illata nem pont avokádó illat, de elég kellemes így is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

Doz02

2018. december 31.

Ajándékba kaptam (szerencsére).
Az illata nagyon tetszik, szeretem ezeket az illatokat.
Viszont rettenetesen szárítja az bőrömet. Nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

Ajándékba kaptam (szerencsére).
Az illata nagyon tetszik, szeretem ezeket az illatokat.
Viszont rettenetesen szárítja az bőrömet. Nem venném meg.

madri

2018. december 3.

Jó illata van de nagyon-nagyon szárítja a bőröm...nekem csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Jó illata van de nagyon-nagyon szárítja a bőröm...nekem csalódás.

Bradshaw

2018. december 1.

Nekem ő egy átlagos tusfürdő, csak nagyon drágán. Vannak nála sokkal jobbak, olcsóbban is. Nem tudom elmondani róla h jól hidratál, mert nem érzem. Kellemes az illata, és ha megmosom az arcomat vele, akkor nem csíp. Ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

netka

2018. november 18.

Kellemes illata van. Ár-érték arányban nekem még mindig a Biobaza viszi a pálmát ebben a kategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.