Nature Box

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gyulzsuzsi, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő 100%-osan hidegen sajtolt avokádóolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert.

Bőrsemleges pH. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Zsofii88

2018. október 17.

Sajnálom hogy ezt kell mondjam,de szerintem egyártalán nem éri meg az árát. Semmi extra nincs benne,illata fini de fürdés után semmi.Nekem nehezen habzik akkoris csak nagy mennyiséggel. Szinte semmi tápláló érzést nem érzek pedig elvárnám töle (főleg ennyi pénzért). Számomra olyan a minősége mint egy olcsó Baleás tusié. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 17.

Merida933

2018. október 15.

Isteni illata van, nekem nagyon bejött, de a bőrömről hamar elillant a finom avokádó illat. Nincs nehéz, olajos érzetem zuhanyzás után, jól habzik. Biztosan felveszem az állandóan használt tusfürdők közé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 15.

Trixi

Korcsoport: >54
2018. október 10.

Olyan illata van, mintha kültéren zuhanyoznék egy esőerdőben. Isteni, függőséget okozó illat. Jól habzik, krémes érzetű. Szebb összetevőkre számítottam, és valahogy olajosabb, ápolóbb hatásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 10.

Babika20

2018. október 10.

Isteni illata van, a párom is imádja, főleg, hogy mostanság nagy avokádó mániánk van :) Az állaga teljesen jó, jól habzik, nagyon fincsi az illata, ami a fürdőben tusolás után is érződik sokáig! Mondjuk a bőrömön nem, ez fura :( Rossmannban akciósan 1300 Ft volt. A kókuszosat is szívesen kipróbánám majd :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Timi2424

2018. október 9.

Kellemes, de kb két tusolás után vele, már az illata is egyhangú, a hatása átlagos, és elég sok kell belőle egy használatra. Számomra nem újravevős, főleg az eredeti árán nem venném meg, én 40%-os leszállítással vettem, úgy mondjuk egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

Jkriszti

2018. szeptember 23.

Nekem elsőre nagyon szimpatikus volt, bár inkább külsőre, és illatra.
A Tescoban találtam nagyon akciós áron 999.- ft-ért (rossmannban ugyanekkor 1299.-), gyorsan vettem hát.
Az illatát imádom, az állagát szintén, valamiért jó érzés az én amúgy rendkívül száraz, viszkető bőrömre kenni.
Tusolás után sem vakarózom, de nem ez lesz hosszútávon a napi rutinom része.
Az ára kicsit magas...
Csalódtam, mikor megláttam a gyártót, reméltem, hogy ennyiért valami innovatív terméket kapok, de ez is csak az egyik multi terméke. :/ kár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Nekem elsőre nagyon szimpatikus volt, bár inkább külsőre, és illatra.
Tusolás után sem vakarózom, de nem ez lesz hosszútávon a napi rutinom része.
Az ára kicsit magas...

Abycat

2018. szeptember 11.

Szerintem nagyon kellemes avokádó illata van, az egész fürdőben érzem még zuhanyzás után fél órával is! Imádom és nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

nagyediterika

2018. szeptember 10.

Ha minden igaz, ami a címkéjére rá van írva, akkor ez egy nagyon jó cucc.
Barackillatú (nem értem mitől barack illatú, ha avokádó az alapja) tusfürdő, semmi extra.
Zuhany után semmi sem érződik az illatából...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Ha minden igaz, ami a címkéjére rá van írva, akkor ez egy nagyon jó cucc.
Zuhany után semmi sem érződik az illatából...

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.